تایتل فیلم اینجا قرار بگیرد

1

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

زیبایی و امنیت با حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی؛ نگهبان مطمئن خانه شما
حفاظ شاخ گوزنی؛ امنیتی بی‌نهایت، طراحی بی‌نظیر

معرفی محصول حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ آهنی شاخ گوزنی نوعی حفاظ نوک تیز و برندهدر هم تنیده توسط میگردها همچون شاخ های گوزن میباشد که فوق العاده ایمن و مقاوم در برابر ضربه/ برش/ وفشاربرای خم کردن است حال شما تصور کنید که در کوچه ای حدود 2عدد خانه با حفاظ شاخ گوزنی برروی دیوار ساختمان وجوددارد و 2خانه بدون حفاظ شاخ گوزنی موجود هست حال به نظر شماسارق برای ورود به ساختمان ساختمانی که ورودش غیر ممکن و با دردسر است را انتخاب میکند یا ساختمانی که بدون حفاظ های خطرناک میباشد ؟قطعا که ساختمانی را برای دزدی انتخاب میکند که ورود آآسان تر و سریع تر و بی خطر تری را دارد .از این رو شرکت آهنسازان به شما حفاظی ایمن /مستحکم و غیر قابل عبور هرگونه افرادو یا حیوان را به شما پیشنهاد میکند. حفاظشاخ گوزنی همچون نگهبانی 24 ساعتی برروی دیوارساختمان شما میباشد.و جزو پرفروش ترین پرطرفدار ترین و زیباترین نوع حفاظ درمیان حفاظ های دیگر دیوار میباشد

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

انواع نمونه های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیوارشاخ گوزنی همچون گاردی آهنی ساختمان ویا باغ ویلای شما در مقابل سارقین محافظ کرده و مانع ورد سارقین میشود علاوه بر این حفاظ دیوارعلاوه بر غیر ممکن کردن ورود سارقین به دلیل نمای خشن و خظرناکی که دارد باعث شده سارقین حتی با دیدن این نوع حفاظ تیز و برنده ناامید به ورود ساختمان شده و عقب نشینی کرده. لازم به ذکر است حفاظ دیوار انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد:

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ آهنی نیزار :

همانطور که نام این نوع سازه مشخص است طرح حفاظ نیزاراز نیزارهای طبیعت الهام گرفته است و به همین دلیل از زیبایی چشمگیری داردو بسیارمحکم و ایمن بوده .

حفاظ آهنی بوته ای :

طراحی این سازه بسیار شبیه به حفاظ شاخ وزنی بوده با این تفاوت که از تراکم بالایی برخوردار است به همین دلیل جزو پرطرفدار ترین و ایمن ترین نوع حفاظ شناخته شده است.

حفاظ آهنی لیلیوم :

یکی از زیبا ترین نوعحفاظ روی دیوار که به زیبای نمای ساختمان کمک بسیاری کرده است که بر گرفته از گل های لیلیوم در طبیعت میباشد به دلیل وزن بالایی که دارد قیمت بالایی هم دارد که مخصوص سخت پسندان میباشد.

گارد آهنی شاخ گوزنی به چه روش های نصب میگردد؟

روش های مختلفی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی برروی دیوار وجود دارد که و به دو مورد تقسیم شده است شامل:

نصب حفاظ دیوار با شاسی پروفیل :

میلگردهای در هم تنیده برروی یک شاسی پروفیل محکم و مقاوم سوار میشوند کاربرد این نوع شاسی ها این بوده که مانع تکان خوردن حفاظ و آسیب رسیدن به حفاظ دیوار میشود.

نصب حفاظ با شاسی میلگرد:

لازم به ذکر است که نصب حفاظ هایی که برروی دو میلگرد مستحکم نمره 10 که از بهترین و قوی بودن نوع نمره میلگرد میباشد سوار شود بسیار محکم تر و ایمن تر از نصب حفاظ برروی پروفیل بوده و باید گفت این مدل نصب از لحاظ قیمتی هم ارزانتر میباشد.

حفاظ روی دیوار شاخگوزنی

اجرای حفاظ فلزی دیواردر چه مدت زمانی وقت میبرد ؟

براساس تجربه و حرفه ای بودن گروه نصابان شرکت آهن سازان باافتخار اعلام میکند که نصب حفاظ دیوار با مساحت 150 متربا دونصاب استادکار 1 روز زمان کافی خواهد بود برای اتمام تمیز و بی نقص نصب حفاظ روی دیوار.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه عواملی بستگی دارد:

برای محاسبه قیمت گارد شاخ گوزنی به عوامل زیر باید توجه کرد :

وزن حفاظ شاخ گوزنی :

کارایی مهم حفاظ شاخ گوزنی ایجار امنیت و آرامش خاطر برای خریداران میباشد از این رو ارتفاع/ عرض/ و تراکم این نوع سازه اهمیت ویژه ای دارد و همانطور ه ارتفاع و تراکم و عرض حفاظ بخواهد بیشتر شود لزوما وزن حفاظ هم بالاتر میرود رو همین حساب سازه سنگین تر و قیمت آن هم بالاتر میرود.

کیفیت متریال ساخت شاخ گوزنی:

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد کیفیت رنگ /نوع جوش / نوع میگرد میباشد که در ادامه توضیحات بیشتر داده میشود:

کیفیت رنگ حفاظ:

لازم به ذکر است که 2نوع رنگ در بازار موجود است رنگ روغنی /رنگ کوره ای

رنگ روغنی :

این نوع رنگ از کیفیت پایینی برخوردار است و به مرور زمان کیفیت خود را از دست داده

رنگ کوره ای :

بهترین نوع رنگ موجود در بازار که ضد زنگ بوده در مقابل هوای شرجی و به مرور زمان موجب پوسیدگی و خطو خش نشود (رنگ کوره ای الکترواستاتیک ) میباشد.

کیفیت نوع جوش:

نوع جوش به دو دسته جوش co2 / جوش الکترود 6013 میباشد.

جوش co2 :

از کیفیت بیشتری برخوردار است چراکه به صورت محکمتر و تمیز میلگرد ها به هم جوش میخورد وجوشکاری به صورت دوطرفه بوده که باعث میشود مرور زمان میلگرد های جوش داده شده ازهم جدا یا به اسطلاح لق نشده.

جوش الکترود 6013 :

از کیفیت پایینی برخوردار بود و به صرفه همکاران بوده که از این نوع جوش استفاده کنند چرا که مقرون به صرفه است ولی متاسفانه نقطه های جوش کامل مشخص بود و زیبایی حفاظ را از بین میبرد مقاوم هم نبود.

صنایع فلزی آهن سازان باافتخار از بهترین متریال برای ساخت انواع حفاظ های دیواری خود استفاده کرده است ودر حین مراحل کار شما میتوانید حضوری از سازه خود بازدید کنید یا برای شما عکس و فیلم ارسال شود تا شما عزیزان با خیال آسوده از آهن سازان خرید کنید.

عکس حفاظ شاخ گوزنی

چراشرکت آهن سازان از همه جا ارزان تر است :

به دلیل بی واسطه بودن و حذف دلالان از صنف کاری خود لازم نبوده سود خود را تقسیم کنید از قیمت پایین تری نسب به همکاران صنف خود برخوردار است و و همچنین قیمتها زیر نظر اتحادیه بوده تا شما عزیزان با خیال آسوده از آهن سازان خرید کنید. صنایع فلزی آهن سازان باافتخار از بهترین متریال برای ساخت انواع حفاظ های دیواری خود استفاده کرده است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

2کاربرد مهم خرید حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل پرفروش بودن نسبت به حفاظ های دیگر در 2 کاربرد اساسی مورد توجه قرار گرفته است:

قیمت باتوجه به بودجه خریدار:

خبر خوش این است که حفاظ دیواری شاخ گوزنی به دلیل داشتن ارتفاع/ عرض/ و تراکم متنوعی که دارد امکان خرید برای تمامی افراد با هر بودجه ای که دارند امکان پذیر بوده چرا که با کم و زیاد کردن ارتفاع / تراکم/ عرض حفاظ میتوانند خرید حفاظ را بودجه ای که دارد نزدیک کنند و خرید دلچسبی را داشته باشند.

امنیت بالا:

حفاظ شاخ گوزنی از امنیت و مقاومت بالایی برخوردار است و با داشتن یه حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم ورود هرگونه افراد مزاحم و یا حتی حیوانات را غیر ممکن میکنید.

حفاظ شاخگوزنی متراکم

بهترین روش خرید گارد فلزی شاخ گوزنی:

خرید اینترنتی بهترین روش خرید میباشد و امروزه به دلیل مشغله های فراوان امکان وقت گداشتن و به بازار شلوغ آهن رفتن برای خرید حفاظ سخت و طاقت فرسا میباشد در حالی که میتوانید با یک تماس با گروه صنایع فلزی آهن سازان با قیمتی پایین توسط اتحادیه صنف فروش آهن خرید کنید .لازم به ذکر است که بعد از تماس توسط شما عزیزان کارشناسان ما به محل اجرای حفاظ اعزام شده برای بازدید و دادن فاکتور رسمی.

قطرمناسب سازه شاخ گوزنی :

میلگرد های دزدگیر آهنی شاخ گوزنی به صورت صاف و سیقلی شده تراشیده شده و نوک حفاظ ها تیز و برنده بوده ضخامت قطر حفاظ نمره 8/9/10 بوده که مشخص است که هرچه قطر میگرد بیشتر باشد قیمت آن و مستحکم بودن آن بیشتر شده . مناسب ترین و مقاومترین نمره 10 بوده که از کیفیت بالاتری برخوردار بوده. ولی اگر دنبال یه تعادل مناسب و قیمتی متعادل میگردد میلگرد 9 مناسب بوده.

معایب جبران ناپذیر حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

عیب بزرگ خرید ازتولیدی نامعتبر میباشد زیرا که بااستفاده از متریال بی کیفیت در ساخت و استفادهی میلگردی با ضخامت ضعیف سبب میشود که به راحتی میلگرد توسط سارقین خم یا بریده شود و وارد ساختمان شوند صنایع فلزی آهن سازان این اطمینان رابه شما میدهد که از متریال عالی و بهترین استفاده کرده برای ساخت سازه حتی شما عزیزان میتوانید در حین ساخت سازه به کارگاه آمده و مراحل ساخت سازه خود را مشاهده کنید یا در صورت نداشتن امکان آمدن حضوری با فرستادن عکس و فیلم برای شما این اطمینان خاطر را برای شما فراهم کنیم.

نرده روی دیوار شاخ گوزنی

روش های جوش دادن حفاظ شاخ گوزنی:

گارد محافظ شاخ گوزنی به جوشکاری دقیق و تمیزی نیاز دارد.وقتی میخواهی دوتا میلگرد را به هم خال جوش دهیم دو مدل جوش انجام میشود جوش یکطرفه / جوش دو طرفه

جوش یکطرفه :

نقطه جوشی که فقط در یکطرف دو میلگردی که بهم چسبیده بخورد را جوش یکطرفه میگویند که توصیه هم نمیشودبه دلیل استقامت پایینی که دارد از هم جدامیشوند بااندکی فشار دست یاضربه توسط سارقین

جوش دوطرفه :

بهترین نوع جوش دو میلگرد کنار هم جوش در دوطرفه میانی آن است چراکه از هم باضربه یا فشار دست جدا نشده واین مورد باعث میشود ایمنی ساختمانتان حفظ شود.

بهترین ارتفاع استاندارد مورد نیاز ساختمان :

حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع و تراکم های گوناگون تولید و عرضه میشود اما با توجه به ساخت ارتفاع استاندارد دیوار های ساختمان ها برای ورود سارق بهترین ارتفاع درنظر گرفته شده ارتفاع 120 سانت میباشد تا مانع ورود سارقین به منازل شود.

تعداد امتیاز دهندگان: 25
میانگین امتیاز: 4.2

پرسش‌های متداول

سوال1

جواب1

سوال2

جواب2

سوال3

جواب3

سوال 4

جواب4

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★