تایتل فیلم اینجا قرار بگیرد

1

حفاظ آهنی پنجره آهن سازان

با حفاظ‌های پنجره با کیفیت و مقاوم، امنیت خانه‌تان را تضمین کنید
زیبایی و امنیت را با هم تجربه کنید!
حفاظت برتر، آرامش بیشتر با نرده پنجره مستحکم

توضیحاتی کوتاه در مورد حفاظ پنجره

معرفی محصول

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

حفاظ پنجره چیست و چه کاربردی دارد:

امروزه سارقین برای ورود به داخل ساختمان راه های زیادی را بکار میبرند یکی از آن راه ها ورود از راه پنجره به داخل منزل میباشد . ایمن ترین راه کار بر ای جلوگیری از ورود سارقین نصب حفاظ آهنی بر روی پنجره میباشد گروه صنایع فلزی آهن سازان با در نظر گرفتن بهترین و محکم ترین متریال در ساخت خود میتواند بهترین حفاظ آهنی پنجره را برای شما به ارمغان بیاورد

حفاظ پنجره

به چه دلیل خرید حفاظ پنجره ضروری میباشد :

حفاظ آهنی پنجره به دلیل استحکام بالایی که دارد راه ورود سارقین و افراد مزاحم را غیر ممکن میکند در نتیجه امنیت منزل شمارا تضمین میکند از این رو داشتن یه نوع حفاظ آهنی به سارقین نشان میدهد که برای ورود تلاشی نکنند و انصراف از دزدی منزل شمارو داشته باشند کاربرد دیگری که دارد درصورت سفارش دادن حفاظ پنجره ای شلوغ و پوشیده امکان ورود هرگونه حیواناتی که میتوانند عبور کنند را درداخل منزل غیر ممکن میکند.

تنوع مدل در حفاظ نرده پنجره :

سفارش حفاظ پنجره با توجه به بودجه و سلیقه نوع استفاده هر شخص متفاوت است به طور مثال :

حفاظ پنجره فرفوژه :

که در زیبایی نمای ساختمان و ایمنی بالایی که دارد بسیار چشم گیر است

حفاظ پنجره فرفوژه

حفاظ پنجره شکم دار :

این نوع حفاظ پنجره بسیار منحصر به فرد بوده چرا که علاوه بر ایمنی منزل شما به دلیل برآمدگی که دارد محل مناسبی برا قرار دادن گلدان ها میباشد که به زبیایی نمای ساختمان هم کمک کرده

حفاظ پنجره شکم دار

حفاظ پنجره ساده :

این نوع حفاظ پنجره بسیار ساده و بدون طرح بوده صرفا برای افرادی که فقط ایمنی براشون اهمیت داشته

حفاظ پنجره ساده

حفاظ پنجره کشویی :

افرادی که بخواهند از پنجره خود استفاده کرده و مدام بازوبسته کند حفاظ کشویی آکاردئونی آهنی مناسب است که بهراهتی با فشاریک انگشت دست به صورت روان به یک گوشه جمع میشود وو امکان بازو بسته کردن پنجره را میدهد.

حفاظ پنجره کشویی

ساخت سفارشی حفاظ پنجره توسط تیم طراحان آهن سازان:

بسیاری از افراد هستند که برای ست شدن حفاظ پنجره با درب و یا نمای ساختمان درخواست سفارشی ساز حفاظ خود را با توجه به طرح مورد نظر یا طرح پیشنهادی توسط تیم طراحی آهن سازان را دارند ما با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان خود اقدام به شروع طراحی کرده و برای مشتری ارسال و درصورت تایید شروع به ساخت کرده و در کمترین زمان آماده نصب شده .

قیمت حفاظ پنجره در صنایع فلزی آهن سازان:

قیمت انواع حفاظ پنجره بستگی به نوع و وزن حفاظی که انتخاب میکنید دارد . گروه صنایع فلزی اهن سازان این اطمینان را به شما میدهد که قیمت بسیار ارزانتر از بازار بوده و با توجه به نرخ اتحادیه محاسبه میگردد و به دلیل بی واسطه بودن شرکت آهن سازان سفارش شما مستقیم درکارگاه خود آهن سازان شروع به ساخت میشود و این وسط هزینه ی بیشتر برای دلالی افراد بین کارگاهی داده نمیشود و با خود ما مستقیم کار میکنید.برای اطلاع دقیق قیمت هر متر حفاظ پنجره در مدل های مختلف با کارشناسان ما تماس بگیر تا راهنماییتون کنند 09128700940 آهن سازان.

جنس نرده حفاظ پنجره:

از جنس آهن و فولاد

حفاظ آهنی پنجره از چشمگیر ترین نوع حفاظ ها بوده چرا که به دلیل جنس فولادی که دارد از مستحکمترین و ایمنترین نوع حفاظ در برابر ضربه میباشد به همین دلیل مانند یک نگهبان قوی از منزل شما محافظت میکند.و با خیالیآسوده منزل را ترک کنید.

حفاظ ثابت یا حفاظ کشویی :

حفاظ پنجره ثابت :

: به صورت ثابت در چهارچوب پنجره منزل شما جوش داده میشود و قابلیت جمع شونده ندارد از مزایای نرده حفاظ پنجره ثابت تنوع آن است به همین دلیل خریدار میتواند با توجه به سلیقه خود با طرح های انتخابی طرح صفارشی خود حفاظ پنجره خود را سفارش دهد به صورت ساده وشیک یا مدرن و فرفوژه .

حفاظ پنجره ثابت

حفاظ پنجره کشویی :

حفاظ متحرک پنجره همانطور که از اسمش مشخص میباشد که به اصطلاح به آن آکاردئونی نیز میگویند قابلیت جمع شونده دارد و از مهمترین مزایای آن ایناست که در صورت تمایل به استفاده از بازکردن پنجره و استفاده از فضای باز بیرونی میتوان به راحتی حفاظ کشویی را یه گوشه جمع کرده و از فضای بیرون لذت برد و در هنگام خروج از منزل حفاظ کشویی را کاملا ببندید . لذا در صورت تمیز کردن پنجره نیز دسترسی راحتی به پنجره داشته و میتوان به راحتی حفاظ کشویی پنجره را جمع کرده پنجره ها را با دسترسی راحت تمیز کرد اما در مدل ثابت این امکان وجود ندارد .

حفاظ پنجره کشویی

چرا از شرکت آهن سازان خرید کنم؟

بازدید و اندازه گیری رایگان:

صنایع فلزی آهن سازان برای راحتی و دقت کار خود بعد از تماس خریدار در همان روز کارشناس بازدید از محل اعزام کرده و به خریدار مشاوره رایگان و اندازه رایگان انجام داده و به خریئار فاکتور رسمی با مهرو امضا تحویل داده.

نصب به موقع وسریع:

یکی از مهمترین موضوع برای خریداران زمان سریع نصب وسرتایم مشخص میباشد. گروه صنایع فلزی آهن سازان طبق زمانی که با مشتری طی و در فاکتور ثبت نموده نصب حفاظ را انجام داده . یکی از ویژگی های صنایع آهن سازان خوش قول بودن است.

تنوع طرح های حفاظ پنجره:

تیم طراحان آهن سازان باارائه دادن 1500 نوع طرح حفاظ پنجره به خریداران انتخاب نوع حفاظ با توجه به سلیقه انواع مشتریان را راحت نموده ولی بااین وجود ما سفارشی ساز هم با توجه به طرح درخواستی مشتریان را با ارزان ترین قیمت هستیم.

عکس حفاظ پنجره فرفورژه

قیمتی ارزان تر از هرجا:

شرکت آهن سازان به دلیل بی واسطه بودن وداشتن سودی اندک و همچنین یک نرخی بودن با اتحادیه این اطمینان را به شما میدهد که از لحاظ قیمت خیالتان راحت باشد و با خیال راحت به ما سفارش دهید.

حفاظ پنجره برای ایمنی کودکان:

در صورتی که ایمنی منزل شما تضمین شده است سارقین راهی برای ورود منزل شما ندارند و صرفا فقط برای سقوت کودکان خود به دلیل در دسترس بودن حفاظ پنجره یا بالکن برای کودکان به یک حفاظ ساده و ارزان قیمت احتیاج دارید ما به شما حفاظ آکاردئونی یا حفاظ ساده ی ثابت پیشنهاد میکنیم تا امنیت فرزندان شما حفظ شود.

زیبایی نمای ساختمان با حفاظ پنجره:

حفاظ پنجره آهنی علاوه بر ایمنی ساختمان به دلیل تنوع طرح های زیبا و ظریف زیبایی چشمگیری به نمای ساختمان داده بسیاری از سازنده ها ی ساختمان از حفاظ پنجره با طرح های خاص صرفا برای زیبایی نمای ساختمان و ست کردن با طراحی ساختمان خود استفاده میکنند گروه صنایع فلزی آهن سازان با تنوع طرح های بسیاری که دارد انتخاب را برای شما آسان و زیبایی را به ساختمان شما میدهد.

حفاظ درب آکاردئونی
تعداد امتیاز دهندگان: 23
میانگین امتیاز: 3.7

پرسش‌های متداول

سوال1

جواب1

سوال2

جواب2

سوال3

جواب3

سوال 4

جواب4

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★