تایتل فیلم اینجا قرار بگیرد

1

حفاظ ریلی کشویی درب آکاردئونی

امنیت به سبک مدرن، با حفاظ‌های پنجره‌ای شیک
زیبایی و امنیت را با حفاظ‌های مقاوم تجربه کنید!
حفاظت برتر، آرامش بیشتر با حفاظ‌های پنجره‌ای مدرن

معرفی محصول حفاظ آکاردئونی:

درب‌های حفاظ کشویی آکاردئونی، یک انتخاب عالی برای افرادی هستند که به دنبال ترکیبی از امنیت، زیبایی و فضای بهینه هستند. این درب‌ها با طراحی خاص خود، امکان ایجاد حداکثر امنیت را بدون اشغال فضای اضافی فراهم می‌کنند. ساختار مقاوم و کارآمد این درب‌ها باعث می‌شود که به راحتی در برابر نفوذ افراد غیرمجاز ایستادگی کنند و در عین حال ظاهری زیبا و مدرن به محیط ببخشند. استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته در ساخت این درب‌ها، باعث می‌شود که علاوه بر امنیت بالا، دوام و ماندگاری زیادی نیز داشته باشند. طراحی کشویی این درب‌ها به گونه‌ای است که فضای کمی را اشغال می‌کنند و به راحتی در کنار دیوار قرار می‌گیرند، که این ویژگی برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. همچنین، تنوع در طرح و رنگ این محصول، امکان هماهنگی با هر نوع دکوراسیون و سلیقه‌ای را فراهم می‌کند و به عنوان یک جزء دکوراتیو زیبا در محیط عمل می‌کند. نصب و استفاده آسان از دیگر مزایای این درب‌ها است که باعث می‌شود بدون دردسر و به راحتی مورد استفاده قرار گیرند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

حفاظ درب آکاردئونی چیست و چه کاربردی دارد:

امروزه با توجه به گزارش های فراوان سرقت از منزل و برای جلوگیری از این امر قرار داد حفاظی آهنی ایمن که مانع ورود سارقین به منزل باشد به صورت انواع مختلف در بازار عرضه میشود که یکی از این حفاظ های ایمن آهنی حفاظ درب آپارتمان میباشد که به اصطلاخ به آن حفاظ آکاردئونی میگویند. حفاظ آهنی آکاردئونی از تسمه فلزی در دو محورساخته شده است و به همراه قفلی مخفی که در چهارچوب درب حفاظ جوش داده میشود که ایمنی این نوع درب هارا بالا میبرد . حفاظ آکاردئونی به دلیل پوشیدگی از جنس آهن از بالا تا پایین درب آپارتمان و تعداد لوزی های از جنس فولادمستحکمی که دارد باعث ایمنی صدبرابری منزل شما میشود شما با داشتن حفاظ آکاردونی راه ورود سارقین را از راه درب منزل خود غیر ممکن میسازید لازم به ذکر است حفاظ آکاردئونی از تعدادی ردیف لوزی لوزی که اصطلاحا به آن (گل ) گفته میشود ساخته شده است که هرچی تعداد ردیف این لوزی ها بیشتر باشد حفاظ سنگین تر وایمن تر خواهد بود.

حفاظ درب آکاردئونی

حفاظ درب آپارتمان از مدل های مختفلی ساخته و عرضه میشود که در ادامه به آن میپردازیم.

انواع حفاظ درب ورودی آپارتمان لولایی و کشویی:

حفاظ درب لولایی:

این نوع حفاظ آهنی درب نیاز به فضای بیشتری دارد برای بازو بسته شدن چرا که به دلیل لولایی بودن آن امکان کشویی و جمع شدن در یک گوشه فراهم نمیباشد به همین خاطر فضایی در راه پله را اشغال میکند

مزایای حفاظ لولایی:

نسبت به حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت بیشتر حفاظ لولایی چشمگیر تر است مزایای دیگر حفاظ لولایی در قسمت وسط درب میتوان به درخواست مشتری قفل وسط چهار شاخ وصل کرد که همین امر باعث بالا رفتن ایمنی بیشتر میشود.

معایب حفاظ لولایی:

بزرگترین عیب این نوع حفاظ اشغال کردن فضای بیرونی منزل است که باعث شده در صورت بازو بسته کردن با جاکفشی پشت درب یادرب واحد همسایه برخورد ویا مزاحمت ایجاد کنه از این رو برای آپارتمان مورد مناسبی از انتخاب حفاظ نمیباشد.

انواع درب لولایی :

صنایع فلزی آهن سازان درب لولایی آهنی را به دونوع درب لولایی طرح مشبک / درب لولایی طرح آجری تولید و عرضه میکند که در ادامه به تفاوت این دونوع ظرح میپردازیم:

آکاردئونی ریلی کشویی

درب لولایی طرح مشبک :

طراحی این نوع حفاظ منحصربه فردبوده طراحی این نوع حفاظ به گونه ای میباشد که درمقابل ابزار معروف سارقین (دیلم) مقاوم بوده در شرکت آهن سازان برای ساخت این نوع حفاظ از پروفیل های 20 در 20 صنعتی استفاده کردیم همچنین نصب قفل 4شاخ معمولا برند (کاله) میتواند ایمنی ایننوع حفاظ را چندین برابر کند حفاظ لالایی مشبک از استحکام بالا و وزن بالایی برخوردار بوده طراحی چشمگیر و زیبایی دارد وغیر قابل نقوذ میباشد.

درب لولایی آجری :

حفاظ مقرون به صرفه و ضریب ایمنی نسبتا بالایی است و ظاههری معمولی برای درب ورودی منزلتان میباشد این نوع حفاظ در شرکت آهن سازان از پروفیل های 20 در 20 تشکیل شده است که از امنیت خوبی برخوردار میباشد.

انواع حفاظ کشویی آکاردئونی تک جداره:

حفاظ آهنی کشویی آکاردئونی از تعدادی تسمه های فولادی که بر اساس تعداد ردیف ها لوزی شکل (گل ) ساخته شده است که شامل : 3گل / 4 گل /پیچ شکلاتی / ایتالیایی میباشد که نوع جداره ها این حفاظ های کشویی به صورت تک جداره ساخته میشود

طرح 3 گل تک جداره:

این نوع مدل از 3 ردیف لوزی تشکیل شده است که به آن طرح 3 گل میگویند که ایمنی متوسطی دارد نسبت به نمونه ها دیگر واصولا افرادی طرح 3 گل راه سفارش میدهند که ساختمانشان یا مجهز به دوربین مدار بسته میباشد یا نگهبان ساختمانی دارند که قیمت پایین تری نسبت به انواع طرح های حفاظ کشویی آکاردئونی دارد لازم به ذکر است که تمامی مدل های آکاردئونی این نوع حفاظ از ضریب امنیتی بالایی برخوردار نبوده و نمیتوان به حفاظ صد در صدی در نظر گرفت .

طرح 4 گل تک جداره :

طرح 4 لوزی آکاردئونی شامل 4 ردیف لوزی میباشد که اصطلاحا به آن چهارگل نیز میگویند که دارای ایمنی خوبی میباشد که به دلیل زیاد بودن تعداد لوزی ها و زیاد شدن وزن آن قیمتا هم بیشتر از طرح 3 گل خواهد بوداین نوع حفاظ در ارتفاع استاندارد یعنی 2متر 20 سانت فضای کافی برای انجام خم اتصال بین جفت تیرک های عمودی را ندارد که باعث میشود به صورت فنی نشود امنیت حفاظ راافزایش دادکه گروه صنایع آهن سازان این حفاظ را برای ارتفاعات 2 متر 50سانت به بالا را مناسب میداند

حفاظ آکاردئونی 4 گل

طرح حفاظ کشویی پیچ شکلاتی :

این نوع طراحی در حفاظ آکاردئونی از لحاظ زیبایی بسیار منحصر به فرد بوده امنیت این نوع حفاظ معادل طرح 3 گل چهارخم میباشد تنها تفاوت آن این است که به جای خم از پیچن این است که به جای خم از پیچ360 درجه ای در تسمه های عمودی استفاده کردیم که این کار باعث شده زیبایی حفاظ را بالاتر ببرد واز لحاظ فنی نمیتوان این نوع حفاظ را پرچ مخفی ساخت.

طرح آکاردئونی ایتالیایی :

طراحی این نوع حفاظ مانند 2 گل بوده بااین تفاوت که در حالت عادی طول هرگل 50 سانت بوده که طول گل این نوع حفاظ 100 سانت بوده لازم به ذکر است که این حفاظ تنها در حالت پرچ مخفی بودن امنیت بالایی دارد.

حفاظ آکاردئونی دوجداره چییست ؟

دوجداره بودن درب کشویی آکاردئونی به این معنی است که یک تسمه مازاد برروی پرچ ها قرار میگیرد که همین امر سبب میشود امنیت و محکمی حفاظ آهنی کشویی نیز بالاتر برورد.

مزایای حفاظ کشویی درب آپارتمان دوجداره:

  • نقطه ضعفی برای باز شدن توسط سارقین ندارد زیرا فضای خالی برای دیلم /پیش گوشتی انداختن ندارد
  • دارای قوام و محکمی بسیار بالایی است
  • به دلیل دوجداره و دوبل بودن وزن حفاظ بیشتر بوده و این موضوع باعث میشود ایمنی کار بیشتر شود
  • به دلیل ساختار منحصر به فردی که گروه صنایع فلزی آهن سازان دارند سفارشی ساز بوده و ریل‌ها از بلبرینگ‌ها و متریال درجه اول در جهت روان و بی نقص بودن درب استفاده میشود
  • درب نمایی چشمگیر و زیبایی داراست
  • از همه مهمتر ضریب ایمنی درب کشویی دوجداره از امنیت بالاتری نسبت به نوع درب‌های دیگر برخوردار است

انواع حفاظ کشویی آکاردئونی دو جداره :

درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی:

همانظورکه درمقالات بالاتر گفته شده درب آکاردئونی از یکسری لوزی تشکیل شده است که اصطلاحا به آن گل گفته میشود . این ردیف لوزی ها به وسیله پرچ هایی بروی تسمه تیرک های عمودی اتصال میشود به صورتی که این پرچ ها مفاصل کار میباشند لازم به ذکر است که ذر آکاردئونی پرچ مخفی هم از ضریب ایمنی بالایی برخوردار هست هم از لحاظ قیمت قیمت مناسبی نسبت به ایمنی بالایی که دارد برخوردار است با جرات میتوان گفت که پر فروش ترین نوع درب آکاردئونی بشمار میرود.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

طرح 4گل حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی:

این نوع حفاظ در صنایع فلزی آهن سازان همانند در آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی بوده اما از امنیت کمتری نسبت به آن برخوردار است چراکه همانند 4 گل تک جداره در ارتفاعات استاندارد یعنی کمتر از 2مترو20 سانت قادر نخواهد بود تسمه های عمودی را در این حفاظ تعبیه کنی.

طرح 5 گل (تمام گل) دوجداره پرچ مخفی :

طرح 5 لوزی آکاردئونی که شامل 5 ردیف لوزی میباشد ما یک درب 2 گل را برروی یک درب 3 گل برروی یک شاسی قرارا دادیم در این نوطرح فضای خالی را به واسطه یه حفاظ 2 گل پوشش دادیم که باعث میشود این نوع حفاظ فرایندی از یک درب 2گل و 3 گل باشد.

حفاظ تمام گل آکاردئونی

طرح سلطنتی پرچ مخفی:

صنایع فلزی آهن سازان ظاهری چشم نوار به طرح 5 گلدوجداره پرچ مخفی القا کند آن را با تسمه های نقش دار تولید کرده است تا ظاهری سلطنتی در ورودی خانه شما خلق شود میتوان گفت که این کاط از لحاظ کیفیت/امنیت / زیبایی جزوبهترین حفاظ آهنی آکاردئونی میباشد و به دلیل تمام لوزی بودن این نوع درب وزن آن هم بالا رفته و ایمنی 100درصدی را میدهد لازم به ذکر است که گروه صنایع فلزی آهن سازان کار خود را با کیفیت و حرفه ای انجام داده و بع دلیل وزن بالای این مدل درب شما کوچکترین لرزشی در حین بازو بسته کردن درب احساس نمیکنید و کاما=لا روان و راحت بوده جوری که باانگشت کوچک دست خود بتوانید به راحتی درب را باز و بسته کنید.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

بزرگ ترین معایب درب آکاردئونی چیست ؟

مفاصل آن یا به عبارتی پرچ های آن میباشد اگر شخص سارق بتواند تنها 3 عدد از پرچ ها یا مفاصل درب را باز میکند میتواند درواقع حفاظ اکاردئونی را باز کرده است اما صنایع فلزی آهن سازان توانسته این نقص را برطرف کنه و این امکان را از شخص سارق سلب نموده در واقع با قرار دادن تسمه سوم بروی پرچ ها دیگر کسی برروی پرچ ها دسترسی ندارد و عملا ضریب ایمنی درب تا حد بسیار بالایی افزایش میابد

قیمت درب آکاردئونی :

قیمت حفاظ کشویی درب آپارتمان بستگی به / تعداد گل های درب / پرج مخفی بودن یا ساده بودن نوع درب /ارتفاع و عرض درب دارد زیرا که هرچه وزن درب سنگین تر باشد قیمت آن هم به مراتب بالاتر میرود گروه صنعتی آهن سازان با توجه به متریال و کیفیت بالایی که در تولید و ساخت انواع حفاظ آکاردئونی دارد بهترین و ارزانترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر گرفته است برا تماس با مشاوران ما تماس بگیرید

انواع رنگ نرده حفاظ درب آپارتمان:

انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملا سلیقه ای بود که در گروه صنایع فلزی آهن سازان حفاظ درب آکاردئونی را در رنگ های مسی/نقره ای/ سفید/قهوه ای سوخته / مشکی / سفید طلایی/ سفید نقره ای/ تولید و عرضه میکنید تمامی رنگ ها کوره الکترو استاتیک بوده یعنی بعد مدتی از نصب حفاظ پوسیدگی /خط و خش/ زنگ زدگی رخ نخواهد داد و کیفیت و دوام بالایی دارد

کاربرد حفاظ آکاردئونی

محاسبه ی قیمت حفاظ آکاردئونی درب منزل خود:

محاسبه قیمت حفاظ بر اساس اندازه گیری متر مربع محاسبه میشود اگرچه قیمت درب های تک جداره و دوجداره و پرچ مخفی با هم مقایرت و بر حسب هرمتر مربع میباشد اما با دانستن قیمت دقیق درب مورد نظر کافیست از فرمول زیراستفاده کرد :

ارتفاع درب*عرض درب *قیمت هرمتر حفاظ مورد نظر

از حفاظ آکاردئونی در چه قسمت های دیگری در ساختمان قابل استفاده است؟

حفاظ آکاردونی به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد علاوه بر استفاده جلوی درب ورودی منزل میتوان آن را در قسمت های دیگر ساختمان مانند پنجره / بالکن / انباری و یا جلوی درب مغازه نیز مورد استفاده قرار دارد بااستفاده حفاظ کرکره ای آکاردئونی میتوانید ضریب امنیت ساختمان /مغازه /انباری و..بالا ببرید و با خیال راحت مکان محافظت شده توسط آکاردئونی را ترک کنید .

کاربرد حفاظ آکاردئونی

انواع قفل مخفی برای ایمنی بیشتر درب آکاردئونی:

یکی ازموارد مهم در بالا رفتن ایمنی درب کرکره ای آکاردئونی استفاده قفل مناسب میباشد صنایع فلزی آهن سازان با در نظر گرفتن نوعی قفل امنیتی که معمولا در چهارچوب حفاظ آکاردئونی جوش داده میشود که دارای مکانیزمی مخفی از دید دیگران است که تنها یک کلید که صاحبان مجاز به آن دسترسی دارند باز میشود به همین دلیل به آن قفل مخفی میگویند نکته مهم درمورد قفل مخفی این است که خود قفل هم قابل سرقت نیست به دلیل محکم بود جای قفل در چهارچوب حفاظ درب و مستحکم بودن آن در جای خود. انواع قفل استفاده شده در کارگاه آهن سازان :قفل حامی / قفل گیرا / قفل منیر میشودنام برد که از کیفیت و ساختار پیچیده ای برخوردار میباشد که جزو بهترینای بازار میباشد.

مراحل سفارش حفاظ آکاردئونی:

در ابتدا کارشناسان گروه صنایع آهن سازان برای مشاوره و اندازه گیری چهارچوب درب منزل شما به محل اعزام شده و بااندازه گیری چهارچوب درب آپارتمان و دقت بر جهت بازشوی حفاظ آکاردونی که درب منزل شما کدام طرف درب باز میشود به مشتریان فاکتور با مهر و امضای کارشناسان شرکت تحویل مشتری داده میشود سپس درب شروع به ساخت میشود حدود بازه زمانی 3 الی 4 روزه حفاظ برای نصب آماده میباشد کارشناسان با تماسی تلفنی با مشتری هماهنگ شده برای زمان نصب و در نهایت حفاظ برای نصب به محل ارسال میشود و به چهارچوب درب محکم جوش داده میشود بدون ذره ای کثیف کاری و یا خرابی در عرض 15 دقیقه نصب حفاظ درب شما به پایان میرسد .

بهترین وزیباترین درب آکاردئونی موجود در بازار:

صنایع فلزی آهن سازان برای اینکه بتواند ظاهری چشم نوازبه 5گل دوجداره پرج مخفی القا کند آن را با تسمه هاس نقش دار تولید کرده است تا ظاهری سلطنتی در ورودی خانه شما خلق کند . میتوان گفت که اینکاراز لحاظ کیفیت/امنیت/زیبایی بهترین نوع درب آکاردئونی موجود در بازار آکاردئونی میباشد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

درب آهنی آکاردئونی بخرم ؟ یا درب ضد سرقت ؟

لازم به ذکر است که هردودرب ایمنی خودشان را دارند ولی اگربخواهید بین درب ضد سرقت یا درب آکاردئونی یکدام را هزینه کنید وبه صرفه در عین حال ایمن هم باشد مسلما درب آهنی آکاردونی به صرفه تر میباشد و قطعا به دلیل دو لایه شدن (درب چوبی و حفاظ آکاردئونی) ایمنی منزل شما دوبرابر خواهد بود.شما اگر درب منزل ساده و قدیمی دارید پیشنهاد ما به شما این است که با اضافه کردن یک حفاظ آهنی آکاردئونی برروی درب چوبی منزل خود ایمنی منزل خود را دوبرابر کنید نکته مهم این است که شما با جابجایی از منزل خود به منزل جدید هم میتوانید آکاردئونی خود را با خود برده و درصورت مغایرت داشتن ابعاد در منزل جدید هم نصب کنید وکاملا قابل حمل میباشد .

نصب درب آکاردئونی داخل منزل یا ساختمان:

یکی دیگر از کارایی و کاربرد حفاظ آکاردئونی نصب آن در داخل ساختمان یا باغ تالار برای تفکیک سازی فضا میباشد درب آکاردئونی به دلیل کشویی بودن امکان تفکیک سازی فضا را نیز دارد

سوال خیلی از مشتریان این است که ایا داخل درب آپارتمان یعنی داخل منزل هم میشود آکاردئونی نصب کرد؟

؟ باید گفت بله.برای اینکه هم از بیرون امکان قفل کردن درب باشد هم از داخل برای ایمنی افراد مسن یا فرزندانی که در منزل و پدرمادرشان بیرون منزل هستند برای ایمنی افرادی که منزل هستند این امکان وجود دارد که از داخل منزل حفاظ کشویی را بسته و قفل نمایند.

کارایی های دیگر حفاظ کشویی آکاردئونی :

حفاظ آکاردئونی برای بالکن :

بالکن هم همانند درب ورودی ساختمان راه مناسبی برای سارقین است که برای ورود به منزل .حفاظ آهنی آکاردیونی گزینه مناسبی برای جلوگیری ورود سارقین به بالکن میشود و به دلیل کشویی بودن امکان کنار کشیدن حفاظ در مواقع نیاز و استفاده کامل از فضای باز بالکن امکان پذیر است زیرا که حفاظ آهنی غیرکشویی و ثابت محیط بالکن را همچون زندان میکند ولی با داشتنحفاظ کشویی آکاردئونی این مشکل برطرف میشود.

حفاظ آکاردئونی پنجره:

پنجره هم همانند بالکن راه مناسبی برای ورود سارقین به منزل است که با نصب حفاظ آهنی ورود سارقین غیر ممکن میباشد خیلی از پنجره ها امکان نصب حفاظ ثابت را ندارد یا مشتری از پنجره خود میخواهد استفاده مفید بدون حفاظ را داشته باشد با نصب حفاظ کشویی آکاردئونی به راحتی در صورت نیاز با فشار یه انگشت خیلی روان حفاظ به گوشه ای جمع شده و قابل استفاده میشود

امنیت و تفکیک سازی شرکتو کارگاه ها :

در شرکت ها و کارگاه ها به دلیل بودن تجهیزات و وسایل گرانقدر و قیمتی و ارزشمند داشتن حفاظ مستحکم آهنی مهم میباشد و البته برخی از شرکت هابرای تفکیک سازی فضا بهترین گزینه داشتن حفاظ کشویی آکاردئونی میباشد.

پارکینگ عمومی یا اداری :

بسیار دیده شده که پارکینگ ها عمومی یا اداری از درب آکاردئونی استفاده میکنن که هم کاربردی هم به دلیل آهنی بودن بسیار مستحکم و مقاوم بوده.

کاربرد حفاظ آکاردئونی
تعداد امتیاز دهندگان: 316
میانگین امتیاز: 4.4

پرسش‌های متداول

سوال1

جواب1

سوال2

جواب2

سوال3

جواب3

سوال 4

جواب4

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆