تایتل فیلم اینجا قرار بگیرد

1

بورس انواع لوله و اتصالات داربست های فلزی

قوی و پایدار، لوله‌های فلزی داربست
اعتمادی برای ساخت و ساز، انتخاب داربست
پایداری و کیفیت، در هر پروژه با لوله‌های فلزی داربست

معرفی محصول لوله فلزی داربست:

داربست نوعی سازه مستحکم فلزی موقتی میباشد که کاربرد های فراوانی دارد از جمله از کاربرد های آن اجرای داربست برای نمای ساختمان/ اجرای داربست برای نمای بیرونی ساختمان و داربست برای مکان های پرترددکه نوعی جان پناه محسوب میشود مورد استفاده قرار میگرد لازم به ذکر است که داربست آهنی در کشور عزیزما که ایام محرم و فاطمیه /جشن هاو مراسم های زیادی برگزار میشو کاربرد فراوانی دارد . داربست آهنی از انواع مختفلی مود است که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم .

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

کاربرد داربست آهنی :

داربست آهنی نوعی سازه فلزی است که بسیار محکم و مقاوم بوده و فوق العاده کاربردی برای ساخت و ساز ساختمان و مواردی دیگر میباشد لاذم به ذکر است که بسیاری از افراد بر این باورند که داربست تنها برای ساختوساز ساختمان کاربرد دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد در این قسمت قصد داریم کاربرد های دیگر داربست فلزی را برا شما عزیزان باز گو کنیم.

داربست برای نمای ساختمان :

داربست بندی برای نمای ساختمان در بسیاری از پروژه ها قابل اجرا میشود مانند : داربست بندی برای رنگ کاری ساختمان – سیمان کاری ساختمان – سنگ کاری ساختمان – شیشه شویی ساختمان و ..

داربست فضای خارجی ساختمان :

این مورد داربست ها به افرادی اختصاص دارد که درحال کار در فضای بیرونی ساختمان هستند و ساختمان های که در حال انجام ساخت و ساز میباشند مانند:سنگ کار ها / برق کار / سیمان کار و..

داربست فضای خارجی ساختمان

حفاظ در مکان های پرتردد :

حفاظ داربست نوعی جان پناه برای ایمنی افراد یا وسایل نقلیه در مکان های پر رفتو آمد مانند پیاده روها و.. مورد استفاده قرار میگیرد.

کفراژ چیست ؟

کفراژ نوعی متفاوت و بسیار کاربردی از سازه فلزی است که مورد استفاده بسیاری قرار میگیردکفراژبرای مهار ساختمان میباشد.

عکس مربوط به کفراژ داربست

کاربرد کفراژبندی ساختمان :

اصولا ساختمان هایی که ارتفاع بالایی دارند و داربست فلزی با ارتفاع بالای 3 سانتی متر نصب میشود به کفراژبندی در پشت آن نصب میشود تا مانع کج شدن داربست یا لرزش داربست میشود.

کاربرد کفراژبندی داخل ساختمان :

این نوع سازه آهنی اصولا برای مکان های مربعی کاربرد دارد که افراد توانای دسترسی به کل فضا را داشته باشند این سازه به طوری تخته آهنی برای کارگران قرار میگیرد و دسترسی آنان را به صورت کاملا ایمن به کل فضای داخلی ساختمان فراهم میسازد.

در چه ایام و مکان هایی از داربست استفاده میشود :

داربست فلزی تنها برای ساخت و ساز ساختمان مورد استفاده قرار نمیگیرد بلکه در ایام محرم و فاطمیه/در مراسم و جشن ها / در نصب بیلبورد یا بنر های تبلیغاتی / درایستگاه های صلواتی / تئاتر های خیابانی و.. مورد استفاده قرار میگیرد.

داربست فلزی

سخت ترین پروژه نصب داربست در چه پروژه ای میباشد :

اجرای پروژه بنم ریزی یکی از سخت ترین مورد استفاده از داربست میباشد چراکه از دقت و ظرافت بالایی برخوردار است این عاملا کاملا به حجم و فشاری که به آن وارد میشود بستگی دارد که عمدتا این پروژه در سقف ساختمانهای بالا 3 متر نصب میشود .

مواردی دیگر از پروژه بتن ریزی را نام ببرید:

بتن ریزی در زیر گذرها / بتن ریزی برای ساخت پله و همه پروژه هایی که توانمند تحمل حجم و فشار بتن را داشته باشد.

فواصل بین پایه ها و قالب ها در داربست نما چقدر است :

لازم به ذکر است که داربست های آهنی از فواصل و طول و عرض استانداردی برخوردار است . در داربست بندی برای انواع پروژه های نمای ساختمان معمولا فاصله بین پایه ها داربست آهنی 3 متر بوده و فواصل بین قالب ها حدود 5/1 متر میباشد و طول قالب هر داربست آهنی معمولا 1 متر میباشد.

قیمت داربست در آهن سازان :

محاسبه قیمت کاملا بستگی به مساحت مکان و محل نصب داربست مورد نظر دارد

مساحت مکان داربست :

چراکه هرچه مساحت محل یشتر باشد استفاده لوله های داربست و اتصالات بیشتری مورد استفاده قرار میگیرد از این رو قیمت هم بالاتر میرود همچنین برای استعلام قیمت داربست آهنی با کارشناسان آهن سازان تماس بگیرید .

محل نصب داربست بندی :

مکان نصب داربست نیز در قیمت تاثیر دارد زیرا در مکان هایی لوله های بزرگ عبورنمی کند و باید از لوله های کوچکتری استفاده کرد یااینکه مکان هایی که ماشین حمل بار تا محل پروژه راه عبور ندارد و نصابان باید دست به دست لوله هارا حمل کنند.

مراحل سفارش لوله و اتصالات داربست فلزی :

برای سفارش ابتدا با کارشناسان گروه آهن سازان تماس بگیری و مساحت محل نصب داربست را اطلاع داده و براورد قیمت کرده و در انتها سفارش خود را ثیت میکنید و بعد از صادر شدن پیش فاکتور رسمی توسط گروه صنایع آهنی آهن سازان با تعین وقت مقرر ماشین حمل بارداربست فلزی به مکان اجرای نصب داربست رفته و شروع به نصب لوله ها و اتصالات کرده.

جنس نوع داربست فلزی :

لازم به ذکر است که نوع جنس داربست آهن تاثیر بسزایی در قیمت خرید آن دارد. نوع جنس به عوامل زیر بستگی دارد: داربست آهنی سنگین وزن: این نوع داربست اصولا برای برج های ساختمانی که ارتفاع بالایی دارند مورد استفاده قرار میگیرد داربست آهنی با وزن متوسط: این نوع داربست برای ساختمان های معمولی (منازل)با ارتفاع نرمال مورد استفاده قرار میگیرد داربست آهنی با وزن سبک : برای انجام کارهای سبک مانند نصب بنر مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع جنس داربست فلزی

چرا خرید از آهن سازان :

صنایع فلزی آهن سازان با سابقه 30 ساله خود در زمینه تولید لوله و اتصالات داربست و همچنین قیمتی ارزانتر از همکاران صنف خود و کیفیت بالایی که در نصب انواع پروژه های تهران داشته جزو بهترینا بوده در صنف کاری خود شناخته شده است و تمامی قیمتا با نرخ تعین شده توسط اتحادیه بوده که همین امر خیال خریداران از آهن سازان را راحت کرده .باافتخار که گروه تولیدی داربست آهن سازان به سریع بودن نصب و اجرای انواع داربست آهنی شهرت داشته و بطوردقیق در همان تایمی که در فاکتور قید میشود بارعایت ایمنی کامل کار را به انجام میرساند.

تعریف داربست مثلثی :

این نوع داربست ها سازه های بسیار محکمی بوده که با وصل شدن اتصالات به آن استحکام و مقاومتش 2چندان میشود داربست فلزی مثلثی از لوله های با ورق سیاه st37 ساخته میشوند که همانطور که از اسمش مشخص است ظاهری مثلثی دارد که از آن برای کفراژبندی انواع سازه های بتنی و سنگین با ارتفاعات بالا که فشار بسیاری وارد میکند استفاده میشود مانند : پل ها و سقف های گسترده . عرض داربست مثلثی 120 سانتی متر است.

مزایای استفاره از داربست مثلثی:

داربست فلزی مثلثی جزو ایمن ترین/ مقاوم ترین /و پر طرفدار ترین نوع سازه میباشد چرا که با قرار گیری نروماده ای بخش های اتصالات به همدیگراین سازه را محکم ساخته و در مقابل فشار زیاد حاصل از بتن ریزی مستحکم ساخته یکی دیگر از ویژگی های داربست آهنی مثلثی داشتن اندازه های گوناگون و آسانی نصب و اتصال آن به همدیگر میباشد.استفاده این نوع داربست در انواع ساختمان های گسترده و باارتفاع زیاد میباشد.

عکس طراحی داربست مثلثی

داربست آهنی مدل چکشی چیست و مزایای آن :

همانطور که از اسم این نوع داربست مشخص است برای نصب و اتصالات آن ضربات متداول چکش مورد استفاده قرار میگیرد

نکته جالب برای داربست چکشی این است که از پیچ و مهره استفاده نمیشود و بجاش از پایه های عمودی و افقی استفاده میشود

این مدل داربست در پالایشگاه ها و ساختمان ها و غیره مود استفاده قرار میگیرد بازو بسته شدن لوله های داربست چکشی بسیار راحت بوده چراکه نیازمند آچار نمیباشد حسن خوبی که لوله های داربست فلزی چشی دارد سبک بودن آن است که به راحتی قابل حمل بوده .

عکس داربست چکشی ستاره ای

قیمت نصب و اجاره داربست چگونه است؟

قیمت 1 ماه اجاره داربست و قیمت تمام شده ی آن به عواملی چون: اندازه حجم داربست آهنی ، ارتفاع و ابعاد داربست آهنی، مکان اجرای داربست آهنی، نوع داربست انتخابی و ... بستگی دارد برای نحوه محاسبه اجرا بهای داربست انتخابیاتان با کارشناسان آهن سازان تماس بگیرید تا کامل راهنماییتان کنند.

بست ها و اتصالات آهنی :

بست ها و اتصالات از مهمترینای اجرای لوله های داربست میباشد که همانگونه که از نامشان مشخص میباشد وظیفه متصل کردن لوله های داربست به همدیگر را دارند از این رو گروه صنایع فلزی آهن سازان قصد دارد انواع اتصالات و بست ها را به شما خریداران معرفی کنیم 5 نمونه از بست ها و اتصالات داربست شامل:

بست های مدل 4 پیچ / بست های مدل 2 پیچ / بست مدل 1 پیچ /بست های مدل چرخشی / رابط لوله ها یا همان اتصال لوله ای

عکس اتصالات داربست فلزی

بست طرح 4 پیچ:

: این مدل بست ها یکی از کارآمد ترین و پر استفاده ترین انواع مدلای دیگر بست میباشد که برای وزن های زیاد و سنگین میباشد که کاربرد آن اتصال دو لوله به صورت ایستاده 90 درجه میباشد

بست طرح 2 پیچ :

وزن بست 2 پیچ کمتر از 4 پیچ میباشد وبه راحتی قادر به بازو بسته شدن است. لازم به ذکر است که بست ها 2 پیچ جایگزین خوبی برای بست 4 پیچ میباشد.

بست طرح 1 پیچ:

این نوع بست ها به دلیل نازک بودن برای مکان هایی مانند غرفه هایی که نیاز به داربست دارند مناسب میباشد

بست های طرح چرخشی :

همانطئر که از نام این بست ها مشخص است قابلیت چرخش 360 درجه ای را دارد به گونه ای که دو میله آهنی به صورت ایستاده روی هم قرار میگیرد که بااتصال این بست ها قابل چرخش 360 درجه میباشد.

اتصال لوله ای :

: این نوع سازه وظیفه اتصال کردن لوله های داربست را به همدیگر دارند که در سایز های 17/20 سانتی متری میباشند.

جنس های مختلف داربست فلزی:

داربست آهنی با توجه به نوع کاربرد و نیاز خریداران به 3 دسته جنس مختلف تقسیم شده است که شامل :داربست آهنی مدل فولادی / داربست آهنی مدل گالوانیزه/ داربست آهنی مدل آلومینیومی قابل اجرا میباشد لازم به ذکر است که کاربرد داربست آهنی فولادی از کاربردی بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارد.

عکس لوازم جانبی داربست فلزی

چرا داربست های آهنی آهن سازان از هکاران هم صنف خود ارزاان تر میباشد؟

صنایع فلزی آهن سازان به دلیل نداشتن واسطه و شریک نکردن سود خود با دلالان و با توجه به نرخ تاییدی اتحادیه از لحاظی قیمتی پایین تر از همکاران خود بوده و همین امر سبب شده مشتریان بیشتری داشته لازم به ذکر است که باافتخار شرکت آهن سازان تمامی متریال ساخت و نصب و اجرای داربست ها با متریال عالی و باکیفیت بوده و از تیم حرفه ای با سابقه کاری بالایی برخوردار بوده.

داربست معلق چیست ؟

در ساختمان ها یا برج های بلند بالای 30 متر برای کار کردن مانند : تمیزکاری شیشه / رنگ کاری /سکوی کاری معلق برای نگهداشتن ابزار کار است که با قرار گرفتن روی آن کارکردن راحت تر بوده .

داربست های معلق سه نوع تقسیم میشوند : ثابت، با قرقره و با وینچ کار می کنند.

داربست معلق
تعداد امتیاز دهندگان: 24
میانگین امتیاز: 4.5

پرسش‌های متداول

سوال1

جواب1

سوال2

جواب2

سوال3

جواب3

سوال 4

جواب4

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★