چرا نصب محافظ روی دیوار ضروری است :

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > Metal-Deer-Antler-Fence-Installation-South-Tehran

مقدمه:

حفاظ شاخگوزنی اصلی ترین وظیفه ای که دارد برقراری ایمنی است. نوع طراحی، ارتفاع، عرض، تراکم این گارد ها موثر در کارایی آن است بر طور مثال از نظر نوع طراحی، خیلی بازدارنده تر از محافظ های سرنیزه ای میباشد. دلایل متعددی نیز به منظور این نتیجه گیری وجود دارد از جمله اینکه شروع بازدارندگیِ محافظ شاخ گوزنی از روی سطح دیوار شروع می شود اما شروع بازدارندگی در گارد سرنیزه ای از ارتفاع حدوداً یک متر جهت بالا صورت می گیرد.

حفاظ گوزنی دیواری با قیمت شایسته | آهنسازان | 09127716460
نصب حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی در فضاهای باز

عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخگوزنی

متراژ محوطه: اندازه محوطه‌ای که قصد دارید با حفاظ گوزنی دیواری بپوشانید، تاثیر بزرگی بر قیمت دارد. در اکثر موارد باافزایش متراژ، هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی نیز ارتقا می‌یابد قطعات اولیه: نوع آهن آلات و قطعاتی که برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی بهره‌گیری می‌شود، قیمت نهایی را تعیین می‌کند. آهن آلات با اصالت بالا در اکثر موارد گران‌تر هستند.طراحی و نصب: اگر به سوی طرح خاصی به خاطر حفاظ شاخ گوزنی نیاز دارید یا نصب آن پیچیده است، هزینه‌ها ارتقا می‌یابد.

عوامل مختلفی در قیمت نرده شاخگوزنی تاثیر گذار است. از جمله این عوامل می‌توان جهت موارد زیر اشاره کرد: نوع جنس میلگردهای بهره‌گیری شده: جنس میلگردهای بهره‌گیری شده در ساخت محافظ شاخگوزنی یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت این محافظ است.ارتفاع حفاظ: ارتفاع محافظ نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.تراکم نرده‌ها: شلوغی نرده‌ها نیز بر قیمت حفاظ گوزنی دیواری تاثیر گذار است.عرض حفاظ: عرض حفاظ نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.جنس رنگ آن: جنس رنگ حفاظ گوزنی دیواری نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.نوع جوش حفاظ: نوع جوش حفاظ شاخ گوزنی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.زمین نصب حفاظ: زمین نصب حفاظ شاخ گوزنی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.هزینه نصب: هزینه نصب حفاظ شاخگوزنی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.

حفاظ شاخ گوزنی، انتخابی پیشرفته و خوش‌ساخت برای حفاظت از ناحیه خانه. نقش با بقای و مقاومت تطبیق با هر نوع معماری.

قیمت مناسب حفاظ دیوار حیاط

یکی دیگر از عوامل موثر در خرید و نصب حفاظ شاخ گوزن قیمت آن است . بیشتر گونه های حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با گارد های میله ای قیمت کمتری دارند در در شرایطی که اینگونه حفاظ ها امنیت خاطر از بیشتری برخوردارند . شما می توانید با توجه جهت در نظر گرفتن عوامل گوناگون شامل گزینش مدل نرده و انباشتگی آن همچنین ارتفاع و بلندای آن جهت محصول مورد نیاز خود دستیابی بیابید .

حفاظ گوزنی دیواری با قیمت سازگار و سایر حفاظ های دیگر مانند بوته ای و نیزار از گونه ی این محافظ ها هستند که دارای مقاومت بالایی هستند و بسیار پر کاربردند. دلی محبوبیت این نوع حفاظ ها این است که مورد تایید پلیس هستند و ایمنی کامل را ایجاد می کنند . با شنیدن نام حفاظ شاخگوزنی اولین چیزی که در ذهن افراد تداعی می شود شاخ گوزن می باشد. این گارد ها مانند شاخ گوزن بوده و جز بهترین نوع محافظ های ساختمانی و مقتضی قیمت ترین آن ها می باشد . بنابراین بهترین گزینه به منظور نرده دیوار ویلا ها , باغ ها و مزارع پرورش ماهی و مکان های عمومی حفاظ گوزنی دیواری ست. امروزه بیشتر املاک و زمین های شخصی بر نرده به خاطر ویلا و مکان های عمومی خود نیاز دارند.

حفاظ گوزنی دیواری تزئینی

مکان های شایسته برای نصب گارد دیوار

راهنمایی می شود در همچین محل هایی از نرده حفاظ هایی با ارتفاع زیاد به‌کارگیری گردد تا راه نفوذ بر طور کلی بسته باشد. چرا که در فضای های خلوت تر سارق فرصت و زمان بیشتری جهت باز کردن راه ورود خود دارد و باید به نحوی باشدتا از انجام این کار به کل منصرف شود. به هر میزان شلوغی شاخک ها نیز بیشتر باشد آسودگی محافظ ها نیز بیشتر خواهد بود.

فروش حفاظ گوزنی دیواری

نتیجه گیری:

با افتخار اعلام می‌کنیم که خرید در حفاظ گوزنی دیواری از شرکت آهنسازان تجربه‌ای مطمئن و خیلی رضایت‌بخش بوده است. این شرکت با ارائه‌دهنده‌ی گزینه‌های متنوع از نظر اثر و ابعاد، به همراه مرغوبیت ساخت برجسته خود، توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کند. همچنین، قیمت‌های پیشنهادی این شرکت بر نسبت رقبا به‌طور چشمگیری مناسب‌تر بوده و خدمات پس از فروش آنها نیز از جنبه‌های مختلف مورد توجه و قابل اعتماد قرار گرفته است. به منظور ارتباط با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس‌ گیری بگیرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 6
میانگین امتیاز: 3.5

پرسش‌های متداول

حفاظ گوزنی دیواری در چه شایسته چه فضاهایی میباشد؟

حفاظ آهنی شاخ گوزنی در مکان های بسیاری کاربرد د ارد ماننددور دیوار باغ ویلاها/ دیوار ساختمون ادارات / دوردیوار فضاهایی مانند ادارات شرکت ها /دیوار کارگاه ها /یوار وزارت اداره ها / جلوی تراس نیز کاربرد دارد.

بورس خرید حفاظ کجاست؟

آهن سازان با بیش از 30سال تجربه در زمینه کاری خود جز بزرگترین و بهترین تولیدی شکل‌ها محافظ دیوار/ محافظ پنجره/ محافظ درب ورودی آکاردئونی/ گارد بالکن در خدمت شما عزیزان است.

چه نکاتی را باید در نصب حفاظ شاخگوزنی در نظر گرفت؟

نصب حفاظ شاخ گوزنی نیازمند بررسی دقیق محیط، کاربرد از ابزار مناسب، و پایبندی به استانداردهای ایمنی می‌باشد.

آیا حفاظ شاخگوزنی بر عنوان جزء دکوراسیونی کاربرد می‌شود؟

بله، حفاظ شاخگوزنی به سوی دلیل طرح زیبا و متنوع، به عنوان جزءی از دکوراسیون فضاهای خارجی نیز مورد کاربرد قرار می‌گیرد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★