چرا باید حفاظشاخ گوزنی نصب کنیم:

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > Deer-Antler-Fence-Installation-North-Tehran

مقدمه:

آسودگی مهم‌ترین کاربرد حفاظ دیوار، ارتقا امنیت بنا و پیشگیری از نفوذغیرمجاز دزدها به داخل منزل است حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدید ترین و به سوی روز ترین مدل های حفاظ روی دیوار بر شمار می رود که بر مرور زمان اقدام به جایگزینی نمونه های قبلی و قدیمی تر محافظ روی دیوار کردند و طرح خاص و منحصر بر فردی که دارد باعث محبوبیت بالای این محصول شده است. قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی نیز بر نسبت سایر روش‌های جلوگیری از سرق مقرون بر صرفه تر است.

مزایا و معایب نرده شاخ گوزنی: بررسی کامل
استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختارهای پیچیده

گارد مقاوم در برابر دزدی آهنی شاخ گوزنی به خاطر چه مکان هایی ضروری است

حفظ شاخ گوزنی برای خانه‌های ویلایی/ حفاظ شاخگوزنی به منظور دیوارهای با ارتفاع کم/حفاظ شاخ گوزنی به منظور محله‌های با امنیت خاطر بسیار کم /حفاظ‌های شاخ گوزنی به خاطر ویلاها و خانه‌های خارج شهر.لازم به ذکر است که اکثر مالکین ساختمان‌های تجاری و مسکونی به سوی دلیل همین موضوع و افزایش زیبایی ظاهری بنا خود و جذابیت ملکشان از این حفاظ‌ها به‌کارگیری می‌کنند.

مقاومت بالا: نرده حفاظ نیزار، خیلی محکم و محکم است و می‌تواند از ورودغیرمجاز افراد و حیوانات مزاحم به داخل محوطه جلوگیری کند زیبایی و ظرافت: گارد محافظ نیزار، بسیار زیبا و ظریف است. و می‌تواند بر زیبایی محوطه اضافه کند.تنوع بالا: محافظ محافظ نیزار، در انواع مختلفی تولید می‌شود و می‌تواند با هر نوع سلیقه‌ای سازگار باشد.دوام بالا: محافظ گارد نیزار، فراوان بادوام و ماندگار است و می‌تواند سال‌ها بدون نیاز جهت تعمیر یا نگهداری، کار کند.

فروش حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با اقسام مدل‌ها و رنگ‌های زیبا و متنوع. ارائه انتخابی شایسته جهت سلیقه شما و آسایش خانه‌تان.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

به طور کلی حفاظ شاخگوزنی بر عنوان 1 حفاظی معرفی می گردد که همواره جایگاه آن بر روی دیوار ها می باشد ؛ در نتیجه استفاده از این نوع محافظ تا حد زیادی از نفوذ سارقان به سوی درون ساختمان ها و یا ویلا پیشگیری می کند .حفاظ شاخ گوزنی از سوی طراحان توانسته بر حالت سر شاخه های تیز و برنده ، غیر قابل عبور و در هم تنیده طرح شود.

زیبایی و مقاومت حفاظ شاخ گوزنی دیوار شامل عوامل دیگر گزینش حفاظ گوزنی دیواری زیبایی و ظاهر آن می باشد . حفاظ های میله ای در واقع تداعی کننده زندان و حصار هستند، این در حالی است که گارد های شاخ گوزنی مدل های خیلی زیبا و قشنگی دارند که با رنگ های گوناگون با نمای ساختمون و مکان مورد نظرتان ست و هماهنگ می شوند .

شاخ گوزنی‌های ایمنی و سبک به منظور خانه‌ی شما

تاثیر ارتفاع در قیمت شاخ گوزنی

هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه جهت ارتقا وزن کلی کار قیمت محافظ شاخ گوزنی افزایش می یابد . ارتفاع هایی که ما در صنایع آهنی آهن سازان تولید می کنیم در بازه ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی متر قرار دارند اما ارتفاع های زیرین تر جهت نرده های روی دیوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که گزینش می کنید کمتر از ۹۰ سانتی متر نباشد.

قیمت نصب حفاظ گوزنی دیواری

نتیجه گیری:

با افتخار اعلام می‌کنیم که خرید در حفاظ گوزنی دیواری از شرکت آهنسازان تجربه‌ای مطمئن و بسیار رضایت‌بخش بوده است. این شرکت با ارائه‌دهنده‌ی گزینه‌های متنوع از نظر نقش و ابعاد، به سوی همراه مرغوبیت ساخت برجسته خود، توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کند. همچنین، قیمت‌های پیشنهادی این شرکت به نسبت رقبا به‌طور چشمگیری مناسب‌تر بوده و خدمات پس از فروش آنها نیز از جنبه‌های مختلف مورد توجه و قابل اعتماد قرار گرفته است. به خاطر ارتباط با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 برقراری ارتباط بگیرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

آیا نصب دوربین بهتر است یا خرید محافظ دیوار؟

نصب دوربین مانعی به منظور ورودغیرمجاز سارقان نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق جهت هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که نرده آهنی مانع از دخول افراد غریبه به سوی منزل شده وهمچون نگهبان سپری محکم در برابر سارقین بوده است.

چگونه می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را پیشنهاد داد؟

برای انتخاب حفاظ شاخ گوزنی، بهتر است ابتدا نیازهای خود را مشخص کرده و سپس با تامین‌کنندگان مختلف ارتباط بگیرید تا پیشنهادات و قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخگوزنی سیستمی است که با مدل شبکه‌ای خاص، جهت حفاظت از فضای خارجی و پیشگیری از نفوذ حیوانات و افراد بر داخل منطقه مورد بهره‌گیری قرار می‌گیرد.

آیا نصب دوربین بهتر است یا خرید نرده دیوار؟

نصب دوربین مانعی به خاطر دخول سارقین نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق بر هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که نرده آهنی مانع از ورود دزدها به منزل شده وهمچون نگهبان سپری ضدضربه در برابر افراد غریبه بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★