امنیت حفاظ گوزنی دیواری

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > نصب-شاخ-گوزنی-فولادی

مقدمه:

حفاظ شاخگوزنی آخرین و ایمن ترین مدل از مدل ها محافظ های روی دیوار است. به همین دلیل ایرادات امنیتی موارد قدیمی تر را ندارند و در نتیجه در بالا بردن ضریب امنیتی تاثیر بیشتری خواهند داشت. مدلسازی خاص این نرده آن را از شبیه های قبلی به سوی طور کل متمایز ساخته و کاملا متفاوت می باشد. تراکم زیاد شاخک های تیز و در هم تنیدگی حفاظ ها از نفوذ سارقان به داخل ویلا جلوگیری می کند.

حفاظ شاخ گوزنی جدید با بهاء خصوصیت | محافظ حفاظ شاخ گوزنی | آهنسازان | 09127716460
تجهیزات نصب حفاظ گوزنی دیواری با مرغوبیت بالا

نوع جوش استفاده شده درحفاظ شاخ گوزنی

نوع جوش استفاده شده در حفاظ شاخگوزنی متفاوت است. از آن جا که جوش CO2 یکی از عالی ترین و درجه یک ترین روش های جوشکاری است، در نصب و تولید این حفاظ نیز از این رهبرد استفاده میشود که هر مقدار متراژ محافظ بیشتر باشد بهاء هر متر از این محافظ نیز بیشتر خواهد شد.به واسطه جوش CO2 لازم هست بگوییم این نرده ها از مقاومت فراوان مطلوبی برخوردار هستند. بنابراین یکی دیگر از مزایای نصب حصار شاخ گوزنی صلابت فراوان بالای آن ها است.

جهت بحث راجب این موضوع که برترین نوع حفاظ شاخ گوزنی کدام موجود باید نکات زیادی را در نظر بگیریم. صنایع فولادی آهن سازان با بیش از 2 دهه تجربه در تولید اقسام حفاظ شاخ گوزنی با آزمون خطا های بسیاری به سوی این نتیجه رسید که بهترین نوع حفاظ شاخگوزنی کدام است. امروز صنف فولادی آهن سازان با تکیه بر تجربه چندین ساله خوود موفق جهت تولید برترین نوع حفاظ های شاخ گوزنی شده هست که هم از لحاظ مدلسازی امن ترین و نفوذ ناپزیرترین هست و هم از نظر زیبایی و استحکام، عالی ترین است.

محافظ شاخ گوزنی، انتخابی جدید و خوش‌ساخت جهت حفاظت از محیط خانه. مدلسازی با پایداری و توانایی تطبیق با هر نوع معماری.

جنس ومتریال ساخت شاخ گوزنی در آهن سازان

در رابطه به متریال این گارد میتوان گفت که جنس محافظ ها استفاده نشده و خام می باشد.در ساخت این گارد ها معمولا از میلگرد نو شماره 10 به کاربردن می شود.بعد از نصب به هیچ وجه در اثر فشار و یا کشش، دچار پیچش و خمش نمی شوند.این نرده ها با قطر مناسبی که به خاطر آنها در نظر گرفته شده است.به دلیل شلوغی و پر پیچ و خم بودن خود، آن هم در ارتفاع بر هیچ وجه قابل برش توسط سارقین نمیباشد.

در نرده شاخ گونی منظور از فشرده گی شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص میباشد. که معیار طول شاسی های حفاظ شاخگوزنی به طور معمول ۲متر است. راه حل تشخیص تراکم گارد ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) میباشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به سوی عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمیشود. و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی ندارد ممکن موجود جهت راحتی خم و بریده شوند. از آنجایی که متریال اولیه اولیه تولید حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی آهن سازان مستقیم از کارخانه تهیه می شود. همین امر به سوی زیرین آمدن ارزش حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی آهن سازان نسبت بر سایر رقبا کمک خیلی زیادی کرده است.

حفاظ شاخ گوزنی فلزی شرق تهران

ترس سارقان ازحفاظ شاخ گوزنی

اما امروزه با پیشرفت فناوری و رایج شدن بهره بردای از این دسته از گارد با ارتفاع های بلند تر و مدل های ایمن تر همانند حفاظ گوزنی دیواری نفوذ از روی دیوار را به منظور افراد غریبه نا ممکن ساخته و ترس و استرس ناشی از این اتفاق را برطرف ساخته چرا که دزد دیگر به منظور نفوذ همچین ریسکی نخواهد کرد چون هر لحظه ممکن موجود به سوی نوک شاخک های تیز گیر کند و زخمی شود و بعد از آن امکان فرار وجود نداشته باشد و در نهایت گیر بیفتد.

حفاظ شاخگوزنی فلزی

نتیجه گیری:

سایز میلگرد، تراکم، نوع جوش و رنگ حفاظ شاخگوزنی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی هستند. وزن هر متر حفاظ گوزنی دیواری بیشترین تاثیر را در بهاء حفاظ شاخ گوزنی دارد. با استعلام وزن هر متر حفاظ شاخگوزنی شما امکان سبک سازی را از افراد سود جو خواهید گرفت. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در اساس تراکم، نوع جوش و رنگ و به منظور اطلاعات از ارزش و سوالات بیشتر با کارشناسان آهن سازان تماس‌ گیری بگیرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

آیا گارد آهنی شاخ گوزنی در مقابل پوسیدگی و پوسیدگی مستحکم است؟

همانطور که در مقالات گفته شده محافظ دیواری شاخ گوزنی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک در آهن سازان رنگ آمیزی شده با توجه بر سلیقه و درخواست مشتریان که این نوع رنگ خاصیت ضد زنگی و مثاوم در برابر پوسیدگی و خط و خش جهت مرور زمان میباشد.

انواع رنگ حفاظ شاخ گوزنی رانام ببرید؟

رنگ مشکی/ طلایی/ سفید/ قهوه ای /سبز/ قرمز/کرم/ قهوه ای سوخته/ سبز و...

حفاظ شاخ گوزنی چه مزایایی دارد؟

شامل مزایای حفاظ شاخ گوزنی می‌توان جهت موارد زیر اشاره کرد: تولید آسایش برای محیط، زیبایی ظاهری، مقاومت در برابر اوضاع جوی، و استعداد نصب آسان و نگهداری راحت آسان.

آیا نصب دوربین بهتر موجود یا خریداری نرده دیوار؟

نصب دوربین مانعی جهت ورود سارقان نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق به سوی هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که حفاظ آهنی مانع از دخول سارقین بر منزل شده وهمچون نگهبان سپری محکم در برابر سارقان بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★