وظیفه حفاظ شاخ گوزنی آهنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > نصب-حفاظ-شاخگوزنی-فلزی-شمال-تهران

مقدمه:

فنس شاخ گوزنی یکی از ممتاز فنس هایی موجود که در اکثر موارد روی دیوارها از آن استفاده میشود.این محافظ در ارتفاعی بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر در بازار وجود دارد و در اکثر موارد بر روی دیوار‌های دور حیاط منزل کار گذاشته میشود.به دلیل جنس فولاد و نوک‌های تیز و برنده و همچنین شاخک‌های درهم تنیده و نامنظم مانند شاخ گوزن، عبور افراد را غیرممکن ساخته و جهت آسایش منزل می افزاید.

آهنسازان: حفاظ گوزنی دیواری آهن و فولاد | 09127716460
طراحی زیبا و به‌ روز حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

ایمن ترین حفاظ دیواری

امروزه با پیشرفت فن آوری و رایج شدن به کاربردن از این دسته از گارد با ارتفاع های بلند تر و مدل های ایمن تر همانند حفاظ شاخگوزنی نفوذ از روی دیوار را برای دزدها نا ممکن ساخته و ترس و استرس ناشی از این اتفاق را برطرف ساخته چرا که دزد دیگر جهت نفوذ همچین ریسکی نخواهد کرد چون هر لحظه ممکن موجود به نوک شاخک های تیز گیر کند و زخمی شود و بعد از آن امکان فرار وجود نداشته باشد و در نهایت گیر بیفتد.

امنیت بالا: حفاظ شاخگوزنی به دلیل طراحی خاص خود، مانع از دخول افراد غیرمجاز جهت ساختمون می‌شود.دوام و استحکام: حفاظ گوزنی دیواری از میلگرد ساخته شده است. که در برابر وضعیت مختلف آب و هوایی مستحکم است.زیبایی: حفاظ شاخگوزنی در نمونه‌ها مختلفی تولید می‌شود. که می‌توان با توجه به سلیقه خود آن را گزینش کرد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی با مراقبت استانداردهای ایمنی و مرغوبیت  بالا. حفاظت بیشتر با مدلسازی مدرن.

بهترین نوع رنگ مورد استفاده حفاظ دیوار

در رابطه با رنگی که این نوع از سازه به سوی خود می گیرد می توان گفت عمدتاً از کوره ای الکترو استاتیک استفاده می شود که در برابر رطوبت بالا و بارش برف و باران و حتی تابش مستقیم نور خورشید خیلی مستحکم و مستحکم هستند و دچار رنگ پریدگی و تغییر رنگ نخواهند شد.

در ابتدا بر این موضوع میپردازیم که ایده ساخت این گارد از طبیعت برداشته شده موجود از شاخ زیبای گوزن.اینگونه حفاظها بر علت در هم تنیده بودن هم زیبایی زیادی دارند هم عبور از آنها نشدنی موجود .حفاظ شاخ گوزنی دارای نقطه های تیز بسیاری در مسیر بالای دیوار که قرار میگرد است.با توجه جهت تجربه ای که ما در فروش حفاظ شاخگوزنی داریم اکثرا افرادی مراجعه میکنند که ویلا یا خانه بزرگ آنها مورد سرقت قرار گرفته است و کسانی که تا بر حال سرقتی از ویلا یا آپارتمان بزرگ آنها حالت نگرفته موجود جهت ما خیلی کمتر مراجعه کرده اند .خوبی این محافظ این موجود که جهت جای چوب از فلز بهره بردای شده که محکم و غیر قابل نفوذ است.

فروش حفاظ شاخ گوزنی غرب تهران

برگزیده ترین نوع رنگ به خاطر شاخ گوزنی

رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک: در این رهبرد رنگ‌های پودری الکترواستاتیک بر شکل دقیق و کامل روی سطوح گارد شاخ گوزنی پاشیده شده و لایه نازکی روی سطح تشکیل می‌شود.سپس آن را در داخل کوره قرار می‌دهند تا رنگ به سطح فلز بچسبد و در نهایت آن را در فضای باز قرار می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا ماندگاری رنگ بیشتر شود و دیرتر آسیب پذیر شود (مثل آفتاب سوختگی یا زنگ زدگی).حتی رنگ کوره‌ای باعث زیبا شدن گارد شاخ گوزنی شما خواهد شد .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

نتیجه گیری:

کلام آخر به شرطی که به دنبال 1 نرده دیوار با ایمنی و اصالت بالا هستید،نرده دیوار شاخ گوزنی یک مدل مناسب برای شما است.این نوع محافظ نسبت به سوی محافظ های دیگر دارای شلوغی میله ی بیشتری میباشد که طبیعتا امنیت باتری را بر همراه دارد.این نوع محافظ دیوار در ضخامت های مختلفی مدلسازی شده که هرکدام ظاهری متفاوت با یکدیگر دارند و این تنوع انتخاب های زیادی را به سوی شما درهنگام خریداری میدهد.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

آیا بازدید از محل اجرای نرده هزینه دارد؟

خیر. کاملا رایگان میباشد. بعد از تماس توسط شما عزیزان کارشناسان ما جهت محل اجرای حفاظ اعزام شده به منظور بازدید و دادن فاکتور رسمی.

مزایای خرید حفاظ شاخگوزنی روی دیوار؟

بقای زیاد/ صلابت زیاد/ زیبایی نمای ساختمان/ تنوع زیاد/قیمت زیر

چگونه می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را نصب کرد؟

نصب حفاظ گوزنی دیواری معمولاً با بهره بردای از ابزار و وسایل مخصوص حالت می‌گیرد. این شامل خریداری عناصر سازنده نصبی، نصب تیرچه‌های استوانه‌ای یا فلزی، و نصب برچسب‌ها و راهنمایی‌های مورد نیاز می‌شود.

آیا بازدید از محل اجرای حفاظ هزینه دارد؟

خیر. کاملا رایگان میباشد. بعد از تماس توسط شما عزیزان کارشناسان ما بر محل اجرای محافظ اعزام شده جهت بازدید و دادن فاکتور رسمی.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆