چرا نصب محافظ روی دیوار ضروری است :

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > فروش-حفاظ-شاخگوزنی

مقدمه:

امنیت خاطر مهم‌ترین کاربرد محافظ دیوار، ارتقا ایمنی عمارت و ممانعت از ورود دزدها بر داخل منزل است حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدید ترین و به سوی روز ترین مدل های حفاظ روی دیوار بر شمار می رود که جهت مرور زمان اقدام جهت جایگزینی نمونه های قبلی و قدیمی تر محافظ روی دیوار کردند و مدل خاص و منحصر به سوی فردی که دارد باعث محبوبیت بالای این محصول شده است. قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی نیز به نسبت سایر روش‌های ممانعت از سرق مقرون به صرفه تر است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی مناسب | آهنسازان | 09127716460
حفاظ شاخگوزنی سبک و بادوام جهت نصب آسان

انوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی

گارد شاخ گوزنی، معمولاً با رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی می‌شود. برخی از رنگ‌های رایج جهت محافظ شاخگوزنی عبارتند از:رنگ مشکی: این رنگ، از رایج‌ترین رنگ‌ها جهت حفاظ شاخگوزنی است. رنگ مشکی، زیبایی و اصالت نرده را بیشتر می‌کند.رنگ طلایی: این رنگ، بر نرده ، جلوه‌ای لوکس و اشرافی می‌بخشد.رنگ نقره‌ای: این رنگ، به سوی حفاظ ، جلوه‌ای پیشرفته و امروزی می‌بخشد.

به منظور بحث راجب این موضوع که بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی کدام است باید نکات زیادی را در نظر بگیریم. صنایع آهن آهن سازان با بیش از 2 دهه تجربه در تولید اقسام حفاظ گوزنی دیواری با آزمون خطا های بسیاری بر این نتیجه رسید که بهترین نوع حفاظ گوزنی دیواری کدام است. امروز صنایع آهن آهن سازان با تکیه بر تجربه چندین ساله خوود موفق به تولید بهترین نوع نرده های شاخ گوزنی شده است که هم از لحاظ نقش امن ترین و نفوذ ناپزیرترین است و هم از نظر زیبایی و استحکام، بهترین است.

نصب حفاظ گوزنی دیواری با مطلوبیت بالا و قیمت مناسب. ارائه تنوع‌ها مدل‌ها و رنگ‌ها. آسایش محل‌سکونت و خانواده شما در اولویت ماست.

خرید بی واسطه از آهن سازان

صنایع فلز آهن سازان به عنوان بورس نرده دیوار شناخته می‌شود به‌همین‌دلیل قیمت مقتضی ومدل‌های متنوعی از انواع محافظ در این مجموعه موجود است تا مشتریان گرامی بتوانند با توجه بر سلیقه خود یکی‌از این مدل‌ها را گزینش کنند. با خرید بدون واسطه از صنایع آهنی آهن سازان به منظور جلب رضایت مشتریان گرامی خود قیمت‌هایی استثنایی و به شدت مقتضی برای مدل ها نرده در نظر گرفته است

در ابتدا به این موضوع میپردازیم که ایده ساخت این نرده از طبیعت برداشته شده است از شاخ زیبای گوزن.اینگونه حفاظها جهت علت در هم تنیده بودن هم زیبایی زیادی دارند هم عبور از آنها ناممکن است .حفاظ شاخ گوزنی دارای نقطه های تیز بسیاری در مسیر بالای دیوار که قرار میگرد است.با توجه بر تجربه ای که ما در فروش حفاظ گوزنی دیواری داریم اکثرا افرادی مراجعه میکنند که ویلا یا آپارتمان بزرگ آنها مورد سرقت قرار گرفته است و کسانی که تا بر حال سرقتی از ویلا یا منزل بزرگ آنها حالت نگرفته است بر ما خیلی کمتر مراجعه کرده اند .خوبی این محافظ این است که جهت جای چوب از فلز بهره‌گیری شده که محکم و غیر قابل نفوذ است.

رنگ‌های متنوع حفاظ گوزنی دیواری بر روی دیوار

زیبایی چشمگیر حفاظ شاخ گوزنی

گارد شاخ گوزن با طراحی خاص و شیکی که دارد هر 2 پارامتر اساسی را پوشش می دهد چرا که این نوع گارد جهت خودی خود ضریب امنیتی بالایی دارد و در کنار آن از طراحی جالب توجهی برخوردار است که می تواند به سوی زیبایی نهایی کار بیافزاید و نمای بهتری به سوی ساختمون شما بدهد. به سوی همین دلیل است که استفاده از محافظ شاخ گوزنی به منظور ناحیه هایی همچون باغ ویلا به شدت رواج پیدا کرده است و زیاد شده.

فروش گارد حفاظ شاخ گوزنی

نتیجه گیری:

در نتیجه باید در نظر داشت نرده گارد روی دیوار یکی از مهمترین فاکتورهای تامین امنیت عمارت های مسکونی و اداری و غیره است که انواع مختلفی دارد. ما در گروه تولیدی آهن سازان تلاش کرده ایم تا اعتماد را به سوی شکل صحیح و درست بین خریداران و مشاوران برقرار کنیم. مدیریت کارخانه ضمانت کلیه تعهدات بین خریدار و کارخانه را کنترل کرده تا محصول نهایی یک نرده نرده ایمن و غیر قابل نفوذ باشد.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

چرا شاخ گوزنی زیاد نامش شنیده میشود ؟

زیرا نسبت بر حفاظ های دیگر ایمنی بالا/ قیمتی مناسب/ زیبایی منحصر جهت فردی دارد.

تفاوت حفاظ بوته ای و شاخ گوزنی چیست ؟

نرده بوته ای الهام گرفته از حفاظ شاخگوزنی میباشد بااین تفاوت که بسیار متراکم تر و شلوغ تر از حفاظ گوزنی دیواری میباشد.

چگونه می‌توان قیمت حفاظ شاخگوزنی را تعیین کرد؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به سوی عواملی از میان مواد اولیه کاربرد شده، اندازه پروژه، و نوع نصب بستگی دارد. جهت دریافت قیمت دقیق، بهتر است با تامین‌کنندگان مختلف ارتباط بگیرید و پیشنهاداتی را مقایسه کنید.

آیا نصب دوربین بهتر است یا خرید نرده دیوار؟

نصب دوربین مانعی به خاطر نفوذغیرمجاز افراد غریبه نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق بر هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که حفاظ آهنی مانع از دخول سارقان به منزل شده وهمچون نگهبان سپری محکم در برابر افراد غریبه بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★