تفاوت خریداری حفاظ شاخ گوزنی با دیگر نرده های دیوار

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > حفاظ-گوزنی-دیواری-مدرن

مقدمه:

حفاط دیوار با طرح شاخ گوزنی با الهام از طرح شاخ گوزنی تولید و عرضه شده اند که هیچ کدام از آنها به اندازه حفاظ شاخ گوزنی مورد استقبال قرار نگرفته اند. بهاء ارزان حفاظ شاخ گوزنی در مقابل با اقسام نرده های دیواری، خود جهت یکی از پر طرفدارترین نرده ها در بین سایر حفاظ های دیگر تبدیل شده است.

آهنسازان: حفاظ گوزنی دیواری آهن و فولاد | 09127716460
خرید و فروش حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با ارزش قابل

برگزیده ترین نوع نرده دیواری

حفاظ شاخ گوزنی محصول حفاظتی بر واسطه برخورداری از فشرده گی و ارتفاع بالایی که از آن برخوردار می باشد، در کنار قیمت مناسب آن، دارای ضریب امنیت خاطر منحصر بفردی می باشد. به کاربردن از حصار شاخ گوزنی به خاطر منزل های مختلف این امکان را فراهم می آورد تا بتوان به فضایی امن دسترسی یافت.این مدل یکی از محبوب ترین مدل از نرده های مدرن است که از آن خیلی بهره گرفته میشود.این محصول دارای شلوغی بسیار بالایی است که در نتیجه سبب می گردد تا عبور از آن غیر ممکن باشد.

گارد شاخ گوزنی، در انواع مختلفی تولید می‌شود که هر 1 از آنها، ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند. بعضی از مدل‌های محافظ شاخگوزنی عبارتند از:حفاظ شاخگوزنی ساده: این نوع حفاظ، از شاخ گوزن‌های ساده و بدون طرح ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از استحکامقدرت و بهاء مناسبی برخوردار هستند و جهت محوطه‌های مسکونی و تجاری، مناسب هستند.حفاظ شاخگوزنی طرح‌دار: این نوع حفاظ، از شاخ گوزن‌هایی با طرح‌های مختلف ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار هستند و به خاطر محوطه‌های ویلایی و باغچه‌ها، مناسب هستند.حفاظ شاخگوزنی ترکیبی: این نوع حفاظ، از ترکیب شاخ گوزن و سایر مواد، نمونه فلز یا چوب ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از مقاومت و زیبایی بیشتری برخوردار هستند و به منظور محوطه‌های صنعتی و تجاری، مناسب هستند.

فروش محافظ روی دیوار شاخ گوزنی با مدل ها  مدل‌ها و رنگ‌های زیبا و متنوع. ارائه انتخابی مناسب برای سلیقه شما و امنیت خاطر خانه‌تان.

برنده بودن و نوک تیز بودن محافظ فولادی شاخ گوزنی

دقیق بینی داشته باشید که نوک این گونه از نرده ها خیلی تیز و برنده موجود ؛ بنابراین یکی از مزیت های مهم حفاظ شاخگوزنی به حساب می آید ، زیرا سارقان قادر نخواهند بود بر راحتی جهت بنا مورد نظر ورود پیدا کنند .اکثر این گونه از گارد های آهنی دیگر احتیاجی بر حفظ و نگهداری ویژگی نخواهند داشت و مشتریان همواره قادر هستند سال های متمادی را با اطمینان کامل و خاطری آسوده این نرده ها را مورد به کاربردن قرار دهند .

کاربرد ای نوع محافظ جهت دلیلی ارزانی آن نیست. بلکه استاندارد این نوع نرده نسبت جهت بهاء آن از قیمت بالایی برخوردار میباشد.برخی نرده ها از لحاظ قیمتی از محافظ شاخگوزنی ارزش بالاتری دارند. این نوع گارد ها از لحاظ شکل ظاهری از این نوع گارد زیباتر هستند. ولی محافظ شاخگوزنی 1 نوع نرده پر کاربرد میباشد و همه جا قابل به کاربردن میباشد. روی دیوار ، روی درب ورودی حیاط و جاهایی که احتمال ورود افراد غریبه بر محل وجود دارد مورد بهره بردای قرار میگیرد.

هزینه فروش حفاظ شاخ گوزنی فلزی

بهترین نوع رنگ به منظور شاخ گوزنی

رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک: در این راه حل رنگ‌های پودری الکترواستاتیک به حالت دقیق و کامل روی سطوح محافظ شاخ گوزنی پاشیده شده و لایه نازکی روی سطح تشکیل می‌شود.سپس آن را در داخل کوره قرار می‌دهند تا رنگ جهت سطح فلز بچسبد و در نهایت آن را در فضای باز قرار می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا ماندگاری رنگ بیشتر شود و دیرتر آسیب پذیر شود (مثل آفتاب سوختگی یا زنگ زدگی).حتی رنگ کوره‌ای باعث زیبا شدن نرده شاخ گوزنی شما خواهد شد .

مدلسازی زیبا و جدید حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

نتیجه گیری:

در نتیجه باید در نظر داشت گارد گارد روی دیوار یکی از اساسی ترین فاکتورهای تامین آسودگی عمارت های مسکونی و اداری و غیره است که انواع مختلفی دارد. ما در گروه تولیدی آهن سازان تلاش کرده ایم تا اعتماد را بر شکل صحیح و درست بین خریداران و مشاوران برقرار کنیم. مدیریت کارخانه اطمینان کلیه تعهدات بین خریدار و کارخانه را کنترل کرده تا محصول نهایی 1 نرده حفاظ ایمن و غیر قابل نفوذ باشد.

تعداد امتیاز دهندگان: 4
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

ایمنی مدل های مختلف شاخ گوزنی با هم فرق میکند؟

بله . شاخ گوزنی با توجه به سوی شلوغی /ارتفاع /عرض / و قطر میلگردی که دارد تاثیر بر امنیت سازه گذاشته است.

آیا حفاظ شاخ گوزنی به عنوان جزء دکوراسیونی به کاربردن می‌شود؟

بله، حفاظ شاخگوزنی به سوی دلیل طراحی زیبا و متنوع، به سوی آغاز جزءی از دکوراسیون فضاهای خارجی نیز مورد بهره بردای قرار می‌گیرد.

چگونه می‌توان ارزش حفاظ شاخگوزنی را تعیین کرد؟

بهاء حفاظ شاخ گوزنی به سوی عواملی از میان مواد اولیه به کاربردن شده، سایزها پروژه، و نوع نصب بستگی دارد. به خاطر دریافت قیمت دقیق، بهتر هست با تامین‌کنندگان مختلف برقراری ارتباط بگیرید و پیشنهاداتی را تطبیق کنید.

آیا حفاظ گوزنی دیواری بر آغاز جزء دکوراسیونی به کاربردن می‌شود؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی به دلیل طراحی زیبا و متنوع، به سوی عنوان جزءی از دکوراسیون فضاهای خارجی نیز مورد به کاربردن قرار می‌گیرد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆