چرا حفاظ آهنی شاخ گوزنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > حفاظ-گوزنی-دیواری-تزیینی

مقدمه:

یکی دیگر از دلایلی که استفاده از گارد در این مکان ملزم کرده این است که همیشه لزوما صاحب باغ یا ویلا داخل آن قرار ندارد و در بازه زمانی مختلف به سوی آن جا خواهد آمد که بیشتر اوقات آن زمان ها تعطیلات خواهد بود.ولی در روز های وسط هفته و زمان هایی که صاحب باغ داخل باغ نیست آن زمان بهترین فرصت به منظور دزدها می باشد.به همین دلیل بهره‌گیری از انواع و اقسام وسایل محافظتی که ضریب امنیتی بالایی دارند همانند محافظ روی دیوار امری ضروری جهت شمار می رود .

آهنسازان: نصب گارد شاخ گوزنی مستحکم | 09127716460
نصب حرفه‌ای حفاظ شاخگوزنی در پروژه ساختمانی

قیمت حفاظ گوزنی دیواری

قیمت نصب حفاظ شاخگوزنی بر اساس هر متر مربع است ، نرده دیوار بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب می شود ایمنی کاملی جهت ساختمون ها فراهم شود . تولید و نصب اینگونه محافظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمی باشد به سوی همین دلیل با داشتن خصوصیت های منحصر به سوی فرد دیگر همواره مورد گزینش خریدار قرار می گیرد .

آسایش بالا: حفاظ شاخگوزنی جهت دلیل مدل خاص خود، مانع از دخول افراد غیرمجاز به سوی عمارت می‌شود.دوام و استحکام: حفاظ شاخگوزنی از میلگرد ساخته شده است. که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی محکم است.زیبایی: حفاظ شاخ گوزنی در شکل‌ها مختلفی تولید می‌شود. که می‌توان با توجه به سوی سلیقه خود آن را انتخاب کرد.

حفاظ گوزنی دیواری ارزان و مقرون جهت صرفه. شایسته به منظور شکل‌ها ساختمان‌ها و باغ‌ها. تماس‌ گیری بگیرید و از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید.

نگهبان آهنی به نام حفاظ دیواری شاخ گوزنی

حفاظ هایی که خیلی قبل تر از حفاظ شاخگوزنی تولید شده بودند جهت صورت های نیزه ای یا سیم خاردار ساخته شده بودند که البته دارای مشکلاتی بودند. امروزه با ساخت حفاظ شاخ گوزنی در شلوغی مختلف سعی شده است که مشکلاتی را که حفاظ های قدیمی تر داشته اند رفع شود و آسودگی بیشتری ایجاد شود.

بعد از از دریافت نمودن اطلاعات از کارشناس آهن سازان مربوطه 1 پیش فاکتور به خاطر خریدار فرستاده می شود، که کلیه اطلاعات مربوط بر نرده انتخاب شده از میان ؛رنگ رنگ ،ارتفاع، متراژ مورد نظر ،قیمت ،هزینه نصب ، آدرس مکان مورد نظر، زمان و چگونگی تحویل گارد پروژه دران ثبت شده است .بعد از تایید شدن این پیش فاکتور خریدار مقداری پول جهت عنوان بیعانه واریز می نماید. در این حالت کارشناسان شروع به ساخت پروژه مورد نظر کرده و سعی می کنند در زمان موعد به خریدار تحویل بدهند .

حفاظ شاخگوزنی شرق تهران

زیبایی چشمگیر حفاظ گوزنی دیواری

حفاظ شاخ گوزن با طراحی خاص و شیکی که دارد هر 2 پارامتر مهم را پوشش می دهد چرا که این نوع نرده به سوی خودی خود ضریب امنیتی بالایی دارد و در کنار آن از طراحی جالب توجهی برخوردار است که می تواند به زیبایی نهایی کار بیافزاید و نمای بهتری به منزل شما بدهد. بر همین دلیل است که به‌کارگیری از نرده شاخ گوزنی جهت محیط هایی همچون باغ ویلا فراوان رواج پیدا کرده است و زیاد شده.

حفاظ گوزنی دیواری شمال تهران

نتیجه گیری:

شرکت اهن سازان ، با تشکیل 1 تیم از متخصصان مجرب در شهرتهران ، در زمینه ارائه خدمات امنیت خاطر و نصب و تولید تنوع‌ها محصولات امنیتی از میان حفاظ دیواری، گارد شاخ گوزنی، گارد پنجره، در آکاردئونی، درب ورودی آهنی فرفورژه، متخصص است و به سوی مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه می دهد.

تعداد امتیاز دهندگان: 5
میانگین امتیاز: 4.8

پرسش‌های متداول

میلگرد های مورد بهره‌گیری در ساخت محافظ نام ببرید ؟

از جمله میلگرد های مصرفی شامل نمره ۱۲، ۱۰، ۹، ۸ میل بر اساس میزان تراکم و ارتفاع سازه و نوع حفاظ متفاوت میباشد.

مزایای خرید حفاظ شاخگوزنی روی دیوار؟

بقای زیاد/ استحکامقدرت زیاد/ زیبایی نمای ساختمان/ تنوع زیاد/قیمت زیرین

چه نکاتی را باید در نصب حفاظ گوزنی دیواری در نظر گرفت؟

نصب حفاظ شاخگوزنی نیازمند بررسی دقیق محیط، بهره‌گیری از ابزار مناسب، و رعایت استانداردهای ایمنی می‌باشد.

چگونه می‌توان حفاظ شاخگوزنی را پیشنهاد داد؟

به خاطر انتخاب محافظ شاخ گوزنی، بهتر است ابتدا نیازهای خود را مشخص کرده و سپس با تامین‌کنندگان مختلف تماس‌ گیری بگیرید تا پیشنهادات و قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★