نرده فلز شاخ گوزنی چیست؟

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > حفاظ-شاخ-گوزنی-قیمت-شایسته

مقدمه:

حفاظ شاخگوزنی اصلی ترین وظیفه ای که دارد برقراری آسایش است. نوع طراحی، ارتفاع، عرض، انباشتگی این حفاظ ها موثر در کارایی آن است بر طور مثال از نظر نوع طراحی، بسیار بازدارنده تر از گارد های سرنیزه ای میباشد. دلایل متعددی نیز جهت این نتیجه گیری وجود دارد از جمله اینکه شروع بازدارندگیِ نرده شاخ گوزنی از روی سطح دیوار شروع می شود اما شروع بازدارندگی در نرده سرنیزه ای از ارتفاع حدوداً 1 متر به سوی بالا حالت می گیرد.

محافظ حفاظ شاخ گوزنی طرح پیچشی با قیمت جدید و ارزان | آهنسازان تخفیف ویژه
انبار مجهز حفاظ شاخگوزنی با موجودی کامل

نکته مهم جهت ساخت حفاظ شاخ گوزنی

نکته مهمی که باید یادآوری شود، این مسئله است که افراد در هنگام برش دادن این میلگرد، وسواس میکنند. که سرهای آنها نوک تیز باشند تا جنبه حفاظتی و امنیتی آنها بالاتر برود.بعد از برش دادن میلگرد و تیز کردن سرهای آنها، این میلگردها با استفاده از دستگاه خم به شکل مختلف و در اندازه دلخواه خم میشوند و فرم داده میشوند.

امروزه فنس شاخ گوزنی با تنوع و اندازه و رنگ و جنس مختلف تولید و قابل ارائه می‌باشد، این محافظ ها متناسب با ظاهر عمارت و المان های زیبا شناختی در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند که در مواردی حتی، صرفا بر دلیل بخشیدن ظاهری زیبا، بر روی دیوار نصب می شوند.فنس شاخ گوزنی انتخابی بسیار مقتضی جهت زمین های زراعی ، دامپروری و سایر اماکن کشاورزی می باشد. ایمنی بالای این گارد مانع از عبور حیوانات مزاحم به سوی محیط کشاورزی شما شده و به سوی علت ارتفاع قابل افزایش این فنس خیال شما از بابت ورود افراد غریبه به سوی زمین کشاورزی خود را راحتت می کند.

خرید حفاظ گوزنی دیواری با کیفیت بالا و مقاوم. انتخاب مناسب به خاطر آسودگی و زیبایی همزمان.

قیمت مناسب حفاظ دیوار حیاط

یکی دیگر از عوامل موثر در خرید و نصب محافظ شاخ گوزن قیمت آن است . بیشتر گونه های حفاظ گوزنی دیواری در مقایسه با حفاظ های میله ای قیمت کمتری دارند در صورتی که اینگونه محافظ ها امنیت خاطر از بیشتری برخوردارند . شما می توانید با توجه به سوی در نظر گرفتن عوامل گوناگون به عنوان یکی از انتخاب مدل حفاظ و انباشتگی آن همچنین ارتفاع و بلندای آن جهت محصول مورد نیاز خود دستیابی بیابید .

لازم به ذکر است به منظور خرید نرده شاخگوزنی باید جهت این نکات توجه کرد : 1- فرسودگی در این حفاظ ها فراوان بسیار کم است بر علت نوع رنگ آمیزی که انجام میشود.2- به سوی علت تو در تو و تیز بود این حفاظها ،برش آنها حتی توسط حرفه ای ترین سارق ها خیلی مشکل است.3-دوامی که این حفاظها دارند نسبت به سوی میله های معمولی که یا عمودی یا افقی هستند خیلی بیشتر است.4- دیگر لازم نیست برای دوربین مدار بسته یا مخفی هزینه کنید.5- مقاومت نصب حتی روی دیوارهای آهنی و کامپوزیت بدون رساندن کوچکترین آسیب به این دیوارها.

حفاظ شاخ گوزنی قوی

راحت ترین روش برای سفارش محافظ ضد سرقتی شاخ گوزنی

به شرطی که به دنبال بهترین راه جهت خرید نرده شاخ گوزنی هستید.حال وقت آن رسیده که از 1 مشاور خوب و حرفه‌ای کمک بگیرید. با تماس با کارشناسان ما جزئیات هر 1 از طرح‌های انتخابی خود را بپرسید و از آخرین خبرها جویا شوید. پس از انتخاب و تشریح گارد مورد علاقه‌تان، ثبت سفارش‌ آخرین کاری است که باید انجام دهید تا به فاصله چند روز گارد دیوار در محل مورد نظر شما نصب و نهایی شود.

قیمت مقتضی حفاظ شاخگوزنی بر روی دیوار

نتیجه گیری:

و درپایان حفاظ گوزنی دیواری بر شدت در حال محبوب شدن است حفاظ شاخ گوزنی از آن جایی که محیطی امن را به خاطر شما به سوی ارمغان می آورد به سوی همین دلیل گزینه مناسبی به خاطر نصب بر روی دیوار باغ یا ویلای شما میتواند باشد.این گارد با مدل خاص و جدیدی که دارد راه دخول دزدها را میبندد و نسبت جهت نمونه های قبلی و قدیمی تر از صلابت بالاتری برخوردار می باشند.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 4.0

پرسش‌های متداول

ایمنی مدل های مختلف شاخ گوزنی با هم فرق میکند؟

بله . شاخ گوزنی با توجه بر شلوغی /ارتفاع /عرض / و قطر میلگردی که دارد تاثیر بر امنیت سازه گذاشته است.

نرده بوته ای بخریم یا شاخ گوزنی؟

از لحاظ ظاهری زیبایی نمای منزل جفت نرده ها الهام گرفته از شاخ های گوزن میباشد اما از لحاظ آسایش محافظ بواه ایبه دلیل فشرده بودن ایمنی بیشتری داشته از لحاظ قیمتی هم حفاظ گوزنی دیواری ارزانتر از بوته ای میباشد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی مقاوم در برابر زیان‌های حیاتی است؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی اغلب از ترکیبات مستحکم و ضدزنگ تهیه می‌شود که از زیان‌های حیاتی مانند تخریب یا نفوذ جلوگیری می‌کند.

آیا حفاظ گوزنی دیواری مانع از دخول حیوانات خودرویی می‌شود؟

بله، حفاظ گوزنی دیواری با استفاده از طرح خاص خود، می‌تواند از نفوذغیرمجاز حیوانات خودرویی مانند گوزن‌ها جهت داخل محیط مورد حفاظت جلوگیری کند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆