چرا باید حفاظ شاخ گوزنی برپاکردن کنیم:

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > حفاظ-شاخ-گوزنی-سیمی

مقدمه:

حفاظ گوزنی دیواری نوعی حفاظ در بازار میباشد که ایمنی بسیار بالایی دارد و بر روی درب ورودی یا دیوار قرار گرفته و از نفوذ سارقین به محوطه مسکونی ممانعت میکند برای مکان هایی که نیاز جهت ایمنی بالاتری دارند به کار برده میشود زیرا عبور از آن نشدنی است. حفاظ شاخ گوزنی با توجه جهت رنگ و میزان فشرده گی محافظ ها تعیین ارزش میشود و علاوه بر موارد گفته شده به عوامل جزئی تر دیگری نیز بستگی دارد.

بهاء حفاظ شاخ گوزنی آهنسازان - حفاظ گوزنی دیواری صنعتی
نرده شاخ گوزنی‌های منظم جهت حالت سخت محیطی

نکات ضروری به خاطر ساخت نردع نرده دیوار شاخ گوزنی

ساخت این نرده نیز شبیه هر کار دیگری نیاز جهت پرسنل آموزش دیده و مجرب دارد.چون در تمامی مراحل ساخت این حفاظ میتوان خطاهایی را مشاهده کرد و یا افراد دچار صدماتی شوند.در مرحله برش میلگرد افراد باید در استفاده از دستگاه گیوتین مهارت خوبی داشته باشند. همچنین در مرحله خم کاری، نیاز به سوی پرس کردن میلگرد میباشد و افراد مبتدی ممکن هست دچار صدمات زیادی شوند.

ارسال حفاظ شاخ گوزنی بر تمام نقاط ایران آسان است. تنها کافیست جهت سایت صنایع فلزی آهن سازان مراجعه فرمایید و پس از مشورت با کارشناسان ما سفارش‌تان را ثبت نمایید. افرادی که ساکن تهران و کرج هستند می‌توانند از مزیت ارسال سریع‌تر بهرمند شوند.همچنین چنانچه شما ساکن این 2 شهر نیستید نگران این موضوع نباشید. زیرا ارسال محصولات برای شما نیز با ممتاز ارزش صورت خواهد گرفت و همچنین شما می‌توانید بدون دردسر تولیدات مورد نظر خود را با 1 ارتباط سفارش داده و چند روز بعد آن را تحویل بگیرید.

نرده شاخ گوزنی، برترین راه‌حل به منظور افزایش امنیت خاطر منزل شما. مدلسازی زیبا و متنوع، راه‌اندازی آسان و سریع. همین امروز با ما تماس‌ گیری بگیرید.

ایمنی فراوان فنس آهنی شاخ گوزنی

در حقیقت حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه کردن با سایر نرده ها دارای امنیت خاطر بیشتری به خاطر بنا شما خواهد بود . از این رو در شمار پرکاربرد ترین و ایمن ترین نوع گارد ها قرار دارد . از این نوع گارد عمدتاً به منظور مراقبت از اقسام ادارات مسکونی ، ساختمان ها ، اداره ها ، ویلا ها و مناطق تفریحی به کاربردن می کنند .

عوامل موثری برقیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر دارند و جز موارد مهمی بر شمار می آیند زیرا هر چه این عوامل بیشتر باشند بر بهاء نرده شما تاثیر گذار است و بهاء آن ارتقا میابد پس بهتر هست در ابتدا این عوامل را بشناسیم و سپس تصمیم بگیریم.قیمت شاخ گوزنی بر عوامل متعددی از قبیل متراژ، نوع جوش، متراژ دیوار، نوع میلگرد، انباشتگی شاخه ها و نوع رنگ مورد به کاربردن در آن بستگی دارد. یکی از برجسته ترین این موارد متراکم بودن شاخه هاست و هرچه حفاظ گوزنی دیواری شما پر انباشتگی تر باشد بهاء آن افزایش پیدا میکند.

حفاظ گوزنی دیواری مسکونی

جوشکاری توسط گاز co2

به کاربردن از روش جوش دادن توسط گاز Co2 به دلیل ایجاد اتصال‌های قوی، با استقامت بالا باعث ضمانت مقاومت سازه می‌شود. این روش جوشکاری نسبت بر جوش الکترود 30 درصد مقاوم‌تر موجود و بهاء بالاتری نیز دارد.با توجه بر اینکه هدف اصلی تهیه گارد مقاومت بالا و تولید امنیت کافی به منظور مردم است، بنابراین بر طور حتم به کاربردن از این راه حل پیشنهاد می‌شود.

حفاظ شاخگوزنی با صلابت بالا بر روی دیوار

نتیجه گیری:

کلام آخرمحفاظ شاخ گوزنی یکی از ساده ترین و به سوی صرفه ترین این دسته از تولیدات امنیتی هستند که به کاربردن از آن موجب می شود تا منزل شما ایمن گردد و عدم بهره بردای و راه‌اندازی این محصول مقرون به سوی صرفه اهمال بزرگی به سوی شمار می رود و تبعات خاصی جهت دنبال خواهد داشت.کافیست با کارشناسان اهن سازان تماس‌ گیری بگیرید تا آگاهی بیشتر جهت شما دهند.

تعداد امتیاز دهندگان: 1
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

آیا برپاکردن دوربین بهتر موجود یا تهیه نرده دیوار؟

مونتاژ دوربین مانعی به خاطر ورودغیرمجاز دزدها نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق به هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که حفاظ آهنی مانع از نفوذ افراد غریبه جهت منزل شده وهمچون نگهبان سپری ضدضربه در برابر سارقین بوده است.

آیا حفاظ شاخ گوزنی نیاز جهت نگهداری خاصی دارد؟

جهت حفاظت و افزایش عمر مفید محافظ شاخ گوزنی، نیاز جهت تمیزکاری دوره‌ای و استفاده از محافظ‌های ضد زنگ وجود دارد.

آیا حفاظ شاخگوزنی منظم به منظور به کاربردن در فضاهای باز است؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی به دلیل مقاومت بالا در برابر حالت جوی، مناسب برای استفاده در فضاهای باز می‌باشد.

آیا راه‌اندازی دوربین بهتر موجود یا تهیه حفاظ دیوار؟

برپاکردن دوربین مانعی جهت دخول افراد غریبه نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق جهت هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که گارد آهنی مانع از دسترسی افراد غریبه به منزل شده وهمچون نگهبان سپری محکم در برابر سارقان بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★