وظیفه حفاظ شاخگوزنی آهنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > حفاظ-شاخ-گوزنی-ارزان

مقدمه:

ایمنی مهم‌ترین کاربرد حفاظ دیوار، ارتقا آسودگی بنا و پیشگیری از دسترسی سارقین به داخل منزل است حفاظ شاخگوزنی یکی از جدید ترین و بر روز ترین مدل های نرده روی دیوار بر شمار می رود که جهت مرور زمان اقدام بر جایگزینی مانند های قبلی و قدیمی تر نرده روی دیوار کردند و مدلسازی خاص و منحصر بفردی که دارد باعث محبوبیت بالای این محصول شده است. قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی نیز بر نسبت سایر روش‌های پیشگیری از سرق مقرون جهت صرفه تر است.

آهنسازان: فروش حفاظ گوزنی دیواری با بهاء ممتاز | 09127716460
گارد شاخ گوزنی‌های آماده به خاطر فروش

به کاربردن حفاظ شاخ گوزنی به خاطر فضای باغ ویلا

برای باغ ویلا باید از لوازم امنیتی درجه یک و کاربردی استفاده کرد چرا که صاحب باغ حضور مستمر در آن محل ندارد بنابراین باید به سوی این نکته توجه داشت و تمامی جوانب و مخاطرات احتمالی را در نظر گرفت تا در حالت بروز سرقت ضرر به حداقل برسد.

محافظ شاخ گوزنی، در اقسام مختلفی تولید می‌شود که هر 1 از آنها، ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند. بعضی از از مدل‌های نرده شاخگوزنی عبارتند از:حفاظ شاخگوزنی ساده: این نوع حفاظ، از شاخ گوزن‌های ساده و بدون طرح ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از استحکامقدرت و بهاء مناسبی برخوردار هستند و جهت محوطه‌های مسکونی و تجاری، قابل هستند.حفاظ شاخگوزنی طرح‌دار: این نوع حفاظ، از شاخ گوزن‌هایی با طرح‌های مختلف ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار هستند و جهت محوطه‌های ویلایی و باغچه‌ها، منظم هستند.حفاظ شاخگوزنی ترکیبی: این نوع حفاظ، از ترکیب شاخ گوزن و سایر مواد، مشابه فلز یا چوب ساخته می‌شود. این حفاظ‌ها، از صلابت و زیبایی بیشتری برخوردار هستند و برای محوطه‌های صنعتی و تجاری، مناسب هستند.

نصب محافظ روی دیوار شاخ گوزنی با توجه به استانداردهای بین‌المللی امنیت. حفاظت مداوم و بدون نقص به خاطر ویلا و ناحیه زندگی شما.

بهترین مرکز تولیدی فروش حفاظ دیوار

تولید و ساخت محافظ آهنی شاخ گوزنی دارای موارد مهمی هست که تنها با تجربه و انجام پروژه های مختلف می توان بر آنها رسید. از این رو شما حتما باید درباره تجربه صنعتگر تحقیق نمایید. صنایع فلزیآهن سازان با بیش از 40 سال تجربه در اساس ساخت و نصب گارد آهنی دیوار در حال حاضر یکی از با تجربه ترین شرکت های ساخت این وسیله امنیتی برای دیوار بنا شما است. ما در این سال ها با انجام پروژه های مختلف، آسودگی صدها ویلا را تامین کرده ایم.

بهاء هر متر شاخ گوزنی با روش‌های مختلفی حساب می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها تعداد شلوغی و وزن محافظ است. جهت شمردن تعداد شلوغی به سوی شمردن شاخه‌های فرعی و اصلی این نرده می‌پردازیم و وزن نیز با باسکول اندازه‌گیری می‌شود.در بعضی از شرکت‌ها تنها تعداد شاخه‌های اصلی شمرده می‌شود اما در صنایع آهن سازان به سوی دلیل اینکه آگاهی کامل می‌باشد، تمام شاخه‌های به کاربردن شده در گارد را می‌شماریم. بنابراین ارزش هر متر شاخ گوزنی را با به کاربردن از شمارش تعداد شاخه و سنگینی آن می‌سنجیم.

حفاظ شاخ گوزنی نمایشگاه

ممتاز نوع رنگ برای شاخ گوزنی

رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک: در این رهبرد رنگ‌های پودری الکترواستاتیک به سوی صورت دقیق و کامل روی سطوح محافظ شاخ گوزنی پاشیده شده و لایه نازکی روی سطح تشکیل می‌شود.سپس آن را در داخل کوره قرار می‌دهند تا رنگ به سوی سطح فلز بچسبد و در نهایت آن را در فضای باز قرار می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا ماندگاری رنگ بیشتر شود و دیرتر آسیب پذیر شود (مثل آفتاب سوختگی یا زنگ زدگی).حتی رنگ کوره‌ای باعث زیبا شدن محافظ شاخ گوزنی شما خواهد شد .

فروش حفاظ گوزنی دیواری فلزی غرب تهران

نتیجه گیری:

کلام پایانی برای برقراری آسودگی حیاط شما در حال حاضر و در وضعیت کنونی حفاظ شاخ گوزنی امری واجب و ضروری بر حساب می آید و همین امر موجب می شود تا اکثریت قدمی به منظور تولید این ایمنی بر دارند و هنگامی که فردی در این امر کوتاهی نماید امنیت خاطر محل زندگی آن آسیب پذیر تر به سوی نسبت دیگران خواهد بود. برای دریافت ارزش حفاظ شاخگوزنی با تیم پشتیبانی و متخصصان فنی ما در اتباطات باشید.

تعداد امتیاز دهندگان: 8
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

آیا گارد آهنی شاخ گوزنی در مقابل پوسیدگی و پوسیدگی محکم است؟

همانطور که در مقالات گفته شده محافظ دیواری شاخ گوزنی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک در آهن سازان رنگ آمیزی شده با توجه بر سلیقه و درخواست متقاضی که این نوع رنگ خاصیت ضد زنگی و مثاوم در برابر پوسیدگی و خط و خش بر مرور زمان میباشد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی بر عنوان جزء دکوراسیونی بهره بردای می‌شود؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی به دلیل مدلسازی زیبا و متنوع، جهت آغاز جزءی از دکوراسیون فضاهای خارجی نیز مورد بهره بردای قرار می‌گیرد.

حفاظ گوزنی دیواری چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای حفاظ شاخگوزنی می‌توان بر موارد زیر اشاره کرد: ایجاد امنیت به منظور محیط، زیبایی ظاهری، مقاومت در برابر اوضاع جوی، و قابلیت نصب بدون خرابی و نگهداری راحت آسان.

چگونه می‌توان حفاظ گوزنی دیواری را پیشنهاد داد؟

به منظور انتخاب حفاظ شاخ گوزنی، بهتر موجود ابتدا نیازهای خود را مشخص کرده و سپس با تامین‌کنندگان مختلف تماس‌ گیری بگیرید تا پیشنهادات و قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★