مزیت تهیه حفاظ گوزنی دیواری

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > ارزش-حفاظ-گوزنی-دیواری

مقدمه:

حفاظ شاخگوزنی آخرین و ایمن ترین مدل از مدل ها نرده های روی دیوار است. به سوی همین دلیل ایرادات امنیتی موارد قدیمی تر را ندارند و در نتیجه در بالا بردن ضریب امنیتی تاثیر بیشتری خواهند داشت. طراحی خاص این نرده آن را از شبیه های قبلی به طور کل متمایز ساخته و کاملا متفاوت می باشد. فشرده گی زیاد شاخک های تیز و در هم تنیدگی نرده ها از ورودغیرمجاز سارق بر داخل حیاط ممانعت می کند.

مراحل نصب حفاظ گوزنی دیواری
آسودگی و زیبایی با حفاظ گوزنی دیواری

استفاده حفاظ گوزنی دیواری به منظور محیط باغ ویلا

به منظور باغ ویلا باید از وسایل امنیتی درجه 1 و کاربردی به کاربردن کرد چرا که صاحب باغ حضور مستمر در آن محل ندارد بنابراین باید به سوی این نکته توجه داشت و تمامی جوانب و خطرات احتمالی را در نظر گرفت تا در شکل بروز سرقت ضرر به سوی حداقل برسد.

در هنگام تهیه نرده شاخ گوزنی، نکات زیر را در نظر داشته باشید:از خرید و فروش حفاظ‌های بی‌کیفیت خودداری کنید. حفاظ‌های بی‌کیفیت از متریال اولیه نامناسب ساخته شده‌اند. و در برابر فشار و ضربه مقاومت چندانی ندارند.به شلوغی و ارتفاع گارد توجه داشته باشید. هرچه شلوغی و ارتفاع نرده بیشتر باشد، امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود.از تهیه حفاظ‌هایی که از جوشکاری مناسبی برخوردار نیستند، خودداری کنید. جوش دادن نامناسب می‌تواند باعث کاهش صلابت گارد شود.از خرید حفاظ‌هایی که از رنگ مناسبی برخوردار نیستند، خودداری کنید. رنگ نامناسب می‌تواند باعث کاهش طول عمر حفاظ شود.

نصب محافظ روی دیوار شاخ گوزنی با توجه به سوی استانداردهای بین‌المللی امنیت. حفاظت مداوم و بدون نقص جهت منزل و فضای زیست شما.

جنس ومتریال ساخت شاخ گوزنی در آهن سازان

در رابطه بر متریال این محافظ میتوان گفت که جنس نرده ها بهره بردای نشده و خام می باشد.در ساخت این محافظ ها معمولا از میلگرد نو شماره 10 بهره بردای می شود.بعد از نصب بر هیچ وجه در اثر فشار و یا کشش، دچار پیچش و خمش نمی شوند.این محافظ ها با قطر مناسبی که جهت آنها در نظر گرفته شده است.به دلیل شلوغی و پر پیچ و خم بودن خود، آن هم در ارتفاع جهت هیچ وجه قابل برش توسط افراد غریبه نمیباشد.

گارد ها و نرده های شاخ گوزنی با نام های دیگری همچون حفاظ خارپشتی و محافظ بوته خاری شناخته شده اند. این نوع محافظ ها استعداد رنگ پذیری دارند. و میتوان آنها را جهت رنگ دلخواه خود درآورد. در گروه تولیدی آهن سازان شما میتوانید رنگ بندی محصول خود را به دلخواه انتخاب کنید. علاوه بر جنبه ی زیبایی، رنگ پذیری این حفاظ ها موجب بالا رفتن مقاومت آنها در برابر تابش نور خورشید و بارندگی می شود.

حفاظ حفاظ شاخ گوزنی به‌ روز

عالی ترین نوع رنگ برای شاخ گوزنی

رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک: در این رهبرد رنگ‌های پودری الکترواستاتیک جهت فرم دقیق و کامل روی سطوح محافظ شاخ گوزنی پاشیده شده و لایه نازکی روی سطح تشکیل می‌شود.سپس آن را در داخل کوره قرار می‌دهند تا رنگ به سوی سطح فلز بچسبد و در نهایت آن را در فضای باز قرار می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا ماندگاری رنگ بیشتر شود و دیرتر آسیب پذیر شود (مثل آفتاب سوختگی یا زنگ زدگی).حتی رنگ کوره‌ای باعث زیبا شدن نرده شاخ گوزنی شما خواهد شد .

شاخ گوزنی‌های ایمنی و سبک برای خانه‌ی شما

نتیجه گیری:

کلام آخرمحفاظ شاخ گوزنی یکی از ساده ترین و جهت صرفه ترین این دسته از کالاها امنیتی هستند که استفاده از آن موجب می شود تا منزل شما ایمن گردد و عدم بهره بردای و نصب این محصول مقرون به صرفه اهمال بزرگی به شمار می رود و تبعات خاصی به دنبال خواهد داشت.کافیست با کارشناسان اهن سازان برقراری ارتباط بگیرید تا اطلاعات بیشتر به شما دهند.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 3.5

پرسش‌های متداول

میلگرد های مورد بهره بردای در ساخت نرده نام ببرید ؟

شامل میلگرد های مصرفی شامل نمره ۱۲، ۱۰، ۹، ۸ میل بر اساس میزان شلوغی و ارتفاع سازه و نوع گارد متفاوت میباشد.

تفاوت گارد بوته ای و شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ بوته ای الهام گرفته از حفاظ گوزنی دیواری میباشد بااین تفاوت که خیلی متراکم تر و شلوغ تر از حفاظ گوزنی دیواری میباشد.

آیا حفاظ گوزنی دیواری ضدضربه در برابر زیان‌های حیاتی است؟

بله، حفاظ شاخگوزنی اغلب از متریال محکم و ضدزنگ تهیه می‌شود که از زیان‌های حیاتی مانند تخریب یا نفوذ جلوگیری می‌کند.

منظم ترین انباشتگی و ارتفاع دزدگیر شاخ گوزنی چقدر هست ؟

استاندارد ترین شلوغی ۲۵ ردیفه و همچنین استانداردترین ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متر می باشد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★