تنوع‌ها گارد دیواری شاخ گوزنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > نصب-حفاظ-گوزنی-دیواری-شمال-تهران

مقدمه:

یکی از مزیت های برپاکردن نرده شاخ گوزنی این است که، این محصول به سوی دلیل تراکم بالا و تو در تو بودن شاخه های حفاظ در هم تقریبا غیر قابل نفوذ میباشد. یعنی سارق به منظور نفوذ و عبور از این محافظ میبایست که تعداد بسیار زیادی از نرده های تو در تو را برش دهد که از لحاظ زمانی وقت خیلی زیادی از سارق را می گیرد که این کار عملا شدنی نیست.

چرا حفاظ شاخگوزنی ممتاز گزینه به خاطر امنیت خاطر منزل شماست؟
اقامت در امان با حفاظ شاخگوزنی

ارتفاع شاخ گوزنی

ارتفاع هایی که ما در صنایع فلزی آهن سازان تولید می کنیم در بازه ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی متر قرار دارند اما ارتفاع های پایین تر به خاطر نرده های روی دیوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از ۹۰ سانتی متر نباشددر گذشته که دیوار محل‌سکونت ها کوتاه تر بود و نرده های روی دیوار چندان محکم نبودند یکی از بزرگترین و جدی ترین معضلات آمدن دزد از بالای جهت داخل خانه بود.

حفاظ شاخگوزنی، مزایای مختلفی دارد که بعضی از آنها عبارتند از:استحکام بالا: نرده شاخگوزنی، بسیار محکم و ضدضربه موجود و می‌تواند از نفوذ افراد و حیوانات مزاحم بر داخل محوطه جلوگیری کند.زیبایی و ظرافت: حفاظ شاخگوزنی، به شدت زیبا و ظریف موجود و می‌تواند جهت زیبایی محوطه اضافه کند.تنوع بالا: گارد شاخگوزنی، در شکل‌ها مختلفی تولید می‌شود و می‌تواند با هر نوع سلیقه‌ای سازگار باشد.دوام بالا: نرده شاخگوزنی، بسیار بادوام و ماندگار است و می‌تواند سال‌ها بدون نیاز به سالم کردن یا نگهداری، کار کند.

محافظ شاخ گوزنی، انتخابی هوشمندانه به منظور محافظت از خانه. طراحی زیبا و مقاوم. ارائه انواع مدل‌ها و رنگ‌ها با برترین بهاء در بازار.

دلیل محبوبیت طرفداران حفاظ شاخ گوزنی

یکی از برجسته ترین دلایل محبوبیت گارد شاخ گوزنی انباشتگی بالای شاخک های تیز این حفاظ میباشد که همین امر امکان دخول افراد بیگانه و سارقین را جهت داخل محوطه مسکونی شما تا حد خیلی زیادی نشدنی ساخته است.نرده شاخ گوزنی علاوه بر اینکه بر منزل شما نمای زیبایی میبخشد به سوی فشرده گی زیاد شاخک های آن معروف است و این شاخک های تیز و برنده بر راحتی از دیوار جدا نخواهند شد و این اطمینان را بر شما میدهد تا ناحیه مورد نظر شما ایمن شود.

در فضای های خلوت تر سارق فرصت و زمان بیشتری برای باز کردن راه ورودغیرمجاز خود دارد و باید به نحوی باشد تا از انجام این کار جهت کل منصرف شود. جهت هر میزان فشرده گی شاخک ها نیز بیشتر باشد امنیت حفاظ ها نیز بیشتر خواهد بود.اما برای نصب محافظ در مکان هایی همانند باغ یا ویلا حیاتی ترین پارامتر فقط حفظ امنیت خاطر آن محل می باشد و گارد باید بر نحوی باشد تا احتمال ورود سارق را از روی دیوار به سوی طور قطعی به سوی 0 برساند. بر همین دلیل در چنین مکان هایی دیگر زیبایی کار مطرح نمی باشد.اما گارد شاخ گوزن با مدلسازی خاص و شیکی که دارد هر 2 پارامتر مهم را پوشش می دهد چرا که این نوع نرده به سوی خودی خود ضریب امنیتی بالایی دارد و در کنار آن از مدلسازی جالب توجهی برخوردار موجود که می تواند به سوی زیبایی نهایی کار بیافزاید و نمای بهتری بر ساختمون شما بدهد. جهت همین دلیل موجود که بهره بردای از گارد شاخ گوزنی به خاطر فضای هایی همچون باغ ویلا بسیار رواج پیدا کرده است و زیاد شده.

راه‌اندازی محافظ حفاظ گوزنی دیواری

جوش دادن توسط الکترود

در راه حل جوش دادن توسط الکترود (این روش قدیمی است).به علت تعدد نقاط جوش در نرده‌های شاخ گوزنی هیچگاه به طور کامل توسط جوشکار برطرف نمی‌شود.وقتی در طول زمان یا در اثر ضربه در حین راه‌اندازی کنده می‌شود، علاوه بر اینکه تاثیر منفی در زیبایی کار می‌گذارد در گذر زمان موجب زنگ زدن و خوردگی کار می‌شود و این جزو معایب اصلی جوش دادن با روش الکترود هست.اما ممکن است در قیمت تفاوتی با جوش co2 تولید شود .

حفاظ شاخ گوزنی با پایداری بالا بر روی دیوار

نتیجه گیری:

در پایان نرده های ساختمانی از جنس فولاد هستند.همانطور که میدانید فولاد یکی از مصالح ساختمانی محکم و با پایداری هست که بر دلیل بالابودن استحکامقدرت مورد به کاربردن سازندگان قرار گرفته.پس این یک نکته ی مثبت به منظور گزینش این محافظ ها جهت حفاظت میباشد. شرکت آهن سازان با ارائه‌دهنده‌ی گزینه‌های متنوع از نظر طرح و ابعاد، به همراه مرغوبیت ساخت برجسته خود، توانسته هست اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کند.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

مدت زمان اجرای حفاظ دیوار در آهن سازان چقدر است؟

مدت زمان تحویل محافظ شما از زمانی که سفارشتان ثبت و فاکتور جهت خریدار داده میشود بین دو تا 10 روز بستگی به متراژ سفارش شما زمان میبرد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی به سوی پیش گفتار جزء دکوراسیونی استفاده می‌شود؟

بله، حفاظ گوزنی دیواری جهت دلیل طراحی زیبا و متنوع، بر عنوان جزءی از دکوراسیون فضاهای خارجی نیز مورد به کاربردن قرار می‌گیرد.

حفاظ گوزنی دیواری چه مزایایی دارد؟

به عنوان یکی از مزایای حفاظ شاخ گوزنی می‌توان به سوی موارد زیر اشاره کرد: تولید آسایش به منظور محیط، زیبایی ظاهری، مقاومت در برابر حالت جوی، و توانایی نصب و نگهداری آسان.

آیا برپاکردن دوربین بهتر موجود یا خریدن نرده دیوار؟

مونتاژ دوربین مانعی به خاطر نفوذغیرمجاز سارقان نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق به سوی هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که حفاظ آهنی مانع از نفوذغیرمجاز سارقین بر منزل شده وهمچون نگهبان سپری محکم در برابر افراد غریبه بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★