قیمت فنس آهنی شاخ گوزنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > hefaz-shakh-gavazni > شاخ-گوزنی-فلزی-تهران

مقدمه:

محافظ شاخ گوزنی را میتوان در دسته ی ایمنی عمارت بکار برد و به کاربردن از آن امنیت را جهت میزان قابل توجهی به خاطر ما بالا میبرد و از اقسام محافظ ها برای دیوار هست که به دلیل داشتن بافت متراکم و درهم تنیده خود آسودگی فراوان بالایی را نسبت به سایر نرده ها جهت شما فراهم می آورد.

چرا حفاظ شاخگوزنی ممتاز گزینه به خاطر امنیت خاطر منزل شماست؟
اقامت در امان با حفاظ شاخگوزنی

ارتفاع شاخ گوزنی

ارتفاع هایی که ما در صنایع فلزی آهن سازان تولید می کنیم در بازه ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی متر قرار دارند اما ارتفاع های پایین تر به خاطر نرده های روی دیوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از ۹۰ سانتی متر نباشددر گذشته که دیوار محل‌سکونت ها کوتاه تر بود و نرده های روی دیوار چندان محکم نبودند یکی از بزرگترین و جدی ترین معضلات آمدن دزد از بالای جهت داخل خانه بود.

حفاظ شاخگوزنی، مزایای مختلفی دارد که بعضی از آنها عبارتند از:استحکام بالا: نرده شاخگوزنی، بسیار محکم و ضدضربه موجود و می‌تواند از نفوذ افراد و حیوانات مزاحم بر داخل محوطه جلوگیری کند.زیبایی و ظرافت: حفاظ شاخگوزنی، به شدت زیبا و ظریف موجود و می‌تواند جهت زیبایی محوطه اضافه کند.تنوع بالا: گارد شاخگوزنی، در شکل‌ها مختلفی تولید می‌شود و می‌تواند با هر نوع سلیقه‌ای سازگار باشد.دوام بالا: نرده شاخگوزنی، بسیار بادوام و ماندگار است و می‌تواند سال‌ها بدون نیاز به سالم کردن یا نگهداری، کار کند.

محافظ روی دیوار شاخ گوزنی، انتخابی ایده‌آل به منظور حفاظت با سبکی جدید و جذاب. مناسب برای افزودن آسایش و زیبایی جهت فضای خارجی خود.

دلیل محبوبیت طرفداران حفاظ شاخ گوزنی

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی انباشتگی بالای شاخک های تیز این گارد میباشد که همین امر امکان نفوذغیرمجاز افراد بیگانه و دزدها را جهت داخل محوطه مسکونی شما تا حد خیلی زیادی محال ساخته است.نرده شاخ گوزنی علاوه بر اینکه به سوی منزل شما نمای زیبایی میبخشد بر شلوغی زیاد شاخک های آن معروف است و این شاخک های تیز و برنده به سوی راحتی از دیوار جدا نخواهند شد و این اطمینان را به سوی شما میدهد تا فضای مورد نظر شما ایمن شود.

در ابتدا به سوی این موضوع میپردازیم که ایده ساخت این گارد از طبیعت برداشته شده هست از شاخ زیبای گوزن.اینگونه حفاظها جهت علت در هم تنیده بودن هم زیبایی زیادی دارند هم عبور از آنها محال است .حفاظ شاخ گوزنی دارای نقطه های تیز بسیاری در مسیر بالای دیوار که قرار میگرد است.با توجه جهت تجربه ای که ما در فروش حفاظ شاخ گوزنی داریم اکثرا افرادی مراجعه میکنند که ویلا یا خانه بزرگ آنها مورد سرقت قرار گرفته است و کسانی که تا به سوی حال سرقتی از ویلا یا حیاط بزرگ آنها شکل نگرفته موجود به ما خیلی کمتر مراجعه کرده اند .خوبی این نرده این است که به سوی جای چوب از فلز بهره بردای شده که محکم و غیر قابل نفوذ است.

مونتاژ حفاظ شاخ گوزنی با طراحی زیبا بر روی دیوار

فشرده گی حفاظ گوزنی دیواری

ابتدا باید بگوییم که منظور ما از تراکم چیست؟ ما شلوغی را بصورت تعداد شاخ های اصلی حفاظ گوزنی دیواری در طول 2 متر در نظر میگیریم و 9 شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در شلوغی های ۱۵،۱۲،۱۰،۸ تولید می شوند و شما می توانید از میان این انباشتگی ها ،تراکم مدنظر خودتان را به سوی ما سفارش دهید.

حفاظ گوزنی دیواری تجاری

نتیجه گیری:

صحبت پایانی و پیشنهاد شرکت آهن سازان به شما عزیزان این است که به سوی هیچ پیش گفتار از نرده ها و آهن های دست دوم به منظور ساخت حفاظ های شاخ گوزنی بهره بردای نکنید. گرچه ممکن هست امنیت شما را تا حد نسبتا زیادی تامین کند اما جهت هر حال 1 تکه نرده کارکرده مقاومت آهن خام را ندارد. کیفیت بالا را فدای بهاء و هزینه نهایی نکنیدبرای خریداری قیمتی قابل و استاندارد بالای حفاظ خود با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 3.0

پرسش‌های متداول

میلگرد های مورد بهره بردای در ساخت نرده نام ببرید ؟

به عنوان یکی از میلگرد های مصرفی شامل نمره ۱۲، ۱۰، ۹، ۸ میل بر اساس میزان فشرده گی و ارتفاع سازه و نوع محافظ متفاوت میباشد.

آیا حفاظ شاخگوزنی مانع از نفوذ حیوانات خودرویی می‌شود؟

بله، حفاظ شاخ گوزنی با به کاربردن از طراحی خاص خود، می‌تواند از ورودغیرمجاز حیوانات خودرویی مانند گوزن‌ها به سوی داخل محیط مورد حفاظت پیشگیری کند.

چگونه می‌توان حفاظ شاخگوزنی را برپاکردن کرد؟

مونتاژ حفاظ شاخ گوزنی در اکثر موارد با بهره بردای از ابزار و وسایل مخصوص صورت می‌گیرد. این شامل خریداری متریال اولیه نصبی، مونتاژ تیرچه‌های استوانه‌ای یا فلزی، و راه‌اندازی برچسب‌ها و راهنمایی‌های مورد نیاز می‌شود.

آیا برپاکردن دوربین بهتر موجود یا خرید نرده دیوار؟

راه‌اندازی دوربین مانعی برای ورودغیرمجاز سارق نمیشود و زمانیکه کار از کار گذشته و سارق به سوی هدف خود رسیده میشه نظاره گر سرقت آن بود . در حالی که محافظ آهنی مانع از نفوذ سارق بر منزل شده وهمچون نگهبان سپری مستحکم در برابر سارقین بوده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★