گارد محافظ آهنی جلوی پنجره:

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-panjereh > نرده‌های-ایمنی-پنجره-قیمت

مقدمه:

به‌کارگیری از نرده‌های ایمنی پنجره مقاوم در برابر دزدی دارای مزایای فراوانی است. این حفاظ ها با جنس های محکم و تکنولوژی های پیشرفته ای ساخته می شوند که امکان نفوذ سارقان را به شدت کاهش می دهد. به این ترتیب، شما می توانید جهت طور کامل به آسودگی خود اطمینان حاصل کنید و از زیست آرام و بی نقصی در ویلا خود لذت ببرید.

مدل ها  نرده پنجره با قیمت مناسب | حفاظهای حفاظتی پنجره جدید | آهنسازان | 09127716460
حفاظ‌های پنجره معماری، طراحی‌های زیبا و امنیت بالا.

مدلای مختلف نرده پنجره منزل :

در صنایع فلز آهن سازان حفاظ‌های پنجره در اندازه مختلفی قابل دسته‌بندی هستند. جهت مثال گاهی آن‌ها را با توجه بر نوع پنجره‌ی مورد نظر معرفی می‌کنند. همچنین ممکن است با توجه بر اندازه‌ی آن‌ها نیز طبقه‌بندی‌هایی را جهت آن‌ها قائل شوند:1- نرده‌های ایمنی پنجره معمولی 2- حفاظ ایمنی پنجره یک جداره 3- محافظ بزرگ پنجره 4- نرده کوچک پنجره 5- حفاظ تاشو پنجره (لولایی و آکاردئونی) 6- نرده ثابت. اما یکی از اساسی‌ترین تقسیم‌بندی‌های حفاظ‌های پنجره، بر اساس مواد اولیه اولیه مورد بهره‌گیری در ساخت آن‌هاست. از این حیث نیز حفاظ‌ها در نمونه‌ها مختلفی تولید می‌شوند. یک مورد از برجسته‌ترین حفاظ‌ها از این نظر، حفاظ‌های آهنی (فلزی) هستند.

یکی از روش های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت نرده‌های ایمنی پنجره و در است. با نصب نرده مخصوص بر روی نمونه‌ها پنجره و در در بنا های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای بنا زیبا تر جهت نظر می آید. امروزه ساخت گارد در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع در و پنجره شکل می گیرد.

حفاظ‌های پنجره امنیتی، ترکیبی از محافظ و زیبایی. سازگار جهت هر نوع اداره و ساختمان.

عوامل موثر در انتخاب بهترین نوع حفاظ پنجره ضد سرقت:

1- سطح امنیت: چنانچه آسایش اولویت اصلی شماست، حفاظ‌های استیل یا آهنی با میله‌های ضخیم مناسب‌تر هستند. 2- شرایط آب و هوایی: در مناطق مرطوب یا ساحلی، حفاظ‌های آلومینیومی یا استیل ضد زنگ مناسب‌ترند.3- زیبایی و طراحی: در صورتی که زیبایی نما به منظور شما اهمیت دارد، حفاظ‌های آهنکاری یا ترکیبی انتخاب بهتری هستند.4- نگهداری: به شرطی که نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف نگهداری حفاظ‌ها کنید، استیل و آلومینیوم گزینه‌های بهتری هستند.

محافظ جمع‌شونده پنجره: این نوع گارد بیشتر در خانه‌های ویلایی دور از شهر و یا کسب‌وکار ها و مغازه‌ها استفاده می‌شود. البته این نوع حفاظ‌ها در گذشته کاربرد بیشتری داشت اما امروزه با نفوذ شیشه‌های نشکن و ضدسرقت و همچنین کرکره‌های برقی و اتوماتیک کاربرد آنها کمتر شده است.بسیاری از مغازه‌ها از شیشه خود بر عنوان ویترین استفاده می‌کنند و حفاظهای حفاظتی پنجره قطعا مانعی برای این کار خواهد بود. حفاظ‌های کشویی راهکاری است که می‌تواند به سوی این کسب و کارها کمک کند. صاحب مغازه بعد از پایان ساعت کاری، حفاظ‌ها را روی پنجره‌ها نصب می کند و با قفل و یا دیگر روش‌ها آن را محکم می‌کند.در خانه‌های ویلایی، گاهی این نوع نرده را با لولا به چارچوب پنجره متصل می کنند تا نیازی بر حمل و نقل آن نباشد. در این مواقع باید گارد در مواقع باز بودن هم در قسمتی محکم شود تا از باز و بسته شدن آن جلوگیری شود.در این نوع حفاظ‌ها معمولا زیبایی چندان حیاتی نیست و گاهی حتی تمام سطح گارد با ورق ضخیم پوشانده می‌شود.

محافظ پنجره جذاب

بورس نرده پنجره:

گسترش فضای مجازی و ایجاد امکان معرفی سازندگان مطرح حفاظ ایمنی پنجره در اینترنت باعث شده است تا دیگر نتوان جای مشخصی را به عنوان بورس نرده پنجره معرفی کرد. به طور مثال آهن سازان که زمانی یکی از سازندگان مطرح بورس حفاظ حفاظهای حفاظتی پنجره بود، با تکیه بر شهرت خود و با بهره‌گیری از فضای مجازی، به سوی محل جداگانه‌ای منتقل شد. در واقع شاید بتوان گفت که امروز بورس گارد در گوگل شکل گرفته است و برای اطلاع از سازندگان مطرح باید عبارت«حفاظ پنجره» را سرچ کرد

حفاظ تا شو از آهنسازان با قیمت مقتضی

نتیجه گیری:

صحبت پایانی و پیشنهاد شرکت آهن سازان بر شما عزیزان این است که به هیچ عنوان از حفاظ ها و آهن های دست دوم برای ساخت محافظ های پنجره به‌کارگیری نکنید. گرچه ممکن است امنیت خاطر شما را تا حد نسبتا زیادی تامین کند اما جهت هر حال یک تکه گارد کارکرده مقاومت آهن خام را ندارد. مطلوبیت بالا را فدای قیمت و هزینه نهایی نکنیدبرای خرید قیمتی سازگار و مرغوبیت بالای نرده خود با مشاوران فروش ما برقراری ارتباط بگیرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 4
میانگین امتیاز: 2.0

پرسش‌های متداول

آیا حفاظ‌های پنجره با قفل ایمنی مقتضی هستند؟

بله، حفاظ‌های پنجره با قفل ایمنی اضافی می‌توانند امنیت بیشتری فراهم کنند و از دسترسی غیرمجاز پیشگیری کنند.

قبل از نصب گارد پنجره باید جهت چه مواردی توجه کرد؟

قبل از نصب محافظ پنجره باید بر نوع پنجره، طرح و اندازه آن، نوع و مقاومت ترکیبات حفاظ، استانداردهای امنیتی، و شرایط نصب مانند تهویه و دسترسی آسان به سوی پنجره توجه کنید.

آیا گارد پنجره می‌تواند به منظور محافظت از حیوانات خانگی مؤثر باشد؟

بله، حفاظ ایمنی پنجره می‌تواند از نفوذغیرمجاز حیوانات خانگی جهت خارج از منزل پیشگیری کند و ایمنی آن‌ها را اطمینان کند.

چگونه می‌توان محافظ پنجره را در طول زمان نگهداری کرد؟

رای نگهداری نرده‌های حفاظتی پنجره باید بر تمیزی منظم، بررسی و تعمیرات لازم، و بهره‌گیری از روش‌های شایسته نگهداری توجه کرد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★