انتخاب گارد پنجره آهنی برا منزل /محل کار :

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > hefaz-panjereh > حفاظهای-پنجره-زیبا

مقدمه:

محافظ پنجره، سازه مقاومی هست که بر روی پنجره‌ها نصب می‌شود تا از هر نوع دسترسی ناخواسته جهت ساختمون ممانعت شود. در گذشته بیشتر حفاظ‌ها در زمان ساخت پنجره روی آن نصب می‌شد، اما امروزه با گسترش به کاربردن از پنجره‌های UPVC (با توجه جهت اثر ممتاز آنها در عایق صوتی و گرمای محل‌سکونت ) حفاظ‌ها بر طور جداگانه ساخته و جلوی پنجره‌ها نصب می‌شوند.) حفاظ‌ها به طور جداگانه ساخته و جلوی پنجره‌ها نصب می‌شوند.

محافظ حفاظ پنجره گلدار با برگزیده ترین ارزش | آهنسازان جدید
نرده پنجره: آرامش در مقابل تهدیدات

خصوصیت و کاربرد نرده‌های ایمنی پنجره :

اقسام حفاظ‌های پنجره از نظر ویژگی‌های ساختار و ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. اما همه‌ی آن‌ها اهدافی مشخص و تقریباً یکسانی را دنبال می‌کنند. همچنین نصب آن‌ها علاوه بر برآورده کردن نیازهای ضروری، بعضی مزایای جانبی نیز دارد. این موارد عبارتند از: حفظ آسودگی و ممانعت از نفوذ ناخواسته: را می‌توان نگهبان 1 ورودی حیاتی در ساختمان‌تان دانست. البته در کنار نصب محافظ گاهی افراد از روش‌های زیر نیز به خاطر افزایش امنیت خاطر پنجره بهره بردای می‌کنند. اما هیچ 1 از این‌ها نمی‌توانند جاینرده پنجره را در تامین آسودگی پر کنند.1- تقویت شیشه‌ها و به کاربردن از شیشه‌های ایمن‌تر.2- بهره بردای از دزدگیر و نصب حس‌گر بر روی درب ورودی و پنجره3- نصب قفل‌های ضدسرقت بر روی پنجره‌ها 4- حفظ ایمنی کودکان:دیگر کاربرد خیلی برجسته حفاظ‌های پنجره که قبل‌تر هم بر آن پرداختیم، محافظت از سلامت کودکان و پیشگیری از سقوط آن‌هاست. زیبایی ساختمان:نمای عمارت با به کاربردن از انواع سنگ‌ها و ابزار دیگر مدلسازی می‌شود. به همین دلیل بهره بردای از حفاظ‌های زیبا و دارای هارمونی مناسب با دیگر بخش‌های نما، به این زیبایی می‌افزاید.

چنانچه در محله ای زندگی می کنید که آمار سرقت در این محله بالا هست و یا طرح و مدل منزل بر گونه ای است که پنجره ها کاملا قابل دسترسی از خیابان و کوچه مجاور هستند بهتر است برای حفظ آسایش بیشتر از حفاظ های سر تا سری و آهنی مستحکم به خاطر گارد پنجره ها به کاربردن کنید. استفاده از قفل های کوچک به خاطر محافظ های پنجره راه ورود بر عمارت از طریق پنجره را تقریبا غیر ممکن می کنند.

حفاظ‌های پنجره تجاری، ایمنی کسب و کار شما را تضمین می‌کنند. طراحی‌های مقاوم و قابل اعتماد.

قیمت حفاظ پنجره کشویی

ارزش نرده‌های حفاظتی پنجره متحرک با توجه جهت سایزها پنجره‌ها تعیین می‌شود اما بر طور کل نرخ مصوبی به خاطر آن در نظر گرفته شده و تمامی سازندگان و فروشندگان حفاظ ساختمان ارزش نهایی را با توجه به نرخ مصوب تعیین می‌کنند.برای مشاوره و آگاهی از ارزش شکل‌ها حفاظ با کارشناسان صنایع فلزی آهن سازان تماس‌ گیری بگیرید

حفاظهای حفاظتی پنجره ساده قیمت بسیار مناسبی دارد که آن را به سوی گزینه‌ای جذاب به منظور همه مشتریان تبدیل کرده است. از دیگر مزایای این نوع محصول امکان رنگ‌کاری آن است. یعنی شما می‌توانید به سوی سادگی رنگ حفاظهای پنجره خود را انتخاب کنید و آن را تغییر دهید. از جمله مزایای رنگ کاری امکان ست کردن رنگ حفاظ با بقیه اجزای بنا است. همچنین طول عمر حفاظ هم بسیار بالا می‌رود. بهاء این نوع گارد جهت تعداد تیغه‌های عمودی (و افقی) و اندازه پنجره شما بستگی دارد. کافی موجود با کارشناسان آهن سازان ارتباط بگیرید تا ضمن ثبت سفارش شما، قیمت‌های به‌روز را خدمتتان ارائه کنند. توصیه با کارشناسان ما می‌تواند در انتخاب درست محافظ مفید باشد.

حفاظهای پنجره با قفل امنیتی

قسمت های برجسته پنجره :

حفاظ پنجره ساختاری مستحکم هست که بر روی پنجره نصب شده و امکان ورودغیرمجاز از طریق آن را جهت حداقل می‌رساند. این حفاظ‌ها بر بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. با توجه به سوی چهارجوب نرده می‌توان قسمت‌ها و عناصر مختلفی را در آن دید. یکی از نقاط حساس و خیلی حیاتی در حفاظ، پایه‌ی آن است. هر گارد به طور معمول چهارپایه دارد که در 4 گوشه‌ی پنجره و بر روی دیوار محکم می‌شوند. مقاومت این بخش از حفاظ و اتصال محکم آن‌ها به سوی دیوار بسیار برجسته است.

خریدن نرده‌های حفاظتی پنجره جدید و ارزان

نتیجه گیری:

و در پایان باید گفت هر مدل طرح گارد پنجره ای که انتخاب کنید، در ابعاد و وزن محصول تاثیر دارد. در نتیجه هر چه طرح شلوغ تری داشته باشید، قیمت آن ارتقا پیدا می کند.قیمت این نوع نرده معمولا بر اساس مترمربع محاسبه می شود. هر متر مربع شامل تعدادی نرده خواهد بود که شلوغی این گارد ها در هر متر مربع در نهایت روی وزن حفاظ و در نتیجه ارزش نهایی آن تاثیر می گذارد. با اضافه شدن اندازه و ابعاد طبیعتا وزن نهایی کار نیز ارتقا پیدا خواهد کرد و قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

چه گارد پنجره‌ای به خاطر محیط‌های مرطوب قابل است؟

حفاظ‌های استیل ضد زنگ و آلومینیومی برای محیط‌های مرطوب منظم هستند زیرا مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند.

چگونه می‌توان گارد پنجره را در طول زمان نگهداری کرد؟

رای نگهداری نرده‌های ایمنی پنجره باید بر تمیزی منظم، بررسی و تعمیرات لازم، و استفاده از روش‌های منظم نگهداری توجه کرد.

آیا نصب محافظ پنجره به مصونیت حیاط از دیدگاه بیمه‌ای کمک می‌کند؟

بله، نصب حفاظهای پنجره ممکن موجود بر ارتقا آسایش خانه و در نتیجه کاهش مخاطرات مرتبط با سرقت به نفع پوشش بیمه ای تأثیر بگذارد.

آیا حفاظ‌های پنجره با قفل ایمنی مناسب هستند؟

بله، حفاظ‌های پنجره با قفل ایمنی اضافی می‌توانند آسایش بیشتری فراهم کنند و از دسترسی غیرمجاز پیشگیری کنند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆