داربست نمای ساختمون ها:

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > Stable-metal-scaffolding

مقدمه:

ستون فلزی زودبست در صنایع و پروژه های عمرانی جایگزین مناسبی به منظور داربست سنتی می باشد. سرعت، ایمنی و دوام سه فاکتور برجسته در مدل زودبست بوده است. نوع اتصالات در زودبست به سوی صورت گوه ای می باشد و بر راحتی با ضربه چکش بسته می شود. زودبست در نمای ساختمان ها به منظور تعمیرات، نصب و دسترسی و در پلکان های موقت کارگاهی جهت رفت و آمد نفرات و انتقال مصالح استفاده می گردد.

محافظ حفاظ داربست فلزی با بهترین قیمت | آهنسازان جدید
کاربرد از لوله‌داربست در ساختارهای پیچیده

از میان داربست های فولادی می توان به سوی موارد زیر اشاره نمود

داربست پایه دار/داربست تک / داربست دوتایی /داربست معلق /داربست کنسولی شما در آهن سازان امکان خرید داربست در گروه‌بندی‌ها مختلفی را باارزان ترین قیمت میتوانید خرید کنید

نکته ی اساسی و قابل توجهی که باید در نظر گرفت این است که قیمت داربست به خاطر هر شرایط و مکانی می تواند متفاوت باشد.مثلا قیمت نصب ستون فلزی برای یک نما متفاوت با نصب داربست به خاطر چند نماست. یا قیمت نصب داربست در پاسیو و طبقات با داربست نمای ساختمان متفاوت است.همچنین حمل داربست از محل توقف خودرو تا محل نصب نیز می تواند هزینه ی نصب نردبان فلزی داربستی را ارتقا دهد.داربست آهنی در ارتفاعات بیش از 12 متر هزینه ی بیشتری را جهت همراه دارد.

لوله‌داربست مستحکم و بادوام، ایده‌آل به خاطر نصب داربست‌های موقت و دائمی با کاربرد از تکنولوژی پیشرفته.

داربست معلق چه کاربردی دارد

اغلب به منظور کارهای تعمیر و نگهداری مانند نقاشی، تعمیر و نگهداری عمارت و سایر پیشرفت های جزئی ساختمانی استفاده می شود. داربست معلق کاربرد متداولی نیز در بخش نظافت نما و علی الخصوص در پاک کردن شیشه ها دارند. شما با ارتباط با کارشناسان آهن سازان میتوانید مشاوره رایگان بگیرید و از قیمت های شکل‌ها داربست ها مطلع شوید.

به خاطر ساختمان‌های معمولی کم‌مرتبه، به‌کارگیری از بامبو یا کاسورین‌هایی که با طناب‌های زغالی بر هم بسته شده‌اند به خاطر این سازه‌ها معمول است، زیرا این کارها ارزان هستند. اما باید به سوی خاطر داشت که این قطب ها پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جهت حدود 6 تا نه ماه مقاومت خود را از دست می دهند و ممکن است مجبور جهت تعویض شوند. علاوه بر این، اتصالات طناب زغالی باید به صورت دوره ای از نظر سفتی بررسی شوند.

داربست مطمئن

چیدمان داربست آهنی

داربست‌ها از لوله‌های ۳ تا ۶ متری از جنس فلز ساخته می‌شوند. لوله‌های داربست در یک نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند که در شرایط وزنی مختلف می‌توان از نوع مناسب استفاده کرد. اتصال این لوله‌ها به سوی هم نیز توسط بست‌های ویژه‌ای انجام می‌شود که هر کدام انواع مختلفی دارند. متداول‌ترین سایز لوله‌های داربست ۱۱ اینچ یا نمره ۵ است و بیشترین ضخامتی که از لوله‌های داربستی به‌کارگیری می‌شود، ۲.۵ و ۲ میلی‌متری می‌باشد.

فروش پایه فلزی شمال تهران

نتیجه گیری:

در نتیجه، اولویت بندی ایمنی و توجه استانداردهای لازم در طول فعالیت های ساختمانی می تواند از خطرات مالی و جانی متعدد جلوگیری کند. مراقبت استانداردهای ایمنی در مورد فاصله بین لوله های داربست یکی از جنبه های حیاتی است که در این مقاله ذکر شده است. بنابراین، هنگام خرید لوله های داربست با کیفیت بالا، استانداردهای مرغوبیت و ایمنی را در نظر بگیرید و از یک رویکرد جامع برای ایمنی ساخت و ساز اطمینان حاصل کنید.

تعداد امتیاز دهندگان: 6
میانگین امتیاز: 4.8

پرسش‌های متداول

کار برد و نوع اتصال داربست مثلثی شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: جهت طور گسترده به منظور نقش همه کاره آن استفاده می شود. نوع اتصال: دارای انتهای ستاره‌ای شکل است که اتصالات قوی را فراهم می‌کند..

اندازه معیار داربست چند میلی متر است ؟

قطر خارجی لوله داربست باید در حدود 48.3 میلیمتر با ضخامت اسمی 4 میلی‌متر باشد.

آیا نردبان فلزی داربستی به خاطر پروژه‌های بلندمدت مناسب است؟

بله، داربست فلزی به دلیل مقاومت و استقامت بالا به خاطر پروژه‌های بلندمدت بسیار مقتضی است و می‌تواند در شرایط مختلف محیطی عملکرد خوبی داشته باشد.

آیا نردبان فلزی داربستی نیاز به سوی نگهداری خاصی دارد؟

بله، ستون فلزی باید به طور منظم برای زنگ‌زدگی و آسیب‌دیدگی بررسی شود و در شکل نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★