لوله داربستی چیست ؟

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > Scaffolding-sale-price

مقدمه:

لوله داربستی، به سوی عنوان یکی از اجزای اساسی و حیاتی ساختمانی، در ساخت و سازهای مختلف و پروژه‌های ساختمانی بر وفور استفاده می‌شود. در جدول زیر، قیمت امروز لوله داربستی بر اساس وزن 14، 17 و 21 کیلو در ضخامت‌های مختلف برتولید میشود.

محافظ گارد دار داربست آهنسازان | 09127716460
پروژه ساخت و ساز با لوله‌داربست‌های مستحکم

کاربردهای نردبان فلزی داربستی

داربست فلزی می تواند کمک فراوان زیادی بر اجرای هر چه بهتر این امور حیاتی کند که بر تعدادی از آن اشاره می کنیم . معمولا در ایام محرم و فاطمیه و همچنین در تمامی جشن ها و مناسبت ها داربست ارزان ترین و سریع ترین سازه ای است که مورد به‌کارگیری شما عزیزان می باشد . اجرای استیج برای مناسبت ها , سازه ای خواص برای اجرای تئاتر های خیابانی , ایستگاههای صلواتی و همچنین تابلوهای تبلیغاتی مواردی از کاربرد شما عزیزان می باشد .

از پایه فلزی در هنگام ساخت ، نگهداری و تعمیر بهره‌گیری می شود. پایه فلزی بر کارگران اجازه می دهد تا به مکانهای بلند و دور هر ساختمان دسترسی داشته باشند.داربست های آهنی بسته بر پروژه موجود می توانند اشکال مختلفی داشته باشند.داربست ساپورت متداول ترین نوع داربست است. از ابتدا ساخته شده است و به طور معمول در بیشتر سایتهای ساختمانی دیده می شود. این آسانترین ، راحت ترین ، ایمن ترین و مقرون جهت صرفه ترین چیدمان داربست است.داربست های معلق بر طور معمول از سقف بنا معلق می شوند. این گزینه خوبی برای شرایطی است که امکان ساخت پایه وجود ندارد ، یا شرایط دسترسی جهت سطوح بالایی فضای خیلی کم است.

لوله‌داربست محکم در برابر شرایط آب و هوایی سخت، ایده‌آل برای پروژه‌های طولانی مدت.

داربست چکشی کاسه ای چیست?

این نوع داربست از پایه‌های قائم و مهارهای افقی در اندازه‌های مختلف تشکیل شده است. پایه های این نوع داربستها در طولهای ۳ ، ۲/۴ ، ۱/۸ ، ۱/۲ ، ۰/۶ متر تولید می‌شوند و با قرار دادن سرجک‌های قابل رگلاژ در قسمت بالائی و پایه جکهای قابل رگلاژ در قسمت پائین داربست به منظور هر ارتفاع و اختلاف ترازی قابل تنظیم می‌باشد. نصب مهارهای افقی بر پایه‌های داربست به سوی سادگی و با ضربه چکش امکان‌پذیر می‌باشد و اتصال پایه‌های داربست جهت یکدیگر با مغزی و پین میسر خواهد شد.

به خاطر کارهای داخلی بهره‌گیری می شود و شامل 1 قفس ساده است که بر روی 4 عمودی تکیه می کند که کارگران می توانند از آن کار کنند. کشویی است و به سوی راحتی از مکانی به مکان دیگر جابه جا می شود.

لوله داربست معلق

ویژگی‌ها و کاربردهای تنوع‌ها داربست ها

ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارد که بر تعداد لوله‌های مورد نیاز آن تأثیر می‌گذارد. داربست‌های ثابت جهت دلیل ارتفاع زیاد و نیاز به سوی صلابت بالا، به تعداد لوله‌های بیشتری نسبت به سایر اقسام داربست نیاز دارند. داربست‌های تاشو جهت دلیل قدرت جابجایی، بر تعداد لوله‌های کمتری نسبت بر داربست‌های ثابت نیاز دارند. داربست‌های معلق به سوی دلیل نیاز به تعادل و پایداری، بر تعداد لوله‌های خاص و اتصالات ویژه نیاز دارند.

نصاب لوله داربست

نتیجه گیری:

درانتهاباید گفت که خدمات اجاره و نصب داربست در تهران با طیف وسیعی از خدمات ما مثل: داربست نما، داربست زیربتن، داربست بنر، داربست چهارپایه، داربست دیواره و داربست کفراژ است که 7 روز هفته 24 ساعته امکان ثبت سفارش وجود دارد.

تعداد امتیاز دهندگان: 6
میانگین امتیاز: 4.2

پرسش‌های متداول

کار برد و نوع اتصال داربست معلق شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: ایده آل به خاطر سازه هایی که بر اجزای مرتفع یا آویزان نیاز دارند. نوع اتصال: به منظور نصب های آویزان ایمن نقش شده است.

گزینش نوع مقتضی داربست بر چه چیزی بستگی دارد ؟

انتخاب نوع شایسته داربست بر نیازهای خاص سازه و ویژه‌گی های اتصال مورد نظر بستگی دارد. عواملی مانند ظرفیت باربری، طراحی سازه و ملاحظات زیبایی شناختی اثر مهمی در فرآیند انتخاب دارند. مهندسان و معماران این جنبه ها را برای اطمینان از به‌کارگیری بهینه از داربست در پروژه های مهندسی عمران مختلف ارزیابی می کنند.

آیا داربست فلزی به خاطر پروژه‌های بلندمدت مناسب است؟

بله، نردبان فلزی داربستی بر دلیل مقاومت و استقامت بالا برای پروژه‌های بلندمدت خیلی سازگار است و می‌تواند در شرایط مختلف محیطی عملکرد خوبی داشته باشد.

چه زمانی باید از داربست فلزی استفاده کرد؟

پایه فلزی سازگار برای پروژه‌های ساختمانی، تعمیرات و نگهداری در ارتفاعات، و هر جایی که نیاز جهت دسترسی بر نقاط بلند و مشکل باشد، به‌کارگیری می‌شود.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★