امنیت خاطر خاطر با نردبان فلزی داربستی :

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > Scaffolding-rental-Tehran

مقدمه:

نردبان فلزی داربستی زودبست در صنایع و پروژه های عمرانی جایگزین مناسبی به منظور داربست سنتی می باشد. سرعت، ایمنی و استمرار 3 فاکتور مهم در مدل زودبست بوده است. نوع اتصالات در زودبست بر فرم گوه ای می باشد و به سوی راحتی با ضربه چکش بسته می شود. زودبست در نمای منزل ها بر منظور تعمیرات، نصب و دسترسی و در پلکان های موقت کارگاهی جهت رفت و آمد نفرات و انتقال مصالح استفاده می گردد.

آهنسازان: فروش ویژه لوله داربست | 09127716460
لوله‌داربست در حال نصب در ساختمان بلند

مدل ها داربست‌های آهنی

داربست‌ها ممکن است از جنس چوب و یا فولاد باشند و شکل‌ها مختلفی دارند که در ادامه به سوی شرح هر یک می‌پردازیم.داربست‌های چوبی: این نوع داربست‌ها از خرک، تخته و پل موقت ساخته‌می‌شوند/داربست فلزی: این نوع داربست‌ها را در موقع ساخت بنا جهت وفور دیده‌ایم..

قیمت نصب پایه فلزی به منظور هر نما جهت فرم جداگانه و تک تک محاسبه می شود یعنی به شرطی که شما بخواهید سمت های مختلف ساختمان خود را داربست بزنید، قیمت ارائه شده برای هر سمت جدا حساب خواهد شد حمل و نقل قیمت نصب داربست برای نمای ساختمان معمولا نسبت حیاط پشتی یا پاسیو هزینه کمتی را شامل می شود. علت آن انتقال و حمل داربست بستگی دارد که بر دلیل دشواری قیمت آن افزایش می یابد.

نصاب‌های حرفه‌ای و با تجربه به منظور نصب لوله‌داربست، اطمینان کننده سرعت و وسواس در اجرای پروژه‌های ساختمانی.

ساختار داربست دوبل

ردیف اول لوله های استانداردهای فنی در نزدیکی دیوار در فاصله 20 تا 30 سانتی متر قرار می گیرد. از طرف دیگر، ردیف دوم لوله ها کمی دورتر از دیوارها در حدود 1.5 متر ثابت شده است. با کمک هر 2 فریم، لوله های افقی ها در جای خود قرار می گیرند.برای دوام بیشتر داربست دوتایی، ترانسورم ها – مقاطع پشتیبان افقی – بر روی تخته ها قرار می گیرند.

این به خاطر کارهای سبک به‌کارگیری می شود و معمولا قابل حمل است. از یک نردبان تشکیل شده است که انتهای آن توسط تخته هایی جهت هم متصل شده اند تا فرد بتواند روی این سکو کار کند.

ستون فلزی

محکمی لوله های داربست

لوله‌های داربست یک ابزار ضروری به خاطر بسیاری از صنایع از میان ساخت و ساز هستند. آن‌ها در برنامه‌های مختلف دیگری مانند صحنه سازی رویداد و تولید فیلم نیز کاربرد می‌شوند. لوله‌های داربست از متریال اولیه محکم و بادوام مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. این، آن‌ها را جهت تحمل بارهای سنگین و تحمل شرایط آب و هوایی سخت ایده آل می‌کند. لوله‌های داربست جهت راحتی جمع آوری و جدا می‌شوند. این امر آن‌ها را بر برگزیده‌ای عملی و کارآمد به منظور سازه‌های داربست موقت تبدیل می‌کند.

لوله داربست آکاردئونی

نتیجه گیری:

در انتها داربست‌های استانداردهای فنی به فرم آماده در انبار شرکت موجود هستند و می‌توانند به سوی صورت فوری اجاره شوند. اما در شکل نیاز به سوی داربست‌های سفارشی، شرکت قادر است داربست‌هایی با اندازه و ابعاد و ویژگی‌های خاص بر اساس نیاز مشتری تولید و اجاره دهد.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 4.0

پرسش‌های متداول

سازه ای موقت بنام داربست چه کارایی دارد؟

داربست‌های آهن سازه‌های موقتی هستند که در پروژه‌های اجرایی مختلف مانند پروژه‌های عمرانی یا صنعتی در محل مورد نظر مونتاژ شده و پس از پایان اجرا بر سادگی از هم باز و جمع آوری می‌شوند. داربست‌ها بهره‌گیری گسترده‌ای در پروژه‌های ‌عمرانی دارند‌. گاهی طرح سایه‌بان یا سازه نگهبان را دارند، گاهی برای اجرای نمای ساختمان‌ها، ساپورت لازم برای اکیپ اجرای نما را تامین می‌کنند، و یا در پروژه‌های عمرانی، نظیر ساخت پل‌ها یا خروجی‌های غیرهم‌سطح، طرح تکیه‌گاه قالب‌های بتن را بازی می‌کنند.

سایزها استانداردهای فنی داربست چند میلی متر است ؟

قطر خارجی لوله داربست باید در حدود 48.3 میلیمتر با ضخامت اسمی 4 میلی‌متر باشد.

آیا پایه فلزی نیاز به سوی مجوز خاصی به خاطر نصب دارد؟

در بسیاری از کشورها، نصب نردبان فلزی داربستی نیاز به سوی رعایت مقررات ایمنی و در برخی موارد نیاز به مجوز خاص دارد، بنابراین بهتر است قبل از نصب با مقررات محلی آشنا شوید.

چگونه می‌توانیم بهترین داربست فلزی را انتخاب کنیم؟

به منظور انتخاب بهترین نردبان فلزی داربستی باید به مطلوبیت مواد، شهرت تولید کننده، قیمت مقتضی و نیازهای خاص پروژه توجه کنید.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★