داربست آهنی چیست ؟

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > Scaffolding-pipe-installer

مقدمه:

داربست مثلثی دارای عرض ثابت ۱۲۰ سانتی متر است که با اتصال بهم منجر به تولید سازه مستحکم و مستحکم مربع شکل در زیر سقف می شود. این داربست ها وابسته به سوی میزان بار سقف به شکل مختلفی اجرا می شوند که در بار های سنگین و وزن بالای سقف این فاصله میان آن‌ها کاهش می یابد.

قیمت لوله داربست آهنسازان - لوله داربست نقره‌ای براق
داربست‌های ایمنی و سبک به منظور خانه‌ی شما

کفراژ جهت داخل بنا ها

این نوع سازه به خاطر فضاهایی که به سوی حالت مکعب می باشد و احتیاج جهت دسترسی جهت تمام نقاط 1 فضای را دارد مورد کاربرد قرار می گیرد . این نوع سازه ها به صورتی است که در هر جهتی تخته بنایی به صورت ایمنی و کارامد می تواند قرار گیرد و سرعت کار برای کارگران را فراوان بالا میبرد . چرا که اجازه دسترسی کارگران را بر تمام نقاط یک فضای مشخص را می دهد.

نکته ی اساسی و قابل توجهی که باید در نظر گرفت این است که قیمت داربست برای هر شرایط و مکانی می تواند متفاوت باشد.مثلا قیمت نصب نردبان فلزی داربستی به خاطر یک نما متفاوت با نصب داربست جهت چند نماست. یا قیمت نصب داربست در پاسیو و طبقات با داربست نمای منزل متفاوت است.همچنین حمل داربست از محل توقف خودرو تا محل نصب نیز می تواند هزینه ی نصب پایه فلزی را افزایش دهد.داربست فلز در ارتفاعات بیش از 12 متر هزینه ی بیشتری را بر همراه دارد.

نصاب‌های حرفه‌ای و با تجربه به منظور نصب لوله‌داربست، تضمین کننده سرعت و وسواس در اجرای پروژه‌های ساختمانی.

داربست معلق چیست

اکثر مردم این نوع را در نظر نمی گیرند زیرا از روی زمین ساخته نشده است. با این حال، این واقعیت را تغییر نمی دهد که از داربست های معلق به خاطر بالا بردن کارگران و مصالح بهره‌گیری می شود.داربست معلق یک سکوی کاری است که با بهره‌گیری از سیستم کابلی از دیوارها آویزان می شود. ارتفاع آن را می توان بسته به کار ساخت و ساز مورد نیاز جهت دستیابی به سوی کاهش یا افزایش داد.

تمام داربست ها باید به سوی درستی بندکشی شوند تا بر حالت جانبی از دیوار دور نشوند. به سوی طور مشابه، باید از نظر طولی نیز پایدار باشد./کارگران نباید زیر این سازه‌ها کار کنند./نباید اجازه داد کامیون ها جهت داربست نزدیک شوند./نردبان های ایمن به منظور بالا رفتن از این سازه‌ها باید فراهم شود./در در حالتی که ارتفاع بیش از ۲ متر باشد، برای داربست باید نرده ریل در نظر گرفته شود.

بهترین داربستی تهران

ویژگی‌ها و کاربردهای شکل‌ها داربست ها

ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارد که بر تعداد لوله‌های مورد نیاز آن تأثیر می‌گذارد. داربست‌های ثابت بر دلیل ارتفاع زیاد و نیاز جهت استحکامقدرت بالا، به سوی تعداد لوله‌های بیشتری نسبت به سایر شکل‌ها داربست نیاز دارند. داربست‌های تاشو جهت دلیل قابلیت جابجایی، بر تعداد لوله‌های کمتری نسبت به سوی داربست‌های ثابت نیاز دارند. داربست‌های معلق به دلیل نیاز به تعادل و پایداری، به تعداد لوله‌های خاص و اتصالات ویژه نیاز دارند.

لوله داربست تزئینی

نتیجه گیری:

ودر انتها ما افتخار می کنیم که بگوییم ما 1 شرکت فولادی با بهره‌گیری از داربست فلزی هستیم زیرا این ما را قادر می سازد داربست های کارآمد ، سازگار با فضای زیست و از همه مهمتر ایمن را در مشاغل از هر اندازه مختلف ارائه دهیم.شما می توانید با برقراری ارتباط با گروه داربست آهن سازان از لیست قیمت ها به سوی فرم دقیق آگاهی کسب فرمایید.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

صنایع آهن آهن سازان چه خدماتی ارائه میدهد ؟

فروش ابزار داربست (لوله،بست و اتصالات) / اجرای داربست نما توسط کادر حرفه ای / انجام کلیه امورو خدمات داربستی / نصب داربست های متفرقه

گزینش لوله متناسب جهت چه حالت است ؟

نصب داربست نباید از لوله‌های خم کاری شده با حرارت یا برش داده شده استفاده شود.

هزینه اجاره نردبان فلزی داربستی چقدر است؟

هزینه اجاره داربست فلزی بر عواملی مانند ارتفاع، مدت زمان اجاره، و نوع پروژه بستگی دارد و به طور معمول به سوی صورت روزانه یا ماهانه محاسبه می‌شود.

آیا ستون فلزی نیاز بر نگهداری خاصی دارد؟

بله، نردبان فلزی داربستی باید جهت طور منظم جهت زنگ‌زدگی و آسیب‌دیدگی بررسی شود و در حالت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★