اتصال یا رابط لوله ‌داربست چیست؟

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > Scaffolding-pipe-installation

مقدمه:

داربست ابزاری است که دسترسی جهت تراز های بالاتر را با ایمنی کامل و با بالاترین سرعت ممکن کرده است این امر با استفاده از لوله داربست و قطعات آهنی پیش ساخته مانند پلتفرم (زیرپایی)، مهار افقی (تیر افقی داربست)، و مهار مورب (بادبند) میسر شده است.

آهنسازان: قیمت لوله داربست ارزان | 09127716460
استفاده از لوله‌داربست در ساختارهای پیچیده

داربست چهارپایه چرخان

داربست چهارپایه چرخدار ما به منظور پروژه هایی که نیاز بر تحرک و انعطاف پذیری دارند شایسته است. این نوع داربست با ترکیب محکم و قابلیت مانور آسان، به خاطر کارهای داخلی یا پروژه هایی با فضای فضای خیلی کم ایده آل است. شما در آهن سازان امکان خرید داربست در دسته بندی های مختلفی را باارزان ترین قیمت میتوانید خرید کنید.

تنها کافی است لوله ها را جهت وسیله بست جهت یکدیگر متصل کنید.این نوع داربست به خاطر اینکه امن باشد و واژگون نشود باید به سوی دیوار وصل شود. از دیگر لوازمی که در اتصال یک ستون فلزی استفاده میشود باید به بست لوله های افقی، میله شکاف دار اتصال، پایه قابل تنظیم، صفحه زیر ستون و… اشاره کرد.داربست فلز به گونه ای تولید شده است که قابل کاربرد مجدد باشد و از خطوط ایمنی نیز کاربرد می شود. در مکان هایی که کارگران کار می کنند به منظور ممانعت ازبرق گرفتگی آن مکان را به سوی فرم کامل عایق بندی می کنند.کارگران هنگام کار کردن با نردبان فلزی داربستی باید تمام قطعات شل شده را به طور مداوم بررسی کنند. تمام وسایل ایمنی باید در ارتفاعات برجسته پوشیده شود. کارگران باید هنگام کار با سیستم عامل های تلفن همراه اطمینان حاصل کنند که بالا بردن و طبقه‌ی همکف آمدن این سکو کارآمد است.

لوله‌داربست سبک و مقاوم، طراحی شده جهت حمل و نصب آسان، سازگار جهت تمامی پروژه‌های ساختمانی.

داربست کنسولی چیست

برای داربست های کنسولی، لوله ها توسط گروهی از پین ها پشتیبانی می شوند. این پین ها از سوراخ های دیوار خارج می شوند. نوع دیگری از داربست های کنسولی وجود دارد که در آن به جای دیوار، پین ها در داخل بلوک از طریق داربست قاب دوتایی حمایت می شوند شما با ارتباط با کارشناسان آهن سازان میتوانید مشاوره رایگان بگیرید و از قیمت های مدل ها داربست ها مطلع شوید.

بست چرخشی : بست‌ها دارای 2 قسمت مرکب هستند که جهت وسیله‌ی پین فولادی به هم متصل می‌شوند. قسمت متصل شده به سوی هم صلابت چرخش ۳۶۰ درجه و تحمل فشار تا ۱۰۰۰ کیلوگرم را دارند.بست کمکی یا نگهدارنده :. بست کمکی در زیر بست آهن و به سوی حالت مماس با آن قرار گرفته می‌شود. همجنین از این بست‌ها به خاطر داربست‌هایی که باید وزن بیشتری را تحمل کنند و داربست‌هایی که به حالت معلق و در ارتفاع نصب می‌شوند، به‌کارگیری می‌کنند.

فروش داربست جنوب تهران

قیمت و نحوه سفارش داربست مثلثی

قیمت نهایی وابسته جهت عوامل مختلفی است که یکی از مهم ترین آن جنس و ضخامت ورق لوله آن می باشداز عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت داربست مثلثی می‌توان به: سایزها و اندازه، شرکت تولید کننده، کیفیت ساخت و… اشاره کرد که همگی آنها در قیمت نهایی اسکافلد تاثیر گذار می‌باشند. برای خرید و استعلام قیمت و برآورد مقدار داربست مورد نیاز جهت قالب بندی می‌توانید با همکاران ما در شرکت آهن سازان ارتباط بگیرید تا شما را به سوی فرم کامل تری راهنمایی کنند.

نصب داربست

نتیجه گیری:

درانتهاباید گفت که خدمات اجاره و نصب داربست در تهران با طیف وسیعی از خدمات ما مثل: داربست نما، داربست زیربتن، داربست بنر، داربست چهارپایه، داربست دیواره و داربست کفراژ است که 7 روز هفته 24 ساعته امکان ثبت سفارش وجود دارد.

تعداد امتیاز دهندگان: 1
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

کاربرد لوله های دربست چیست ؟

لوله‌های داربست بسته بر کاربرد خاص، دارای طول‌ها و قطرهای مختلفی هستند. جهت عنوان مثال، لوله‌های داربست کوتاه‌تر ممکن است برای ساخت داربست به منظور 1 پروژه بازسازی اداره کوچک کاربرد شود، در حالی که لوله‌های داربست بلندتر و ضخیم‌تر ممکن است جهت ساخت داربست به منظور 1 پروژه ساختمانی بزرگ استفاده شود.

ضخامت مناسب داربست چه تاثیری دارد ؟

در اصل، توجه به ضخامت لوله های داربست در هنگام استفاده از آنها بسیار برجسته است. این بر طور مستقیم بر فاصله بین لوله ها و ظرفیت تحمل بار ساختاری تأثیر می گذارد. بنابراین، یکی از ملاحظات حیاتی در انتخاب لوله های داربست برای نصب، ضخامت و چهارجوب ساختاری این لوله ها است.

داربست فلزی چه مزایایی دارد؟

ستون فلزی قوی و پایدار است، نصب و جمع‌آوری سریع و آسانی دارد، و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است.

چه زمانی باید از نردبان فلزی داربستی استفاده کرد؟

داربست فلزی سازگار برای پروژه‌های ساختمانی، تعمیرات و نگهداری در ارتفاعات، و هر جایی که نیاز جهت دسترسی بر نقاط بلند و پیچیده باشد، استفاده می‌شود.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★