لوله داربست آهنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > Building-facade-scaffolding

مقدمه:

وقتی بخواهید 2 لوله که جهت امتداد یکدیگر متصل هستند را به هم وصل کنید، باید از اتصال داربست کاربرد کنید. رابط لوله داربست از پیچ و مهره ۱.۲، واشر ۱۲ و لوله 6 تشکیل‌ شده است. شکل‌ها اتصالات داربست در وزن های بین ۵۵۰ تا ۸۵۰ گرم می باشد و در ضخامت های ۲، ۲.۳ و ۲.۵ میلی متر و و در یک اندازه ۱۷ و ۲۰ سانتی متر موجود است.

حفاظ لوله داربست طرح مشبک آهنسازان
انبار بزرگ لوله‌داربست به منظور تامین پروژه‌ها

داربست گودال آسانسور

ساخت گودال آسانسور برای اطمینان از ایمنی کارگران و کارایی پروژه نیاز بر داربست های تخصصی دارد. در آهن سازان راه‌حل‌های داربست گودال آسانسور را متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد هر پروژه ارائه می‌کنیم و از پیشرفت روان و تکمیل به سوی موقع اطمینان می‌دهیم.

هزینه های اجرای داربست فلز:- ارتفاع تنوع‌ها داربست ۲- حجم انواع داربست ۳- محل نصب نمونه‌ها داربست ۴- امکان دسترسی به سوی ابزار ( جنس کشی ) , ۵- تغییر فاصله های نُرم و عرفی نمونه‌ها داربست ۶- مهاری خور داربست ۷-نوع فعالیت ( داربست زیر بتن … داربست نماسازی ) و … / جهت شکل عمومی هزینه های اجاره داربست ماهیانه می باشد ( یعنی شرکت ها یا کسانی که اجاره می دهند بدون توجه به روزهای کاری شما هزینه یک ماه را دریافت می کنند. نحوه محاسبه داربست ها به حالت حجمی محاسبه خواهد شد یعنی با توجه متر مربع فضایی که اشغال نموده است تا ارتفاع مشخصی هزینه مشخصی خواهد داشت و در صورت افزایش ارتفاع به سوی تناسب بر قیمت آن افزوده می شود , معمولا صنف مصالح ساختمانی در هر سال نرخ نامه ای را به منظور اجرای داربست منتشر می نماید.

لوله‌داربست گالوانیزه مستحکم در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، ضمانت کننده ایمنی و طول عمر پروژه‌های ساختمانی.

داربست معلق چه کاربردی دارد

در اکثر موارد به خاطر کارهای تعمیر و نگهداری مانند نقاشی، تعمیر و نگهداری ساختمان و سایر پیشرفت های جزئی ساختمانی بهره‌گیری می شود. داربست معلق کاربرد متداولی نیز در بخش نظافت نما و علی الخصوص در پاک کردن شیشه ها دارند. شما با برقراری ارتباط با کارشناسان آهن سازان میتوانید توصیه رایگان بگیرید و از قیمت های مدل ها داربست ها مطلع شوید.

این‌ها سازه‌هایی هستند که با کاربرد از طناب، زنجیر، لوله و غیره به خرپا یا سقف بالای محل کار متصل می شوند. داربست های معلق که توسط قرقره ها و غیره کار می کننداینها مانند سکوهای شیشه پاک کن و نقاش عمارت ها هستند.داربست های معلق که توسط وینچ ها کار می کننداین پلتفرم‌های قوس‌دار با سیم‌هایی از پایه‌های موقت آویزان شده و توسط جرثقیل‌های خارجی کار می‌کنن

داربست شمال تهران

پرکاربردترین وزن لوله داربست

لوله‌های داربست در ضخامت و وزن‌های متفاوتی تولید و جهت بازار عرضه می‌شود. پرکاربردترین لوله داربست، نوع ۱۷ کیلویی و ۱۴ کیلویی است که به منظور داربست‌بندی در پروژه‌های عمرانی و صنعتی استفاده می‌شوند. قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی و قیمت لوله داربست 17 کیلویی، کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند و باید در زمان خرید بر آن توجه نمایید. در صورتی که به سوی لوله‌های داربست با اندازه‌ای کمتر از ۶ متر نیاز دارید می‌توانید با کاربرد از دستگاه‌های برش‌زنی این کار را انجام دهید .

لوله داربست تاشو

نتیجه گیری:

سخن پایانی ما تیمی از متخصصان فراوان ماهر داریم که می توانند در برنامه ریزی و اجرای راه حل های داربست کمک کنند. تیم ما دانش و تخصص به خاطر نقش و اجرای راه حل های سفارشی داربست که ایمن، کارآمد و مقرون جهت صرفه هستند را دارد.

تعداد امتیاز دهندگان: 7
میانگین امتیاز: 3.4

پرسش‌های متداول

جهت چه دلیل داربستآهنی در صنایع ساخت وساز مورد بهره‌گیری قرار میگیرد ؟

پایه فلزی از مقاومت و پایداری بالایی برخوردار است. در عین حال دارای مقدار مشخصی از کشش است که به سوی پیشگیری از ترک کمک می کند. فولاد می تواند بارهای بسیار سنگین را تحمل کند و کارگران می توانند از آن برای حمل وسایل و تجهیزات سنگین به‌کارگیری کنند. به خاطر سازه های بلند ، فولاد 1 ضرورت است زیرا وزن داربست خود بر مقاومت ساختاری احتیاج دارد که فقط فولاد می تواند تأمین کند.

فواصل اصولی چند سانتی متر است ؟

فاصله شاخص به منظور عرض سکو بایستی در حدود 70 الی 160 سانتی‌متر باشد.

هزینه اجاره پایه فلزی چقدر است؟

هزینه اجاره ستون فلزی به عواملی مانند ارتفاع، مدت زمان اجاره، و نوع پروژه بستگی دارد و اغلب جهت صورت روزانه یا ماهانه محاسبه می‌شود.

آیا ستون فلزی قابل گسترش است؟

بله، ستون فلزی صلابت گسترش و تنظیم به اندازه‌ها و شکل‌های مختلف را دارد و می‌توان آن را برای نیازهای مختلف پروژه تطبیق داد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★