ستون فلزی ضدضربه :

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > نصب-داربست-فلزی

مقدمه:

داربست فلزی نوعی سازه قوی و مطمئن می باشد که در اکثر مواقع دقیقا همانی است که یک مشتری نیاز دارد . معمولا عموم مردم بر این باور هستند که سازه ستون فلزی فقط به منظور عمارت های در حال ساخت مورد استفاده قرار می گیرد . در این قسمت قصد داریم توضیحاتی از موارد کاربرد داربست برای دیگرکارها را به شما مشتریان عزیز توضیح دهیم .

لوله داربست آهنسازان | قیمت مناسب خرید | 09127716460
انبار مجهز لوله‌داربست با موجودی کامل

لوله ها از چه چیزی ساخته میشوند

لوله ها به طور معمول از فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند. نوع فولاد مورد به‌کارگیری به سوی طور معمول فولاد گرم است. در شرایط خاص که خطر کابل های برق به سوی طور مستقیم وجود دارد ، می توان از لوله های رشته ای از الیاف شیشه در ماتریس نایلون یا پلی استر بهره‌گیری کرد. تفاوت اصلی بین فولاد و آلومینیوم وزن آنها است .فولاد تقریباً 3 برابر سنگین تر از آلومینیوم است.

هزینه های اجرای داربست فلز:- ارتفاع نمونه‌ها داربست ۲- حجم انواع داربست ۳- محل نصب انواع داربست ۴- امکان دسترسی به ابزار ( جنس کشی ) , ۵- تغییر فاصله های معیار و عرفی تنوع‌ها داربست ۶- مهاری خور داربست ۷-نوع فعالیت ( داربست زیر بتن … داربست نماسازی ) و … / جهت شکل عمومی هزینه های اجاره داربست ماهیانه می باشد ( یعنی شرکت ها یا کسانی که اجاره می دهند بدون توجه جهت روزهای کاری شما هزینه یک ماه را دریافت می کنند. نحوه محاسبه داربست ها به سوی صورت حجمی محاسبه خواهد شد یعنی با توجه متر مربع فضایی که اشغال نموده است تا ارتفاع مشخصی هزینه مشخصی خواهد داشت و در حالت ارتقا ارتفاع به تناسب به سوی قیمت آن افزوده می شود , معمولا صنف مصالح ساختمانی در هر سال نرخ نامه ای را برای اجرای داربست منتشر می نماید.

فروش ویژه لوله‌داربست با تخفیف‌های استثنایی، بهترین گزینه به منظور پروژه‌های اقتصادی.

مزایای استفاده داربست ؟

از آنجایی که حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد از کل حوادثی که در کارگاه‌های ساختمانی رخ می‌دهد جهت دلیل داربست‌های معیوب و در نتیجه سقوط افراد از ارتفاع است، باید نظارت دقیقی در نصب این سازه‌ها طبق رویه‌های ملاک فرم گیرد. برای بر حداقل رساندن حوادث در محل ساخت و ساز به دلیل داربست معیوب، می توانید از کارشناسان صنعتی مانند آهن سازان به‌کارگیری کنید.

برای ساختمان‌های معمولی کم‌مرتبه، به‌کارگیری از بامبو یا کاسورین‌هایی که با طناب‌های زغالی جهت هم بسته شده‌اند برای این سازه‌ها معمول است، زیرا این کارها ارزان هستند. اما باید بر خاطر داشت که این قطب ها پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید به منظور حدود 6 تا 9 ماه استحکامقدرت خود را از دست می دهند و ممکن است مجبور جهت تعویض شوند. علاوه بر این، اتصالات طناب زغالی باید به حالت دوره ای از نظر سفتی بررسی شوند.

لوله داربست ثابت

اشیاء اساسی داربست

وسایل داربست نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. نمونه‌ها ابزار داربست عبارتند از سرجک داربست، کفشک داربست، مغزی لوله داربست، بست اچ لوله داربست و غیره لوازم داربست با مطلوبیت بالا می‌توانند جهت تولید یک داربست ایمن و پایدار کمک کنند که جهت کارگران اجازه می‌دهد تا به سرعت و کارآمد کار کنند. قیمت لوازم داربست به نسبت قیمت لوله داربست، فراوان ناچیز است اما از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

نصاب لوله داربست

نتیجه گیری:

در پایان کلام با توجه به سوی تنوع وضعیت بازار، قیمت اجاره داربست‌ آهنی نیز در شهر تهران متفاوت است. به منظور دستیابی جهت یک تخمین دقیق از قیمت‌ های نصب و اجاره سازه موقتی داربست فلزی باید بر متغیرهای مختلف توجه کرد. به منظور استعلام قیمت اجاره داربست در تهران میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 2.3

پرسش‌های متداول

سازه ای موقت بنام داربست چه کارایی دارد؟

داربست‌های فلز سازه‌های موقتی هستند که در پروژه‌های اجرایی مختلف مانند پروژه‌های عمرانی یا صنعتی در محل مورد نظر مونتاژ شده و پس از پایان اجرا جهت سادگی از هم باز و جمع آوری می‌شوند. داربست‌ها بهره‌گیری گسترده‌ای در پروژه‌های ‌عمرانی دارند‌. گاهی نقش سایه‌بان یا سازه نگهبان را دارند، گاهی برای اجرای نمای ساختمان‌ها، ساپورت لازم به منظور اکیپ اجرای نما را تامین می‌کنند، و یا در پروژه‌های عمرانی، نظیر ساخت پل‌ها یا خروجی‌های غیرهم‌سطح، طرح تکیه‌گاه قالب‌های بتن را بازی می‌کنند.

ابعاد شاخص داربست چند میلی متر است ؟

قطر خارجی لوله داربست باید در حدود 48.3 میلیمتر با ضخامت اسمی چهار میلی‌متر باشد.

نردبان فلزی داربستی چگونه نگهداری می‌شود؟

ستون فلزی باید در محلی خشک و تمیز نگهداری شود، از ضربه و فشار زیاد جلوگیری شود، و بر صورت دوره‌ای بازبینی و تعمیر شود.

آیا داربست فلزی نیاز بر نگهداری خاصی دارد؟

بله، نردبان فلزی داربستی باید جهت طور منظم به منظور زنگ‌زدگی و آسیب‌دیدگی بررسی شود و در حالت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

مرادی

سلام من از سایت شما حفاظ پنجره سفارش دادم. ممنونم واقعا بابت کیفیت کار و خوش قولی.

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★