لوله داربست آهنی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > نصب-داربست-جنوب-تهران

مقدمه:

داربست یا اسکفولد به سوی سازه‌های موقتی گفته می‌شود که به خاطر حمایت از ساختار اصلی تولید می‌شوند. در علوم مختلف از این سازه‌های موقت بهره‌گیری می‌کنند. ولی در این مقاله منظور ما، داربست‌های ساختمانی است. در ساختمان‌سازی، این داربست‌ها کاربرد فراوانی دارند. مهم‌ترین اثر داربست‌ها در عمران شامل موارد زیر است:حمایت از ترکیب اصلی ساختمون در هنگام ساخت /دسترسی راحت‌تر به مکان‌های سخت و پیچیده در هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان.

قیمت لوله داربست آهنسازان - لوله داربست نقره‌ای درخشا
لوله‌داربست‌های سازگار جهت شرایط سخت محیطی

داربست مثلثی از چه اجزایی تشکیل میشود

داربست مثلثی دارای عرض ثابت ۱۲۰ سانتی متر است که با اتصال بهم منجر بر ایجاد سازه ضدضربه و مستحکم مربع شکل در زیر سقف می شود. این داربست ها وابسته جهت میزان بار سقف جهت فرم مختلفی اجرا می شوند که در بار های سنگین و وزن بالای سقف این فاصله میان آن‌ها کاهش می یابد.

باید در نظر بگیریم که هر چه میزان ارتفاع بیشتر باشد ، انتقال داربست ها جهت مکان مورد نظر کار سختی می باشد و احتیاج جهت نیروی انسانی بیشتری دارد و باعث افزایش قیمت به منظور نصب نردبان فلزی داربستی می شود.

فروش ویژه لوله‌داربست با تخفیف‌های استثنایی، بهترین گزینه به خاطر پروژه‌های اقتصادی.

لیست قیمت اتصالات داربست

فروشگاه آهن سازان متال، فروش نمونه‌ها اتصالات (رابط) لوله داربست را به سوی شکل روزانه از طریق سایت اعلام می نماید. قیمت لوله داربست فلزی معمولا بر اساس ابعاد، ضخامت، جنس مواد، و بازار فلزات تعیین می‌شود. برای دریافت قیمت دقیق، به تامین‌کنندگان معتبر مراجعه کرده و پیشنهادات قیمت را مقایسه کنید. همچنین شما عزیزان می توانید جهت استعلام لحظه ای قیمت اتصالات داربست، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تالیست قیمت براتون ارسال شود.

بست چرخشی : بست‌ها دارای یک قسمت مرکب هستند که به وسیله‌ی پین فولادی به سوی هم متصل می‌شوند. قسمت متصل شده بر هم مقاومت چرخش ۳۶۰ درجه و تحمل فشار تا ۱۰۰۰ کیلوگرم را دارند.بست کمکی یا نگهدارنده :. بست کمکی در زیر بست آهنی و جهت صورت مماس با آن قرار گرفته می‌شود. همجنین از این بست‌ها جهت داربست‌هایی که باید وزن بیشتری را تحمل کنند و داربست‌هایی که جهت صورت معلق و در ارتفاع نصب می‌شوند، به‌کارگیری می‌کنند.

لوله داربست قوی

فاصله ی بین لوله های داربست

فاصله شاخص بین لوله‌های عمودی و افقی داربست نیز بر تعداد لوله داربست مورد نیاز تاثیر می‌گذارد.فاصله بین لوله‌ها باید جهت گونه‌ای باشد که کارگران به سوی راحتی بر تمام قسمت‌های سازه دسترسی داشته باشند. گزینش فاصله سازگار بین لوله‌ها باید با توجه جهت عوامل مختلفی مانند نوع داربست، ارتفاع داربست، بارگذاری و … انجام شود.

لوله داربست: ترکیبی از سبک و ایمنی به خاطر محل‌سکونت

نتیجه گیری:

درپایان ایمنی داربست به منظور ممانعت از حوادث و ضمانت عرصه کاری ایمن به شدت حائز اهمیت است. کارفرمایان با انتخاب نوع شایسته داربست، به‌کارگیری از تجهیزات ایمنی مناسب، پیروی دستورالعمل ایمنی داربست، توجه شیوه‌های کار ایمن و انجام بازرسی و نگهداری منظم، می‌توانند انحطاط‌ها ناشی از کار روی داربست را بر میزان قابل توجهی کاهش دهند. ایمنی عرصه کارگاه ساختمانی مستلزم مشارکت فعال و تعهد کارگران، سرپرستان و مدیران سایت است. با آگاهی از بهترین شیوه‌ها، مقررات و فناوری‌های جدید ایمنی، همه افراد حاضر در کارگاه ساختمانی می‌توانند به سوی فرهنگ ایمنی کمک کنند و بر پیشگیری از حوادث و صدمات در محل کار کمک کنند. شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شکل‌ها لوله داربستی و یا دریافت لیست قیمت لوله داربستی با کارشناسان فروش آهن سازان در ارتباط باشید.

تعداد امتیاز دهندگان: 1
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

کار برد و نوع اتصال داربست معلق شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: ایده آل به منظور سازه هایی که به سوی اجزای مرتفع یا آویزان نیاز دارند. نوع اتصال: به خاطر نصب های آویزان ایمن مدل شده است.

کار برد و نوع اتصال داربست پشتیبانی شده از پایگاه شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: به طور معمول به خاطر پشتیبانی پایه در سازه های مختلف استفاده می شود. نوع اتصال: دارای اتصالات محکم در پایه خود به خاطر ارائه پشتیبانی اساسی.

آیا داربست فلزی قابل تنظیم است؟

بله، پایه فلزی به سوی گونه‌ای نقش شده است که می‌توان آن را بر ارتفاع و عرض مورد نیاز تنظیم کرد و به سوی شکل‌های مختلف درآورد.

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا ستون فلزی زنگ بزند؟

مان زنگ‌زدگی داربست فلزی بستگی به شرایط محیطی دارد، اما لوله‌های گالوانیزه مقاومت بیشتری در برابر زنگ‌زدگی دارند و می‌توانند تا سال‌ها بدون زنگ‌زدگی باقی بمانند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

مرادی

سلام من از سایت شما حفاظ پنجره سفارش دادم. ممنونم واقعا بابت کیفیت کار و خوش قولی.

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★