آسایش خاطر با ستون فلزی :

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > نرده-داربست-چوبی

مقدمه:

جهت طور کلی، علاوه بر حمایت از سازه اصلی در ساختمان‌سازی، جهت کار در جایی که در ارتفاع بیش از 2 متر قرار دارد، جهت داربست نیاز است. این کار ممکن است سنگ کاری ساختمان، نورپردازی نما، نصب بیلبورد و ..باشد.داربست‌سازی مهارت ویژه‌ای می‌خواهد و خیلی مهم است چون چنانچه بر اثر اشتباه فرو بریزد خطرات جانی بسیاری در پی خواهد داشت.

قیمت لوله داربست آهنسازان - لوله داربست سفید اصیل
لوله‌داربست‌های با دوام و مستحکم جهت پروژه‌های صنعتی

داربست چهارپایه گردونه دار

داربست چهارپایه چرخدار ما برای پروژه هایی که نیاز جهت تحرک و انعطاف پذیری دارند مناسب است. این نوع داربست با ترکیب محکم و قابلیت مانور آسان، به منظور کارهای داخلی یا پروژه هایی با فضای محدود ایده آل است. شما در آهن سازان امکان خرید داربست در دسته‌ها مختلفی را باارزان ترین قیمت میتوانید خرید کنید.

اصطلاح داربست عموماً به منظور سازه‌های موقتی که جهت پشتیبانی از قالب‌های بتنی به‌کارگیری می‌شود یا بیشتر برای حمایت از کارگران در طول ساخت و ساز (آجرکاری، گچ‌کاری، و رنگ‌آمیزی یا نوسازی یا رنگ‌آمیزی سازه‌ها و غیره) به‌کارگیری می‌شود. تحت مقررات ایمنی در سایت های ساختمانی قرار دارد و استانداردهایی به منظور چیدمان و به‌کارگیری از آن تجویز شده است. مثلا؛ هنگامی که فردی در معرض سقوط از ارتفاع بیش از ۲ متر است، باید یک نرده محافظ تا ارتفاع ۱ متر و همچنین 1 تخته پنجه حداقل ۲۰۰ میلی متر بالاتر از سکو در نظر گرفته شود. این سازه در اطراف ساختمان ساخته می شود و در ساختمون های چند طبقه باید در ارتفاعات فراوان زیاد مونتاژ شود.

تجهیزات کامل و به‌روز برای نصب و به‌کارگیری از لوله‌داربست، تضمین کننده ایمنی و کارایی.

مزایای داربست های مدل چکشی ستاره ای

سهولت و سرعت در باز و بسته شدن و عدم نیاز بر آچار جهت بستن اتصالات / قابل توسعه در پلان و در ارتفاع بدون محدودیت / نیاز بر مهاربندی در ارتفاع‌های زیاد / قابل به‌کارگیری در داربست‌ بندی نمای ساختمان‌ها و یا تأسیسات پالایشگاهی و غیره / باربری زیاد در کفراژ بندی دالهای بتنی /عدم نیاز به سوی کارگر ماهر داربست بند و مونتاژ قطعات توسط کارگر ساده /سهولت در جابجایی و انتقال آن جهت دلیل سبک بودن قطعات.

تمام داربست ها باید جهت درستی بندکشی شوند تا جهت صورت جانبی از دیوار دور نشوند. بر طور مشابه، باید از نظر طولی نیز پایدار باشد./کارگران نباید زیر این سازه‌ها کار کنند./نباید اجازه داد کامیون ها به سوی داربست نزدیک شوند./نردبان های ایمن جهت بالا رفتن از این سازه‌ها باید فراهم شود./در صورتی که ارتفاع بیش از ۲ متر باشد، به منظور داربست باید گارد ریل در نظر گرفته شود.

نردبان فلزی داربستی شرق تهران

عوامل مختلفی در محاسبه تعداد لوله‌های داربست

از میان متراژ داربست، ارتفاع داربست، نوع داربست، فاصله بین لوله‌ها و بارگذاری. مساحت کل سازه یا فضایی که نیاز به سوی داربست‌بندی دارد اولین پارامتری است که بر تعداد لوله داربست تاثیر می‌گذارد. دومین پارامتر ارتفاعی است که داربست باید به آن برسد. قطعاً تعداد لوله داربست‌هایی که به منظور یک ساختمان 5 طبقه مورد نیاز است، کمتر از تعدادی است که برای یک بنا هشت طبقه لازم است. نوع داربست (ثابت، متحرک، معلق و …) نیز بر تعداد لوله داربست تاثیر می‌گذارد.

اجاره نردبان فلزی داربستی شمال تهران

نتیجه گیری:

ودر انتها ما افتخار می کنیم که بگوییم ما 1 شرکت فولادی با به‌کارگیری از پایه فلزی هستیم زیرا این ما را قادر می سازد داربست های کارآمد ، سازگار با محیط زیست و از همه مهمتر ایمن را در مشاغل از هر اندازه مختلف ارائه دهیم.شما می توانید با تماس‌ گیری با گروه داربست آهن سازان از لیست قیمت ها به سوی صورت دقیق آگاهی کسب فرمایید.

تعداد امتیاز دهندگان: 5
میانگین امتیاز: 4.4

پرسش‌های متداول

کار برد و نوع اتصال داربست مثلثی شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: بر طور گسترده به منظور طرح همه کاره آن بهره‌گیری می شود. نوع اتصال: دارای انتهای ستاره‌ای شکل است که اتصالات قوی را فراهم می‌کند..

ضخامت شایسته داربست چه تاثیری دارد ؟

در اصل، توجه جهت ضخامت لوله های داربست در هنگام بهره‌گیری از آنها به شدت برجسته است. این به سوی طور مستقیم بر فاصله بین لوله ها و ظرفیت تحمل بار ساختاری تأثیر می گذارد. بنابراین، یکی از ملاحظات حیاتی در انتخاب لوله های داربست به خاطر نصب، ضخامت و ترکیب ساختاری این لوله ها است.

ستون فلزی چه مزایایی دارد؟

داربست فلزی ضدضربه و پایدار است، نصب و جمع‌آوری سریع و آسانی دارد، و در برابر شرایط آب و هوایی مستحکم است.

آیا پایه فلزی قابل بازیافت است؟

بله، لوله‌های آهن مورد به‌کارگیری در داربست‌ها قابل بازیافت هستند و می‌توانند مجدداً در صنایع مختلف بهره‌گیری شوند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★