ستون فلزی ضدضربه :

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > لوله-داربست-یک-گل-مدرن

مقدمه:

جهت طور کلی، علاوه بر حمایت از سازه اصلی در ساختمان‌سازی، جهت کار در جایی که در ارتفاع بیش از یک متر قرار دارد، جهت داربست نیاز است. این کار ممکن موجود نماکاری ساختمان، نورپردازی نما، نصب بیلبورد و ..باشد.داربست‌سازی مهارت ویژه‌ای می‌خواهد و فراوان مهم هست چون در صورتی که بر اثر غلط فرو بریزد خطرات جانی بسیاری در پی خواهد داشت.

محافظ داربست داربست جدید و ارزان | ارزش ویژگی | مدل ها  لوله داربست | 09127716460
حفاظ‌های داربست سفارشی ما، دقیقاً با نیازهای شما مطابقت دارند.

کاربردهای ستون فلزی

پایه فلزی می تواند کمک بسیار زیادی جهت اجرای هر چه بهتر این امور اساسی کند که بر تعدادی از آن اشاره می کنیم . معمولا در ایام محرم و فاطمیه و همچنین در تمامی جشن ها و مناسبت ها داربست ارزان ترین و سریع ترین سازه ای هست که مورد استفاده شما عزیزان می باشد . اجرای استیج برای مناسبت ها , سازه ای خواص جهت اجرای تئاتر های خیابانی , ایستگاههای صلواتی و همچنین تابلوهای تبلیغاتی مواردی از بهره بردای شما عزیزان می باشد .

به شرطی که داربست استعداد مهار شدن به سوی ساختمون را نداشته باشد خصوصا در مکان هایی که دارای بیشترین ارتفاع هستند نیازمند زمان به منظور مونتاژ آن کفراژ هستند. پس هزینه ی برپاکردن داربست افزایش پیدا می کند.توجه داشته باشید که با افزایش ارزش لوله داربست (افزایش 50 درصدی ارزش لوله و اتصالات)، حقوق نیروی کار، هزینه های رفع عیب خودرو، بهاء سوخت و هزینه های جانبی، قیمت کرایه نردبان فلزی داربستی در سال 99 نسبت بر سال 98 افزایش خواهد یافت.

لوله‌داربست مستحکم و بادوام، ایده‌آل جهت مونتاژ داربست‌های موقت و دائمی با بهره بردای از فن آوری پیشرفته.

ساختار داربست تکی

ردیفی از لوله های عمودی، جهت موازات دیوار در حال ساخت به طور محکم در زمین ثابت می شوند. آنها در ارتفاع حدود 2 تا 2.5 متر قرار می گیرند. بست ها، ردیفی از لوله های افقی، با اندازه هایی در حدود 1.2 متر تا 1.5 متر از دیوار رابه هم متصل می کنند. در نهایت، لوله های افقی از 1 شکاف در دیوار خارج می شوند و به سوی یک انتهای تخته ها ثابت می شوند. آنها در حدود 1.2 متر تا 1.5 متر قرار می گیرند.

برای ساختمان‌های معمولی کم‌مرتبه، استفاده از بامبو یا کاسورین‌هایی که با طناب‌های زغالی بر هم بسته شده‌اند جهت این سازه‌ها معمول است، زیرا این کارها ارزان هستند. اما باید جهت خاطر داشت که این قطب ها پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جهت حدود شش تا 9 ماه مقاومت خود را از دست می دهند و ممکن است مجبور به تعویض شوند. علاوه بر این، اتصالات طناب زغالی باید جهت صورت دوره ای از نظر سفتی بررسی شوند.

هزینه فروش داربست

محکمی لوله های داربست

لوله‌های داربست 1 ابزار ضروری به خاطر بسیاری از صنایع به عنوان یکی از ساخت و ساز هستند. آن‌ها در برنامه‌های مختلف دیگری مانند صحنه سازی رویداد و تولید فیلم نیز بهره بردای می‌شوند. لوله‌های داربست از مواد محکم و بادوام مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. این، آن‌ها را به منظور تحمل بارهای سنگین و تحمل وضعیت آب و هوایی سخت ایده آل می‌کند. لوله‌های داربست به راحتی جمع آوری و جدا می‌شوند. این امر آن‌ها را به سوی موردی عملی و کارآمد برای سازه‌های داربست موقت تبدیل می‌کند.

داربست جنوب تهران

نتیجه گیری:

ختم کلام در آهن سازان ، ما متعهد به سوی ایمنی هستیم و تمام داربست‌های اجاره‌ای ما با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی مطابقت دارد. یک برنامه ایمنی جامع داریم که بر اساس بهترین تکنیک های صنف و آخرین استانداردهای ایمنی مورد تایید در تهران است. برنامه ایمنی ما شامل آموزش مداوم جهت کارکنان و همچنین ممیزی ها و بازرسی های ایمنی مناسب به منظور اطمینان از ایمن و قابل اعتماد بودن راه حل های داربست ما است.

تعداد امتیاز دهندگان: 5
میانگین امتیاز: 3.6

پرسش‌های متداول

کار برد و نوع اتصال داربست معلق شکل را بیان کنید ؟

کاربرد: ایده آل به خاطر سازه هایی که به اجزای مرتفع یا آویزان نیاز دارند. نوع اتصال: به خاطر مونتاژ های آویزان ایمن طراحی شده است.

انتخاب لوله متناسب به سوی چه صورت هست ؟

مونتاژ داربست نباید از لوله‌های خم کاری شده با حرارت یا برش داده شده بهره بردای شود.

داربست فلزی چیست؟

ستون فلزی یک سازه موقت ساخته شده از لوله‌ها و بست‌های آهنی است که به منظور دسترسی به نقاط بلند و مشکل در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود.

آیا می‌توان از ستون فلزی در پروژه‌های داخلی استفاده کرد؟

بله، داربست فلزی به منظور پروژه‌های داخلی شبیه تعمیرات و نگهداری سقف‌ها و دیوارها نیز قابل استفاده است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★