کاربرد داربست فلزی

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > لوله-داربست-جذاب

مقدمه:

این نوع داربست‌ها را در موقع ساخت ساختمان به وفور دیده‌ایم. این داربست‌ها را اطراف بخش‌هایی مانند دیوارها نصب می‌کنند تا از ریختن آن‌ها ممانعت کنند. علاوه بر این، کارگران هم می‌توانند برای دسترسی جهت ارتفاع خاصی، از این داربست‌ها کاربرد کنند. داربست‌های فلز از میله‌های فولادی بر قطر ۴.۸ میلمتر تشکیل شده‌اند. اصطلاحاً به آن‌ها لوله‌های ۵ میلیمتری گفته می‌شود. لوله‌های ۶ متری یا ۳ متری، قالب و بست اجزای تشکیل‌دهنده ستون فلزی هستند.

خرید لوله و داربست فولادی از آهنسازان | 09127716460
لوله‌داربست‌های محکم و با مطلوبیت

کاربرد داربست فلزی :

داربست فلزی بر گونه ای تولید شده است که قابل بهره‌گیری مجدد باشد و از خطوط ایمنی نیز بهره‌گیری می شود. در مکان هایی که کارگران کار می کنند برای پیشگیری ازبرق گرفتگی آن مکان را جهت فرم کامل عایق بندی می کنند. کارگران هنگام کار کردن با داربست فلزی باید تمام قطعات شل شده را بر طور مداوم بررسی کنند. تمام وسایل ایمنی باید در ارتفاعات ممتاز پوشیده شود.

از پایه فلزی در هنگام ساخت ، نگهداری و تعمیر به‌کارگیری می شود. ستون فلزی به کارگران اجازه می دهد تا به سوی مکانهای بلند و دور هر عمارت دسترسی داشته باشند.داربست های آهنی بسته به سوی پروژه موجود می توانند اشکال مختلفی داشته باشند.داربست ساپورت متداول ترین نوع داربست است. از ابتدا ساخته شده است و اغلب در بیشتر سایتهای ساختمانی دیده می شود. این آسانترین ، راحت ترین ، ایمن ترین و مقرون به سوی صرفه ترین ساختار داربست است.داربست های معلق جهت طور معمول از سقف منزل معلق می شوند. این گزینه خوبی به منظور شرایطی است که امکان ساخت پایه وجود ندارد ، یا شرایط دسترسی جهت سطوح بالایی فضای بسیار کم است.

تامین سریع و به‌موقع لوله‌داربست، کاهش زمان توقف پروژه و ارتقا  بهره‌وری.

داربست تکی

داربست تکی که جهت داربست لایه آجری نیز معروف است، اغلب در آجرکاری استفاده می شود. این داربست به عنوان یکی از ابتدایی ترین مدل ها داربست مورد کاربرد در ساخت و ساز در نظر گرفته می شود و از یک چارچوب , لوله های استاندارد، کفشک ها و بست ها تشکیل شده است که در فاصله ی حدود 1.2 متر جهت دیوار متصل می شود.

جهت کارهای داخلی استفاده می شود و شامل یک قفس ساده است که بر روی چهار عمودی تکیه می کند که کارگران می توانند از آن کار کنند. کشویی است و به راحتی از مکانی بر مکان دیگر جابه جا می شود.

اجاره لوله داربست

ابزار مهم داربست

ابزار داربست نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انواع وسایل داربست عبارتند از سرجک داربست، کفشک داربست، مغزی لوله داربست، بست اچ لوله داربست و غیره اشیاء داربست با اصالت بالا می‌توانند به سوی ایجاد 1 داربست ایمن و پایدار کمک کنند که به کارگران اجازه می‌دهد تا بر سرعت و کارآمد کار کنند. قیمت لوازم داربست جهت نسبت قیمت لوله داربست، بسیار ناچیز است اما از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

داربست نمایشگاه

نتیجه گیری:

در پایان کلام با توجه به تنوع وضعیت بازار، قیمت اجاره داربست‌ فلز نیز در شهر تهران متفاوت است. جهت دستیابی به سوی یک تخمین دقیق از قیمت‌ های نصب و اجاره سازه موقتی نردبان فلزی داربستی باید به سوی متغیرهای مختلف توجه کرد. به منظور استعلام قیمت اجاره داربست در تهران میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

تعداد امتیاز دهندگان: 7
میانگین امتیاز: 4.7

پرسش‌های متداول

سازه ای موقت بنام داربست چه کارایی دارد؟

داربست‌های آهن سازه‌های موقتی هستند که در پروژه‌های اجرایی مختلف مانند پروژه‌های عمرانی یا صنعتی در محل مورد نظر مونتاژ شده و پس از پایان اجرا جهت سادگی از هم باز و جمع آوری می‌شوند. داربست‌ها به‌کارگیری گسترده‌ای در پروژه‌های ‌عمرانی دارند‌. گاهی اثر سایه‌بان یا سازه نگهبان را دارند، گاهی به خاطر اجرای نمای ساختمان‌ها، ساپورت لازم جهت اکیپ اجرای نما را تامین می‌کنند، و یا در پروژه‌های عمرانی، نظیر ساخت پل‌ها یا خروجی‌های غیرهم‌سطح، طرح تکیه‌گاه قالب‌های بتن را بازی می‌کنند.

انتخاب لوله متناسب جهت چه فرم است ؟

نصب داربست نباید از لوله‌های خم کاری شده با حرارت یا برش داده شده کاربرد شود.

نصب پایه فلزی چقدر طول می‌کشد؟

زمان نصب ستون فلزی بستگی بر پیچیدگی و اندازه پروژه دارد، اما در اکثر موارد نصب آن نسبت بر سایر مدل ها داربست سریع‌تر انجام می‌شود.

آیا نردبان فلزی داربستی به منظور پروژه‌های بلند مرتبه شایسته است؟

بله، پایه فلزی به سوی دلیل صلابت و پایداری بالا جهت پروژه‌های بلند مرتبه و ساختمان‌های چند طبقه بسیار مقتضی است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★