پایه فلزی زود بست چیست

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > لوله-داربست-جدید

مقدمه:

داربست یا اسکفولد جهت سازه‌های موقتی گفته می‌شود که برای حمایت از ساختار اصلی ایجاد می‌شوند. در علوم مختلف از این سازه‌های موقت کاربرد می‌کنند. ولی در این مقاله منظور ما، داربست‌های ساختمانی است. در ساختمان‌سازی، این داربست‌ها کاربرد فراوانی دارند. مهم‌ترین طرح داربست‌ها در عمران شامل موارد زیر است:حمایت از چیدمان اصلی منزل در هنگام ساخت /دسترسی راحت‌تر به سوی مکان‌های سخت و مشکل در هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان.

خرید لوله و داربست فولادی از آهنسازان | 09127716460
انبار مجهز لوله‌داربست با موجودی کامل

کفراژبندی چیست وچه کاررایی دارد؟

کفراژ نوعی متفاوت از نصب داربست است که موارد به‌کارگیری بالایی دارد که در نظر داریم بر تعدادی از این موارد اشاره داشته باشیم . معمولا عمارت هایی که نصب سازه آهن آن بیش از ۳۰ متر می باشد احتیاج دارد سازه ای پشت آن نصب شود تا از خطرات احتمال مثل چپ شدن داربست و لرزش های داربست ممانعت شود و باعث مهار کامل سازه می شود .

یکی از مشهود کاربرد از داربست فلزی این است که ماده ای سازگار با عرصه زیست است.در حالی که چوب نتیجه مستقیم جنگل زدایی است ، صنعت فولاد با کمترین انرژی از انرژی اولیه بهره‌گیری می کند ، منابع غیر قابل تجدید را ذخیره می کند و جریان زباله را فضای خیلی کم می کند.پس نردبان فلزی داربستی از همه نظر به خاطر ساخت و ساز ساختمانی و پروژه های بزرگ راه حلی شایسته و به سوی صرفه می باشد.ما افتخار می کنیم که بگوییم ما 1 شرکت فولادی با استفاده از داربست فلزی هستیم زیرا این ما را قادر می سازد داربست های کارآمد ، سازگار با محیط زیست و از همه مهمتر ایمن را در مشاغل از هر اندازه مختلف ارائه دهیم.شما می توانید با ارتباط با گروه داربست آهن سازان از لیست قیمت ها به سوی شکل دقیق آگاهی کسب فرمایید.

لوله‌داربست گالوانیزه قوی در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، اطمینان کننده ایمنی و طول عمر پروژه‌های ساختمانی.

مزایای استفاده داربست ؟

از آنجایی که حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد از کل حوادثی که در کارگاه‌های ساختمانی رخ می‌دهد بر دلیل داربست‌های معیوب و در نتیجه سقوط افراد از ارتفاع است، باید نظارت دقیقی در نصب این سازه‌ها طبق رویه‌های اصولی صورت گیرد. به خاطر به سوی حداقل رساندن حوادث در محل ساخت و ساز جهت دلیل داربست معیوب، می توانید از کارشناسان صنعتی مانند آهن سازان استفاده کنید.

بست کلاهکی در زمان اجرای سقف‌ها به کار شما می‌آیند. از این بست در قسمت بالایی ستون یا عمودی بهره‌گیری می‌شود. بست کلاهکی در داربست‌های مسقف یا آن‌هایی که جهت چادر نیاز دارند نیز استفاده می‌شود. وزن بست کلاهکی حدود ۶۸۰ گرم است که جهت وسیله‌ی 1 پیچ محکم می‌شود. این بست نوع دیگری هم دارد که قابل تنظیم و چرخش است.

قیمت فروش پایه فلزی

ترکیب داربست آهنی

داربست‌ها از لوله‌های ۳ تا ۶ متری از جنس فلز ساخته می‌شوند. لوله‌های داربست در 2 نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند که در شرایط وزنی مختلف می‌توان از نوع مناسب استفاده کرد. اتصال این لوله‌ها جهت هم نیز توسط بست‌های ویژه‌ای انجام می‌شود که هر کدام مدل ها مختلفی دارند. متداول‌ترین سایز لوله‌های داربست ۱۱ اینچ یا نمره ۵ است و بیشترین ضخامتی که از لوله‌های داربستی بهره‌گیری می‌شود، ۲.۵ و ۲ میلی‌متری می‌باشد.

فروش داربست فلزی غرب تهران

نتیجه گیری:

و درنهایت باید گفت که داربست باید توانایی تحمل چهار برابر وزن خود را داشته باشد.بین پایه‌های نردبان حداکثر فاصله 30 سانتی‌متر باشد.سکوها باید جهت وسیله گاردریل یا نرده‌های حفاظتی مجهز شوند. . قیمت داربست آهنی / لوله مانیسمان، قیمت لوله درزدار و... در آهن سازان طبق قیمت تعیین شده روز کارخانه است. با آهن سازان لوله فولادی مدنظر خود را بخرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 2
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

صنایع آهن آهن سازان چه خدماتی ارائه میدهد ؟

فروش اشیاء داربست (لوله،بست و اتصالات) / اجرای داربست نما توسط کادر حرفه ای / انجام کلیه امورو خدمات داربستی / نصب داربست های متفرقه

ضخامت شایسته داربست چه تاثیری دارد ؟

در اصل، توجه جهت ضخامت لوله های داربست در هنگام بهره‌گیری از آنها فراوان اساسی است. این به سوی طور مستقیم بر فاصله بین لوله ها و ظرفیت تحمل بار ساختاری تأثیر می گذارد. بنابراین، یکی از ملاحظات حیاتی در گزینش لوله های داربست به خاطر نصب، ضخامت و ترکیب ساختاری این لوله ها است.

نردبان فلزی داربستی چیست؟

ستون فلزی 1 سازه موقت ساخته شده از لوله‌ها و بست‌های آهن است که به خاطر دسترسی بر نقاط بلند و سخت در پروژه‌های ساختمانی به‌کارگیری می‌شود.

آیا پایه فلزی جهت پروژه‌های بلند مرتبه سازگار است؟

بله، داربست فلزی به دلیل مقاومت و پایداری بالا به خاطر پروژه‌های بلند مرتبه و ساختمان‌های چند طبقه فراوان مناسب است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

اکبری

سلام من از امل از آهنسازان خرید کردم بسیار راضی بودم و خوش قول بودن

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆