سازه ای قوی بر نام داربست فلزی:

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > لوله-داربست-با-مرغوبیت-

مقدمه:

پایه فلزی همانطور که از نامش مشخص است، سازه ای است که از فلز ساخته می شود. این داربست ها بسته جهت مکانی که قرار است از آن به‌کارگیری شود، به سوی 2 دسته نردبان فلزی داربستی بلدن و پایه فلزی کوتاه تقسیم می شوند. یعنی در واقع برخی از آنها برای کاربرد از ساختمان های بلند کاربرد میشوند و برخی دیگر در ساختمان هایی با ارتفاع کمتر کاربرد دارد.

لوله داربست آهنسازان | بهترین قیمت | 09127716460
انبار بزرگ لوله‌داربست برای تامین پروژه‌ها

مدل ها داربست های موجود

داربست ها با توجه جهت چیدمان و کاربرد های متنوع خود شامل نمونه‌ها مختلفی هستند که هر یک از آن ها وظایف و کاربرهای مختص بر خود را دارند ، که در زیر 5 نوع داربست های مربوط به سوی صنعت ساختمان سازی را معرفی می نماییم داربست چوبی/ نردبان فلزی داربستی / داربست خرپا/ داربست معلق/ داربست پایه دار.

هزینه های اجرای داربست فلز:- ارتفاع مدل ها داربست ۲- حجم شکل‌ها داربست ۳- محل نصب شکل‌ها داربست ۴- امکان دسترسی جهت وسایل ( جنس کشی ) , ۵- تغییر فاصله های نُرم و عرفی انواع داربست ۶- مهاری خور داربست ۷-نوع فعالیت ( داربست زیر بتن … داربست نماسازی ) و … / به سوی شکل عمومی هزینه های اجاره داربست ماهیانه می باشد ( یعنی شرکت ها یا کسانی که اجاره می دهند بدون توجه به روزهای کاری شما هزینه 1 ماه را دریافت می کنند. نحوه محاسبه داربست ها جهت حالت حجمی محاسبه خواهد شد یعنی با توجه متر مربع فضایی که اشغال نموده است تا ارتفاع مشخصی هزینه مشخصی خواهد داشت و در شکل افزایش ارتفاع به تناسب به سوی قیمت آن افزوده می شود , معمولا صنف مصالح ساختمانی در هر سال نرخ نامه ای را جهت اجرای داربست منتشر می نماید.

قیمت شایسته و مرغوبیت  برتر لوله‌داربست، اطمینان از ایمنی و بهره‌وری در تمامی مراحل ساخت و ساز.

مزایای داربست های مدل چکشی ستاره ای

سهولت و سرعت در باز و بسته شدن و عدم نیاز بر آچار جهت بستن اتصالات / قابل توسعه در پلان و در ارتفاع بدون محدودیت / نیاز بر مهاربندی در ارتفاع‌های زیاد / قابل استفاده در داربست‌ بندی نمای ساختمان‌ها و یا تأسیسات پالایشگاهی و غیره / باربری زیاد در کفراژ بندی دالهای بتنی /عدم نیاز بر کارگر ماهر داربست بند و مونتاژ قطعات توسط کارگر ساده /سهولت در جابجایی و انتقال آن به دلیل سبک بودن قطعات.

این نوع داربست بیشتر جهت آجرکاری بهره‌گیری می شود و از یک ردیف بیرونی عمودی (به نام استاندارد) تشکیل شده است که اعضای طولی در سطوح مختلف کار جهت آن بسته می شوند. اعضای متقاطع (putlogs) در انتهای بیرونی جهت استانداردها بسته می شوند و بر روی دیوارهای در حال ساخت داخل قرار می گیرند. پلت فرم بر روی putlog ها انجام می شود.

داربست جنوب تهران

تعداد لوله داربست آهنی

هر چه متراژ داربست بیشتر باشد، به تعداد لوله‌های بیشتری هم نیاز خواهید داشت. محاسبه دقیق تعداد لوله‌های داربست قبل از شروع کار، از چند جهت حائز اهمیت است :جلوگیری از اتلاف هزینه: خرید لوله‌های اضافی، هزینه‌های شما را ارتقا می‌دهد. تأمین لوله‌های کافی: کمبود لوله در حین کار، می‌تواند روند پروژه را با مشکل مواجه کند. ایمنی: به‌کارگیری از تعداد سازگار لوله‌ها، مقاومت و پایداری داربست را اطمینان می‌کند و از بروز حوادث ناگوار ممانعت می‌کند.

نصب داربست غرب تهران

نتیجه گیری:

در نتیجه آهن سازان خدمات اجاره و نصب داربست در تهران را بر شما عزیزان با بالاترین مرغوبیت ممکن ارائه می‌دهد. این خدمات شامل اجاره داربست‌های مختلف جهت استفاده در مدت دلخواه و نصب این سازه در محل مورد نظر است. خدمات اجاره داربست شامل اجاره داربست‌های اصولی و سفارشی است.

تعداد امتیاز دهندگان: 5
میانگین امتیاز: 4.0

پرسش‌های متداول

صنایع آهن آهن سازان چه خدماتی ارائه میدهد ؟

فروش اشیاء داربست (لوله،بست و اتصالات) / اجرای داربست نما توسط کادر حرفه ای / انجام کلیه امورو خدمات داربستی / نصب داربست های متفرقه

فواصل استاندارد چند سانتی متر است ؟

فاصله معیار به منظور عرض سکو بایستی در حدود 70 الی 160 سانتی‌متر باشد.

پایه فلزی چه مزایایی دارد؟

داربست فلزی مستحکم و پایدار است، نصب و جمع‌آوری سریع و آسانی دارد، و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است.

ستون فلزی چه تفاوتی با داربست چوبی دارد؟

داربست فلزی مقاوم‌تر و پایدارتر از داربست چوبی است، نصب و جمع‌آوری سریع‌تری دارد و نسبت جهت شرایط آب و هوایی مقاوم‌تر است.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆