کاربرد داربست فلزی

صنایع فلزی ایران سازه > مقالات > darbast > قیمت-نصب-ستون-فلزی

مقدمه:

ستون فلزی همانطور که از نامش مشخص است، سازه ای است که از فلز ساخته می شود. این داربست ها بسته به مکانی که قرار است از آن کاربرد شود، بر یک دسته داربست فلزی بلدن و داربست فلزی کوتاه تقسیم می شوند. یعنی در واقع برخی از آنها جهت به‌کارگیری از ساختمان های بلند به‌کارگیری میشوند و برخی دیگر در عمارت هایی با ارتفاع کمتر کاربرد دارد.

حفاظ داربست با طرح ستاره ای در آهنسازان | 09127716460
نصب حرفه‌ای لوله‌داربست در پروژه ساختمانی

کفراژبندی چیست وچه کاررایی دارد؟

کفراژ نوعی متفاوت از نصب داربست است که موارد به‌کارگیری بالایی دارد که در نظر داریم جهت تعدادی از این موارد اشاره داشته باشیم . معمولا عمارت هایی که نصب سازه فلز آن بیش از ۳۰ متر می باشد احتیاج دارد سازه ای پشت آن نصب شود تا از مخاطرات احتمال مثل چپ شدن داربست و لرزش های داربست ممانعت شود و باعث مهار کامل سازه می شود .

یکی از مشهود به‌کارگیری از پایه فلزی این است که ماده ای سازگار با عرصه زیست است.در حالی که چوب نتیجه مستقیم جنگل زدایی است ، صنعت فولاد با کمترین انرژی از انرژی اولیه بهره‌گیری می کند ، منابع غیر قابل تجدید را ذخیره می کند و جریان زباله را فضای خیلی کم می کند.پس ستون فلزی از همه نظر به خاطر ساخت و ساز ساختمانی و پروژه های بزرگ راه حلی شایسته و بر صرفه می باشد.ما افتخار می کنیم که بگوییم ما 1 شرکت فولادی با بهره‌گیری از ستون فلزی هستیم زیرا این ما را قادر می سازد داربست های کارآمد ، سازگار با ناحیه زیست و از همه مهمتر ایمن را در مشاغل از هر اندازه مختلف ارائه دهیم.شما می توانید با برقراری ارتباط با گروه داربست آهن سازان از لیست قیمت ها به صورت دقیق آگاهی کسب فرمایید.

لوله‌داربست با مقاومت بالا، مناسب جهت ساختارهای پیچیده و پروژه‌های ساختمانی بزرگ.

ساختار داربست دوبل

ردیف اول لوله های قاعده در نزدیکی دیوار در فاصله 20 تا 30 سانتی متر قرار می گیرد. از طرف دیگر، ردیف دوم لوله ها کمی دورتر از دیوارها در حدود 1.5 متر ثابت شده است. با کمک هر یک فریم، لوله های افقی ها در جای خود قرار می گیرند.برای پایداری بیشتر داربست دوتایی، ترانسورم ها – مقاطع پشتیبان افقی – بر روی تخته ها قرار می گیرند.

برای ساخت قسمت بالایی یک عمارت مسکونی بلند، داربست های کنسولی، داربست های ناخواسته را در سطوح پایین حذف می کند و فضا را جهت وسایل نقلیه و غیره آزاد نگه می دارد. شبیه داربست دوتایی است، با این تفاوت که در زیرین توسط یک پایه نگهدارنده نگهدارنده می شود.

اجاره پایه فلزی

عوامل مختلفی در محاسبه تعداد لوله‌های داربست

از میان متراژ داربست، ارتفاع داربست، نوع داربست، فاصله بین لوله‌ها و بارگذاری. مساحت کل سازه یا فضایی که نیاز به سوی داربست‌بندی دارد اولین پارامتری است که بر تعداد لوله داربست تاثیر می‌گذارد. دومین پارامتر ارتفاعی است که داربست باید به آن برسد. قطعاً تعداد لوله داربست‌هایی که به خاطر یک ساختمان 5 طبقه مورد نیاز است، کمتر از تعدادی است که به خاطر 1 ساختمون هشت طبقه لازم است. نوع داربست (ثابت، متحرک، معلق و …) نیز بر تعداد لوله داربست تاثیر می‌گذارد.

داربست مطمئن پایدار

نتیجه گیری:

سخن پایانی ما تیمی از متخصصان به شدت ماهر داریم که می توانند در برنامه ریزی و اجرای راه حل های داربست کمک کنند. تیم ما دانش و تخصص به منظور طراحی و اجرای راه حل های سفارشی داربست که ایمن، کارآمد و مقرون به سوی صرفه هستند را دارد.

تعداد امتیاز دهندگان: 3
میانگین امتیاز: 5.0

پرسش‌های متداول

زیاد بودن طول عمر نردبان فلزی داربستی بر چه دلیل است ؟

فولاد تا کنون یکی از مستحکم ترین و محکم ترین متریال به خاطر داربست است که بستری ایمن و ثابت برای کار را فراهم می کند. فولاد و فلز خیلی بادوام است و می تواند در برابر آب و هوای سخت شامل بارش باران شدید ، طوفان و برف مقاومت کند.

اندازه استانداردهای فنی داربست چند میلی متر است ؟

قطر خارجی لوله داربست باید در حدود 48.3 میلیمتر با ضخامت اسمی چهار میلی‌متر باشد.

آیا داربست فلزی به خاطر پروژه‌های بلندمدت شایسته است؟

بله، ستون فلزی به سوی دلیل مقاومت و پایداری بالا برای پروژه‌های بلندمدت بسیار مناسب است و می‌تواند در شرایط مختلف محیطی عملکرد خوبی داشته باشد.

آیا داربست فلزی قابل بازیافت است؟

بله، لوله‌های فلز مورد به‌کارگیری در داربست‌ها قابل بازیافت هستند و می‌توانند مجدداً در صنایع مختلف بهره‌گیری شوند.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم مقدسی

حفاظ آکاردئونی که تحویل من داده شد از جنس و رنگ با کیفیتی برخوردار بود که همسایهامون هم شماره شما را از من خواستند برای سفارش

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

حسین محمدی

از خرید حفاظ درب آکاردئونی از ahansazan کاملاً راضی‌ام، تحویل سریع و قیمت مناسب.

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★