اتصال یا رابط لوله ‌داربست چیست؟

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > اجاره-پایه-فلزی-شرق-تهران

مقدمه:

داربست مثلثی دارای عرض ثابت ۱۲۰ سانتی متر است که با اتصال بهم منجر به تولید سازه قوی و مستحکم مربع شکل در زیر سقف می شود. این داربست ها وابسته به سوی میزان بار سقف به فرم مختلفی اجرا می شوند که در بار های سنگین و وزن بالای سقف این فاصله میان آن‌ها کاهش می یابد.

شکل‌ها لوله داربست جدید با بهترین قیمت | محافظ محافظ داربست | آهنسازان | 09127716460
لوله‌داربست‌های مقتضی جهت شرایط سخت محیطی

کفراژبندی چیست وچه کاررایی دارد؟

کفراژ نوعی متفاوت از نصب داربست است که موارد کاربرد بالایی دارد که در نظر داریم جهت تعدادی از این موارد اشاره داشته باشیم . معمولا بنا هایی که نصب سازه آهنی آن بیش از ۳۰ متر می باشد احتیاج دارد سازه ای پشت آن نصب شود تا از خطرات احتمال مثل چپ شدن داربست و لرزش های داربست ممانعت شود و باعث مهار کامل سازه می شود .

قیمت نصب پایه فلزی برای هر نما جهت شکل جداگانه و تک تک محاسبه می شود یعنی اگر شما بخواهید سمت های مختلف ساختمون خود را داربست بزنید، قیمت ارائه شده جهت هر سمت جدا حساب خواهد شد حمل و نقل قیمت نصب داربست جهت نمای ساختمون معمولا نسبت حیاط پشتی یا پاسیو هزینه کمتی را شامل می شود. علت آن انتقال و حمل داربست بستگی دارد که بر دلیل دشواری قیمت آن ارتقا می یابد.

لوله‌داربست با اصالت بالا، شایسته جهت تمامی پروژه‌های ساختمانی، تضمین کننده ایمنی و استحکامقدرت در ساخت و ساز.

ساختار داربست دوبل

ردیف اول لوله های استانداردهای فنی در نزدیکی دیوار در فاصله 20 تا 30 سانتی متر قرار می گیرد. از طرف دیگر، ردیف دوم لوله ها کمی دورتر از دیوارها در حدود 1.5 متر ثابت شده است. با کمک هر یک فریم، لوله های افقی ها در جای خود قرار می گیرند.برای دوام بیشتر داربست دوتایی، ترانسورم ها – مقاطع پشتیبان افقی – بر روی تخته ها قرار می گیرند.

این‌ها سازه‌هایی هستند که با کاربرد از طناب، زنجیر، لوله و غیره جهت خرپا یا سقف بالای محل کار متصل می شوند. داربست های معلق که توسط قرقره ها و غیره کار می کننداینها مانند سکوهای شیشه پاک کن و نقاش ساختمان ها هستند.داربست های معلق که توسط وینچ ها کار می کننداین پلتفرم‌های قوس‌دار با سیم‌هایی از پایه‌های موقت آویزان شده و توسط جرثقیل‌های خارجی کار می‌کنن

لوله داربست طرح شده

تعداد لوله داربست آهنی

هر چه متراژ داربست بیشتر باشد، جهت تعداد لوله‌های بیشتری هم نیاز خواهید داشت. محاسبه دقیق تعداد لوله‌های داربست قبل از شروع کار، از چند جهت حائز اهمیت است :جلوگیری از اتلاف هزینه: خرید لوله‌های اضافی، هزینه‌های شما را افزایش می‌دهد. تأمین لوله‌های کافی: کمبود لوله در حین کار، می‌تواند روند پروژه را با مشکل مواجه کند. ایمنی: بهره‌گیری از تعداد شایسته لوله‌ها، صلابت و پایداری داربست را ضمانت می‌کند و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری می‌کند.

نصب نردبان فلزی داربستی شمال تهران

نتیجه گیری:

و درنهایت باید گفت که داربست باید توانایی تحمل چهار برابر وزن خود را داشته باشد.بین پایه‌های نردبان حداکثر فاصله 30 سانتی‌متر باشد.سکوها باید جهت وسیله گاردریل یا نرده‌های حفاظتی مجهز شوند. . قیمت داربست آهنی / لوله مانیسمان، قیمت لوله درزدار و... در آهن سازان طبق قیمت تعیین شده روز کارخانه است. با آهن سازان لوله فولادی مدنظر خود را بخرید.

تعداد امتیاز دهندگان: 9
میانگین امتیاز: 4.9

پرسش‌های متداول

کاربرد لوله های دربست چیست ؟

لوله‌های داربست بسته بر کاربرد خاص، دارای طول‌ها و قطرهای مختلفی هستند. به سوی عنوان مثال، لوله‌های داربست کوتاه‌تر ممکن است به منظور ساخت داربست به خاطر 1 پروژه بازسازی خانه کوچک استفاده شود، در حالی که لوله‌های داربست بلندتر و ضخیم‌تر ممکن است برای ساخت داربست به خاطر یک پروژه ساختمانی بزرگ استفاده شود.

ضخامت شایسته داربست چه تاثیری دارد ؟

در اصل، توجه به سوی ضخامت لوله های داربست در هنگام به‌کارگیری از آنها فراوان مهم است. این به طور مستقیم بر فاصله بین لوله ها و ظرفیت تحمل بار ساختاری تأثیر می گذارد. بنابراین، یکی از ملاحظات حیاتی در گزینش لوله های داربست به خاطر نصب، ضخامت و ترکیب ساختاری این لوله ها است.

پایه فلزی چیست؟

نردبان فلزی داربستی 1 سازه موقت ساخته شده از لوله‌ها و بست‌های فلز است که برای دسترسی جهت نقاط بلند و پیچیده در پروژه‌های ساختمانی به‌کارگیری می‌شود.

چه زمانی باید از پایه فلزی کاربرد کرد؟

نردبان فلزی داربستی سازگار جهت پروژه‌های ساختمانی، تعمیرات و نگهداری در ارتفاعات، و هر جایی که نیاز بر دسترسی بر نقاط بلند و پیچیده باشد، بهره‌گیری می‌شود.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

مریم نصیری

من اولین بار بود که از اینترنت خرید حفاظ کردم بسیار راضی بودم. برای من تایم زمانی بدلیل شاغل بودنم خیلی اهمیت داشت و خداروشکر بموقع حفاظ نصب شد

★★★★★

رضا علی نژاد

سلام. ممنون از خدمات خوب و عالی شما

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆

محمد لطفی

سفارش من به موقع و سر تایم ارسال شد و واقعا راضی بودم . فقط نصبش بیشتر از نیم ساعت زمان برد!

★★★★☆

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★