داربست

صنایع فلزی آهن سازان > مقالات > darbast > اجاره-لوله-داربست

مقدمه:

لوله داربستی، بر عنوان یکی از اجزای اساسی و حیاتی ساختمانی، در ساخت و سازهای مختلف و پروژه‌های ساختمانی به وفور کاربرد می‌شود. در جدول زیر، قیمت امروز لوله داربستی بر اساس وزن 14، 17 و 21 کیلو در ضخامت‌های مختلف برتولید میشود.

لوله داربست با قیمت مناسب | آهنسازان | 09127716460
لوله‌داربست‌های مستحکم برای پروژه‌های ساختمانی

با توجه بر نیازتان و باارزانترین قیمت از ما داربست بخرید

داربست فلزی با توجه به سوی نیاز و کاربری ها ساختمانی مختلف در 3 جنس : نردبان فلزی داربستی فولادی ، پایه فلزی گالوانیزه و پایه فلزی آلومینیومی تولید می شود و با توجه بر نیاز بازار ، داربست فلزی فولادی بشترین کاربرد را در مقابل دیگر مدل ها نردبان فلزی داربستی دارا می باشدشما در آهن سازان امکان خرید داربست در دسته بندی های مختلفی همچون داربست نو (سبک و سنگین) میتوانید خرید کنید.

چنانچه داربست مقاومت مهار شدن بر منزل را نداشته باشد خصوصا در مکان هایی که دارای بیشترین ارتفاع هستند نیازمند زمان جهت نصب آن کفراژ هستند. پس هزینه ی نصب داربست افزایش پیدا می کند.توجه داشته باشید که با ارتقا قیمت لوله داربست (افزایش 50 درصدی قیمت لوله و اتصالات)، حقوق نیروی کار، هزینه های تعمیر خودرو، قیمت سوخت و هزینه های جانبی، قیمت کرایه پایه فلزی در سال 99 نسبت به سال 98 ارتقا خواهد یافت.

لوله‌داربست گالوانیزه قوی در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، ضمانت کننده ایمنی و طول عمر پروژه‌های ساختمانی.

داربست کنسولی برای شرایط زیر استفاده می شود

زمانی که زمینه ای برای حمایت از لوله ها وجود ندارد زمانی که قسمت بالایی 1 بنا چند طبقه در حال ساخت است شما با تماس‌ گیری با کارشناسان آهن سازان میتوانید مشورت رایگان بگیرید و از قیمت های اقسام داربست ها مطلع شوید

تمام داربست ها باید جهت درستی بندکشی شوند تا به فرم جانبی از دیوار دور نشوند. بر طور مشابه، باید از نظر طولی نیز پایدار باشد./کارگران نباید زیر این سازه‌ها کار کنند./نباید اجازه داد کامیون ها به سوی داربست نزدیک شوند./نردبان های ایمن به خاطر بالا رفتن از این سازه‌ها باید فراهم شود./در در حالتی که ارتفاع بیش از ۲ متر باشد، جهت داربست باید نرده ریل در نظر گرفته شود.

قیمت اجاره داربست

محکمی لوله های داربست

لوله‌های داربست 1 ابزار ضروری به خاطر بسیاری از صنایع از جمله ساخت و ساز هستند. آن‌ها در برنامه‌های مختلف دیگری مانند صحنه سازی رویداد و تولید فیلم نیز کاربرد می‌شوند. لوله‌های داربست از عناصر سازنده محکم و بادوام مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. این، آن‌ها را به منظور تحمل بارهای سنگین و تحمل شرایط آب و هوایی سخت ایده آل می‌کند. لوله‌های داربست به راحتی جمع آوری و جدا می‌شوند. این امر آن‌ها را به برگزیده‌ای عملی و کارآمد جهت سازه‌های داربست موقت تبدیل می‌کند.

فروش داربست جنوب تهران

نتیجه گیری:

ودر انتها ما افتخار می کنیم که بگوییم ما یک شرکت فولادی با به‌کارگیری از ستون فلزی هستیم زیرا این ما را قادر می سازد داربست های کارآمد ، سازگار با عرصه زیست و از همه مهمتر ایمن را در مشاغل از هر اندازه مختلف ارائه دهیم.شما می توانید با برقراری ارتباط با گروه داربست آهن سازان از لیست قیمت ها بر فرم دقیق آگاهی کسب فرمایید.

تعداد امتیاز دهندگان: 5
میانگین امتیاز: 3.8

پرسش‌های متداول

صنایع آهنی آهن سازان چه خدماتی ارائه میدهد ؟

فروش لوازم داربست (لوله،بست و اتصالات) / اجرای داربست نما توسط کادر حرفه ای / انجام کلیه امورو خدمات داربستی / نصب داربست های متفرقه

اندازه و ابعاد نُرم داربست چند میلی متر است ؟

قطر خارجی لوله داربست باید در حدود 48.3 میلیمتر با ضخامت اسمی چهار میلی‌متر باشد.

آیا ستون فلزی نیاز به مجوز خاصی به خاطر نصب دارد؟

در بسیاری از کشورها، نصب ستون فلزی نیاز جهت مراقبت مقررات ایمنی و در برخی موارد نیاز بر مجوز خاص دارد، بنابراین بهتر است قبل از نصب با مقررات محلی آشنا شوید.

آیا داربست فلزی نیاز به سوی نگهداری خاصی دارد؟

بله، پایه فلزی باید به طور منظم برای زنگ‌زدگی و آسیب‌دیدگی بررسی شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

چت بات
سلام! چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

ارسال نظر

+
=

نظرات کاربران

یاسمن فرجامی

پشتیبانی مشتریان ahansazan فوق‌العاده است؛ هر سوالی داشتم به سرعت پاسخ دادند.

★★★★★

ساجده فراهانی

مشتری سابق شما بودم بسیار با کیفیت و بی نقص و تمیز حفاظ تحویل من داده شد

★★★★★

فاطمه عباسی

من از شما حفاظ آکاردونی خرید کردم به موقع نصب کردید و رنگ خیلی خوبی داشت.

★★★★★

صحرایی

صحرایی هستم حفاظ امروز بدستم رسید . نصاب خوش برخوردی داشتید و مراحل کارتون هم بسیار منظم و به ترتیب بود.تبریک میگم به این تیم حرفه ای

★★★★★

احمد ستوده

من برای بار دوم از آهنسازان خرید میکنم دفعه اول حفاظ پنجره بود که بسیار شبیه طراحی من ساخته بودن و بار ودم حفاظ اکاردونی بود که مانند نمونهاشون اورده بودن فقط اینکه نصاب دیر امد

★★★☆☆